Jump to content

Temat Zespołu SimRail --->Zapowiedź nowe update, screnny, zwiastun itp


glina20

Recommended Posts

5 minut temu, IrBa napisał(a):

ależ czytam i jęczenia, nie mogę wciąż zrozumieć.

Jeśli jedyne co potrafisz wnieść do tej dyskusji to nazywanie uzasadnionej krytyki "płakaniem i jęczeniem" w każdym poście, to może oszczędź sobie wysiłku i po prostu się do niej nie angażuj 😉

  • Haha 1
  • Thanks 2
  • I agree 7
Link to comment
Share on other sites

Nie ma co ciągnąć wątku pochodnego wykreowanego przez szanownego IrBe, ponieważ jeśli jest to jego drugie konto na tym forum (a po formie wypowiedzi oraz samej treści wnioskuję, że tak jest) to po pierwsze na większości normalnych forów szanowny IrBa nie byłby w stanie normalnie korzystać z multikont, a po drugie ten użytkownik znany jest z (opisując to wyjątkowo łagodnie) wymyślania głupot. Na wiosnę był taki moment, w którym sama władza tego dziadostwa zwanego symulatorem odcięła się wpisem jednego stfurcy od tego co wymyśla ten człowiek. Wg niego to "najlepszy symulator na świecie" i macie to przyznać. 

Także nie ma co zwracać uwagi. Tylko czas stracony, klawiatura niepotrzebnie eksploatowana, Internet wykorzystany. No nie ma to sensu. 

W ogóle jak ciągnięcie całokształtu tego wątku. Niczego tym nie zrobicie, bo to już zostało przetestowane na wiosnę. Dajecie tylko pożywkę takim użytkownikom pokroju IrBy. Wróciłem zobaczyć co słychać po kilku miesiącach i widzę, że to samo. IrBowie niech se grają w tą parodię i tyle. A kilka dni przerwy każdemu zrobi dobrze.

Serdecznie zapraszam natomiast do tego wątku po 1 listopada na recenzję patcha, bo osobiście również wątpię, że do tej pory się on ukaże. Wiecie czemu miały służyć te wpisy we wrześniu? A temu moi drodzy miłośnicy symulatorów oraz kolei, ażeby podczas Trako 2023 stfurcy tego działa nie musieli mierzyć się bezpośrednio z komentarzami negatywnymi. Jak na tamten czas wpisy te stworzyły bezpieczną poduszkę, na której można było przespać Trako. I tyle. One nie miały żadnego znaczenia dla społeczności. Tyle. Może się mylę, ale z doświadczenia wiosennego można tylko to przyjąć za pewnik. 

P.S Teraz patrzcie jak się IrBa odpali zaraz 😂

  • Confused 1
  • Haha 3
  • Thanks 1
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

 jumps No to dalej się poć i wylewaj smutki. Jak dla mnie, wszystko jest jasne i oczywiste. Czekamy cierpliwie aż wyjdzie aktualizacja, ale zawsze znajdą się tacy jak Ty narzekający i roszczeniowi, których trzeba co kilka tygodni pogłaskać po głowie i dawać nowe zabawki. Październik jeszcze trwa, a ty udawaj dalej że dla Ciebie już się skończył. Może byś łaskawie poczekał jeszcze tydzień? Ja mam jeszcze tydzień czasu to możemy se popisać 🙂 inni będą mieć chociaż ubaw a Tobie przynajmniej zleci ten tydzień szybciej.

ps. en57 To niewiarygodne jak potrafisz manipulować wypowiedziami innych. Nie mam zamiaru się odpalać, wystarczy mi że wyście się odpalili. Kolega poniżej trafnie Cię podsumował. Twoim celem jest tu hejt, a ja już kiedyś napisałem dlaczego hejtujesz, to między innymi dlatego tak bardzo mnie miłujesz razem z panem Pasiurem. Kocham Was,❤️tęskniłem za wami. Płaczecie i jęczycie nad tym symulatorem nazwanym  przez Ciebie rzekomo dziadostwem, od wielu miesięcy. Serio dziadostwo? Wybacz, ale coś mi tu śmierdzi.  Ja wiedziałem co kupuję. Dla mnie jest to nadal najlepszy symulator multiplayer na świecie, a po kolejnej dużej aktualizacji będzie tylko lepszy,  i nikomu nie karzę tak przyznawać, jak to zasugerowałeś, to było napisane do was obojgu, i jest to moje osobiste zdanie, manipulancie cudzych wypowiedzi.

 

Edited by IrBa
  • I disagree 9
  • Thanks 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, en57 napisał(a):

Nie ma co ciągnąć wątku pochodnego wykreowanego przez szanownego IrBe, ponieważ jeśli jest to jego drugie konto na tym forum (a po formie wypowiedzi oraz samej treści wnioskuję, że tak jest) to po pierwsze na większości normalnych forów szanowny IrBa nie byłby w stanie normalnie korzystać z multikont, a po drugie ten użytkownik znany jest z (opisując to wyjątkowo łagodnie) wymyślania głupot. Na wiosnę był taki moment, w którym sama władza tego dziadostwa zwanego symulatorem odcięła się wpisem jednego stfurcy od tego co wymyśla ten człowiek. Wg niego to "najlepszy symulator na świecie" i macie to przyznać. 

Także nie ma co zwracać uwagi. Tylko czas stracony, klawiatura niepotrzebnie eksploatowana, Internet wykorzystany. No nie ma to sensu. 

W ogóle jak ciągnięcie całokształtu tego wątku. Niczego tym nie zrobicie, bo to już zostało przetestowane na wiosnę. Dajecie tylko pożywkę takim użytkownikom pokroju IrBy. Wróciłem zobaczyć co słychać po kilku miesiącach i widzę, że to samo. IrBowie niech se grają w tą parodię i tyle. A kilka dni przerwy każdemu zrobi dobrze.

Serdecznie zapraszam natomiast do tego wątku po 1 listopada na recenzję patcha, bo osobiście również wątpię, że do tej pory się on ukaże. Wiecie czemu miały służyć te wpisy we wrześniu? A temu moi drodzy miłośnicy symulatorów oraz kolei, ażeby podczas Trako 2023 stfurcy tego działa nie musieli mierzyć się bezpośrednio z komentarzami negatywnymi. Jak na tamten czas wpisy te stworzyły bezpieczną poduszkę, na której można było przespać Trako. I tyle. One nie miały żadnego znaczenia dla społeczności. Tyle. Może się mylę, ale z doświadczenia wiosennego można tylko to przyjąć za pewnik. 

P.S Teraz patrzcie jak się IrBa odpali zaraz 😂

Tego dziadostwa zwanego symulatorem? Nie pasuje ci to nie graj  a nie wylewasz swoje żale jak jakiś dzieciak rozwydrzony albo jakiś roszczeniowy oszołom w rodzaju tych co to włączyli "myślenie". Skoro nazywasz to dziadostwem to zagraj sobie w Maszynę czy TD2. Proste. No chyba że twoje posty mają na celu jedno- hejt na SimRail i nic więcej, czemu wcale bym się nie zdziwił po wypowiedziach osób związanych z innymi symulatorami na temat SimRail. A i jeszcze jedno. Na temat aktualizacji pojawiło się już kilka tematów na forum, które nic nie wniosły oprócz gównoburzy. Dziwię się że moderatorzy w całości ich nie skasowali.

Edited by tomnord15
  • I disagree 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cytat

Może byście choć raz napisali że SimRail to najlepszy symulator kolei na świecie, zamiast wieszać psy i wszystkich zniechęcać. Tak, To obecnie najlepszy symulator na globie, zwłaszcza jeśli chodzi o multiplayer! I to pomimo tych błędów ,które jeszcze są. Wiecznie niezadowoleni! Zawsze ci sami, już mnie to nie dziwi.

Jednak się odpalił 😄 Po prostu mam dobrą pamięć mój drogi 😄 Szczególnie jak ktoś mi zarzuca bycie tajnym agentem "łobcego" programu komputerowego i współpracy z innym tajnym agentem, który chce położyć na łopaki wpisami na forum spółkę akcyjną, będącą udziałowcem innej spółki akcyjnej. Dzisiaj zobaczyłem, że znowu rozkręcił się dokładnie ten sam temat, który nas bolał na wiosnę i wyjaśniłem MŁODSZYM stażowo w tej kwestii użytkownikom forum, którzy nie śledzili poprzedniej wersji tego samego tematu, jak wygląda skrajny odłam obrony tegoż... tworu. Szczególnie właśnie w dyskusji z twoją skromną osobą. Ja to hejtu tu nie widzę za gorsz. Wy uznajecie, że ten twór jest najlepszy, ja/inni że dziadoski, inni inni że może być ALE... itd.. I świat się kręci. Reprezentujesz filozofię "kto nie z nami, ten przeciw nam", a to już jest niezdrowe.

A co do grania w szeroko pojęte symulatory, które mi tu proponował @tomnord15, to bardzo dziękuję za propozycje, ale nie gram w symulatory od wiosny, bo nie mam zwyczajnie czasu.

Ten wątek jest po prostu kontynuacją tamtego i dopiero to jest niewiarygodne. I również to, że ONI pozwalają na takie wątki, bo z czysto biznesowego punktu widzenia takie wątki na widoku to potężna antyreklama. Mogą się śmiać to czytając, tak jak twierdzicie, że robią. Ja się nie śmieje. 

P.S. A... I ten... Jak będziesz miał chęć odpisywać to byłoby miło, jakbyś napisał nowy wątek (wróć) post, a nie dodawał kilka razy w poprzednim nowych wymyślonych wstawek. Nie na tym polega postscriptum 😄 Na tym forum raczej nie dostaniesz ostrzeżenia za spam, bo już każdy z nas kilka razy powinien dostać.

Edited by en57
  • Like 1
  • Haha 2
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Cytat

 Na forum TD2 widniejesz jako sponsor TD2,  to by wyjaśniało dlaczego tu przychodzisz i wszystko krytykujesz, bo tam robi się coraz bardziej pustawo, przychodzisz tu i próbujesz zniechęcać do zakupu SimRail?

XD, chociaż tyle wiadomo po tej wypowiedzi że nie ma co tracić czasu na dyskusję z tym panem.

tak, my wszyscy jesteśmy agentami wykupionymi przez konkurencję żeby zniszczyć dobre imię simrail na które twórcy tyle pracowali. 

Niektórzy widzę skupiaja się nie na tym co trzeba, a mianowicie nie na tym co jest przedmiotem krytyki i jakie jest tutaj pole do poprawy, tylko na tym że "jak można śmieć krytykować ten święty produkt" i "jak się nie podoba to nie graj". Przecież nikt tutaj nie atakuje twórców, nikt nie mówi że SimRail jest złą grą (no dobra - pojedyncze osoby mówiły), ale większość osób po prostu zauważa problem w braku aktualizacji i złej komunikacji twórców ze społecznością i zgłasza swoje zastrzeżenia w tym temacie. Dlaczego popadać ze skrajności w skrajność? Nie można już popierać produktu bez bycia turbo "fanbojem" który nie toleruje jakiejkolwiek krytyki wobec twórców (niektórzy tak się tu zachowują), a z drugiej strony nie da się krytykować produktu bez bycia "złym agentem konkurencji"?

Edited by jumps
  • I disagree 1
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Corrazone napisał(a):

Natomiast części z nas jednak zależy na rozwoju tej gry i chcemy otrzymywać jakiekolwiek informacje na tym forum z prowadzonych prac, co idzie dobrze a co nie, z czym są problemy i dlaczego prace nad projektem bardzo spowolniły. Tu nie chodzi o żadne obrażanie się czy płacz. Nazywanie "płaczem" czy "narzekaniem" normalnie prowadzonych dyskusji w danym temacie, pokazuje, że chyba część z użytkowników tego forum nie ma pojęcia na czym polega w ogóle idea tego miejsca.

Niestety, lecz po wypowiedziach widać, że nie zależy wam na rozwoju, tylko na rozgłosie. Każdy zapłacił, ale nie oszukujmy się, nie była to kwota rzędu 300-500 zł, tylko delikatnie ponad setkę. Wiem, dla jednych to mało, dla innych bardzo dużo. Dla mnie też jest to dużo za grę. Realnie biorąc nasze dewagacje, zespół SR raczej nie będzie odpowiadał na takie pytania, ponieważ są one w taki sposób zadane, iż podejrzewam, że nawet powiedzmy twórcy TSW4 by nie odpowiadali, by nie wywołać niepotrzebnej gównoburzy. Jedno jest natomiast pewne. O każdej aktualizacji dowiemy się w momencie, gdy będzie dostępna. Szczerze wątpię, by mieli to w dupie, ponieważ, z tego, co gdzieś przeczytałem, zespół dostał zlecenie zrobienia symka do nauki od jakiejś spółki. Jak wiadomo, projekty dla firm mają pierszeństwo, a SR jest tylko dodatkiem, który ma najniższy priorytet. Podejrzewał, że po wykonaniu przez twórców zlecenie, będzie opcja, (choć niekoniecznie), iż część owego zlecenia trafi do SR.

Reasumując. Panowie. Nie ma sensu wylewać żali, narzekać, że to, czy tamto. Sam czekam z niecierpliwością na nowości w tej grze, ale taka wasza postawa nic tu nie zmieni. Będzie to tylko wyglądało, jak przeciąganie liny. My kontra zespół, gdzie oni wygrywają, ponieważ milczą.

  • Like 2
  • I disagree 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, jumps napisał(a):

Jeśli jedyne co potrafisz wnieść do tej dyskusji to nazywanie uzasadnionej krytyki "płakaniem i jęczeniem" w każdym poście, to może oszczędź sobie wysiłku i po prostu się do niej nie angażuj 😉

Uwierz mi, to nie jest konstruktywna krytyka. Owa wygląda całkowicie inaczej.

  • I disagree 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

 

5 godzin temu, MavPL napisał(a):

My kontra zespół, gdzie oni wygrywają, ponieważ milczą.

Pan na etacie raczej pracuje? Bo bym się zdziwił jakbyś był na własnej działalności. Kto wygra w przypadku konfliktu klient - sprzedawca. Sprzedawca który zostanie z magazynem towaru (wiem, to gra i steam ale to przenośnia) czy klient który może np iść na inny tytuł pograć.  Świat nie kończy się na EU07. Nie muszę co kilka dni czuwaka zbijać.  Nawet można nie grać w pociagi:) Coś co wiecznym obrońcom SIMKOL na tym forum w głowie się nie mieści. Że można nie grać w pociagi:) 

  • I disagree 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, MavPL napisał(a):

Niestety, lecz po wypowiedziach widać, że nie zależy wam na rozwoju, tylko na rozgłosie.

Tak, masz rację, przejrzałeś nas na wylot. To nie jest tak, że część z nas przejeździła w tym symulatorze setki godzin i tysiące kilometrów. My w ogóle nie jesteśmy sympatykami kolei. Jesteśmy tak naprawdę, tajną grupą mającą na celu zniszczenie tej gry poprzez rozgłos na tym forum.

Nie ma sensu kontynuować jakiejkolwiek dyskusji z ludźmi, którzy w argumentacji do każdej wypowiedzi używają słów: żalenie się, narzekanie czy płacz. 

  • Like 1
  • I disagree 1
  • I agree 13
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, misiekczołgista napisał(a):

Pan na etacie raczej pracuje? Bo bym się zdziwił jakbyś był na własnej działalności. Kto wygra w przypadku konfliktu klient - sprzedawca. Sprzedawca który zostanie z magazynem towaru (wiem, to gra i steam ale to przenośnia) czy klient który może np iść na inny tytuł pograć.

Świat nie kończy się na EU07. Nie muszę co kilka dni czuwaka zbijać.  Nawet można nie grać w pociagi:) Coś co wiecznym obrońcom SIMKOL na tym forum w głowie się nie mieści. Że można nie grać w pociagi:) 

Pozwoliłem sobie twoją odpowiedź podzielić na dwie części.

1. Tu wygra sprzedawca. To jest paradoks gier komputerowych. I nie, nie pracuję u nich, choć większość z was miewa, iż ludzi, którzy nie naskakują na zespół, od razu u nich pracują.

2. Wyobraź sobie, że ostatnio odpalałęm SR chyba ze 3 tygodnie temu, ponieważ poprostu mi się znudził, dlatego z niecierpliwością czekam na update.

3 godziny temu, Corrazone napisał(a):

Tak, masz rację, przejrzałeś nas na wylot. To nie jest tak, że część z nas przejeździła w tym symulatorze setki godzin i tysiące kilometrów. My w ogóle nie jesteśmy sympatykami kolei. Jesteśmy tak naprawdę, tajną grupą mającą na celu zniszczenie tej gry poprzez rozgłos na tym forum.

Nie ma sensu kontynuować jakiejkolwiek dyskusji z ludźmi, którzy w argumentacji do każdej wypowiedzi używają słów: żalenie się, narzekanie czy płacz. 

Panowie, chcecie się błaźnić, proszę bardzo. Napisałem bezstronnie, bez obrażania, czy jakiej innej formy wyśmiewczej, a wy dalej swoje. Krzyż na drogę. Właśnie po takich użyszkodnikach, jak Corrazone widać, że społeczeństwo robi się jadowite.

 

3 godziny temu, Corrazone napisał(a):

Nie ma sensu kontynuować jakiejkolwiek dyskusji z ludźmi, którzy w argumentacji do każdej wypowiedzi używają słów: żalenie się, narzekanie czy płacz.

To nie argumentacja wyssana z palca, to stwierdzenie faktu.

  • I disagree 5
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, XXX_XXX_XXX napisał(a):

jest to mój pierwszy i ostatni post tutaj ale odpowiem Ci chętnie na pytanie -> jedyne co wyjdzie to jakiś nowy render

Nie zupełnie, w zeszłym miesiącu powiedziano nam co będzie zawierała nowa aktualizacja.

Jakby ktoś przeoczył taką informację to dopinam zdjęcie tego co ona będzie zawierać.

 

aa.jpg

  • Thanks 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, IrBa napisał(a):

Nie zupełnie, w zeszłym miesiącu powiedziano nam co będzie zawierała nowa aktualizacja.

Jakby ktoś przeoczył taką informację to dopinam zdjęcie tego co ona będzie zawierać.

aa.jpg

I taka informacja wg mnie powinna pojawić się tutaj, na oficjalnym forum gry, a nie tylko na socjal mediach...

No, ale już milczę bo znów gotów ktoś mnie wisienką na torcie nazwać...

  • I agree 8
Link to comment
Share on other sites

Niektórzy piszą tu że to nie żalenie się i narzekanie? Otóż tak właśnie to wygląda na żalenie się i roszczeniowość gówniarzy a nie dorosłych ludzi. Była informacja o update? Było co ma zawierać? To czekajcie bo i tak nic wam nie pozostało a narzekanie i tak nic nie pomoże. Teraz założę się że jak update przesunie się na listopad to będzie wielki lament i hejt. Co zresztą już widać w komentarzach niektórych.

Edited by tomnord15
  • I disagree 3
  • Confused 5
  • Haha 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, tomnord15 napisał(a):

Niektórzy piszą tu że to nie żalenie się i narzekanie? Otóż tak właśnie to wygląda na żalenie się i roszczeniowość gówniarzy a nie dorosłych ludzi. Była informacja o update? Było co ma zawierać? To czekajcie bo i tak nic wam nie pozostało a narzekanie i tak nic nie pomoże. Teraz założę się że jak update przesunie się na listopad to będzie wielki lament i hejt. Co zresztą już widać w komentarzach niektórych.

Może i ja jestem typowym roszczeniowym gówniarzem z pokolenia Z, ale naprawdę nikomu z zespołu SimRail korona by z głowy nie spadła jakby raz w tygodniu robili sprawozdanie z prac. Coś w stylu: w tym tygodniu zrobiliśmy to i to, nad tym jeszcze musimy popracować, w tym wyszły pewne błędy które musimy poprawić i dla czekających screen ze stacji Pruszków i z filmik z dźwiękami jazdy EN57. Wtedy byśmy wiedzieli że ciągle coś się dzieje a nie jak teraz sporo ludzi już snuje spiskowe teorie że wzięli kasę i tyle ich widzieli. Jeden post tygodniowo w piątek czy poniedziałek z informacją zwrotną w odpowiednim wątku nad czym pracują. To będzie uczciwe rozwiązanie dla wszystkich którzy zaufali zespołowi że projekt będzie rozwijany do wyjścia z wczesnego dostępu. Zrozumiałe jest że ciężko wydawać update co chwile więc to jest rozwiązanie które może zadowolić obydwie strony. Zespół SimRail nie będzie słuchał ciągłych pytań kiedy update/patch a gracze będą wiedzieli że projekt żyje i jest rozwijany zgodnie z obietnicą. 

  • Like 5
  • I agree 14
Link to comment
Share on other sites

Zainspirowany dyskusją w tym wątku próbowałem znaleźć jakieś zapisy prawne (np. umowa pomiędzy użytkownikiem a twórcą etc.), która by regulowała kwestie tego, czego gracz kupujący grę (tak w ogóle, nie tylko w EA) ma prawo oczekiwać czy wręcz żądać - wg niektórych - od twórców za swoje pieniądze. Niczego takiego nie znalazłem. Może jednaj ktoś dotarł do takich zapisów? Przyznam szczerze, że nie interesowałem się tym w momencie zakupu gry, jak pewnie większość z dyskutantów. Zmierzam jedynie do tego, że dopóki dyskusja prowadzona jest w oderwaniu od litery prawa, jest ona jałowa i nie ma żadnych podstaw, na których można by się oprzeć. Bo kto z nas, graczy, może pokazać na jakikolwiek dokument (pisemny bądź elektroniczny) regulujący kwestię tego, czego możemy oczekiwać, żądać? Potraficie, pokażcie i wtedy niech rozwinie się polemika. Bo ja wiem tylko tyle, że kupiłem grę i to w EA, taką jaka jest (była wtedy) i choć niechętnie, to szczerze muszę przyznać, że nic więcej poza możliwością po prostu "pogrania se" w nią jak najszybciej mnie w momencie zakupu nie interesowało.

  • Like 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Michał_Wx napisał(a):

Może i ja jestem typowym roszczeniowym gówniarzem z pokolenia Z, ale naprawdę nikomu z zespołu SimRail korona by z głowy nie spadła jakby raz w tygodniu robili sprawozdanie z prac. Coś w stylu: w tym tygodniu zrobiliśmy to i to, nad tym jeszcze musimy popracować, w tym wyszły pewne błędy które musimy poprawić i dla czekających screen ze stacji Pruszków i z filmik z dźwiękami jazdy EN57. Wtedy byśmy wiedzieli że ciągle coś się dzieje a nie jak teraz sporo ludzi już snuje spiskowe teorie że wzięli kasę i tyle ich widzieli. Jeden post tygodniowo w piątek czy poniedziałek z informacją zwrotną w odpowiednim wątku nad czym pracują. To będzie uczciwe rozwiązanie dla wszystkich którzy zaufali zespołowi że projekt będzie rozwijany do wyjścia z wczesnego dostępu. Zrozumiałe jest że ciężko wydawać update co chwile więc to jest rozwiązanie które może zadowolić obydwie strony. Zespół SimRail nie będzie słuchał ciągłych pytań kiedy update/patch a gracze będą wiedzieli że projekt żyje i jest rozwijany zgodnie z obietnicą. 

Taką formę praktykują twórcy gry wydając Community Raport. Gra w rozwoju oraz EA już kilka lat ale komunikacja  jest 🙂
Workers & Resources: Soviet Republic
https://www.sovietrepublic.net/blog

  • Like 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Michał_Wx napisał(a):

naprawdę nikomu z zespołu SimRail korona by z głowy nie spadła jakby raz w tygodniu robili sprawozdanie z prac. 

To tak nie działa; zaraz by były komentarze że "ile taki banał można robić", "a komu to potrzebne" czy "kopiujecie tylko raport  z poprzedniego tygodnia". Dochodzą do tego wypadki losowe: a to ktoś podziękuje za pracę, a to się rozchoruje, a to kolejna wersja nie zagra z poprzednią, czy w końcu jakiś nowy ficzer spowoduje że trzeba przepisywać na nowo kilkaset linijek kodu.

W mojej opinii trochę za dużo na klatę wzięli (wszak jesień i śnieg to przebudowa całej grafiki otoczenia łącznie z detalami) + nowa trasa do Krakowa (czyli znowu 3 wersje tej samej mapy) + nowe pociągi + nowe dyżurki. A jeszcze ma być przecież manewrowanie, czyli spinanie / rozpinanie wagonów na bocznicach. Do tego stabilność serwerów, prostowanie istniejących i nowych bugów (zapadłem się dziś pod mapę w Jaroszowcu)...

Owszem, sam osobiście wolałbym mniejsze aktualizacje za to częściej (np. stopniowe dodanie dyżurek, wydłużenie istniejących linii o kolejne stacje), ale twórcy wybrali jeden duży patch, także... cierpliwości. 

  • Confused 2
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, PL_Andrev napisał(a):

W mojej opinii trochę za dużo na klatę wzięli (wszak jesień i śnieg to przebudowa całej grafiki otoczenia łącznie z detalami) + nowa trasa do Krakowa (czyli znowu 3 wersje tej samej mapy) + nowe pociągi + nowe dyżurki. A jeszcze ma być przecież manewrowanie, czyli spinanie / rozpinanie wagonów na bocznicach. Do tego stabilność serwerów, prostowanie istniejących i nowych bugów (zapadłem się dziś pod mapę w Jaroszowcu)...

Z informacji jakie dostaliśmy (z jednego posta na Twitterze) w tym patchu nie będzie trasy do Krakowa ani żadnej innej nowej. Też nie było w tym poście mowy o manewrach. Z ważniejszych rzeczy, to w aktualizacji ma być Kibel, ETCS i ulepszona grafika + pory roku. 

Może będzie coś więcej, ciężko stwierdzić. Zobaczymy kiedy ten patch w ogóle wyjdzie. 

  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

Zeby byla jasnosc: moja poprzednia wypowiedz to byl lekki, powtarzam LEKKI sarkazm - to nie jest tak ze oczekuje od Tworcow nie wiadomo czego. Jako ktos kto /troche/ programowania liznal (choc nigdy nic tak skomplikowanego) moge sobie wyobrazic, ile czasu to zajmuje (i jeszcze trzeba wziac pod uwage tzw. zasade 'mitycznego osobo-miesiaca').

Biorac to pod uwage: tak, fajnie byloby wiedziec cos wiecej, moze troche czesciej. tak, do tego potrzebna jest 'gruba skora' i odpowiedzialny 'social media management'. ale, jak widac i wiadomo, i ze swojej strony ja to rozumiem, to rowniez kosztuje. a firma jest na dorobku (bylo w innym tweecie) (pod wzgledem /tego/ projektu, wchodzenie na gielde, przepisanie etc.) i zatrudnianie kogos tylko po to zeby gadal z nami fanami o tym co moze a co nie moze powiedziec/potwierdzic ze bedzie, i kiedy bedzie, jest zrozumiale niekoniecznie uzasadnionym wydatkiem. Jak dla mnie. Martwic to bym sie zaczal, jakby do konca roku nic nie wyszlo 😉 albo ani widu ani slychu...

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Our servers

    • Drivers | Maszyniści Drivers | Maszyniści
      • PL2
      • pl2
      • 79 / 85
          • Percentage filling 93%
          • Most players 103
      • PL3
      • pl3
      • 5 / 80
          • Percentage filling 6%
          • Most players 76
      • PL4
      • pl4
      • 17 / 77
          • Percentage filling 22%
          • Most players 84
      • PL8
      • pl8
      • 7 / 81
          • Percentage filling 9%
          • Most players 84
      • EN1
      • en1
      • 40 / 79
          • Percentage filling 51%
          • Most players 81
      • EN2
      • en2
      • 1 / 28
          • Percentage filling 4%
          • Most players 60
      • EN3
      • en3
      • 2 / 79
          • Percentage filling 3%
          • Most players 60
      • DE1
      • de1
      • 24 / 103
          • Percentage filling 23%
          • Most players 87
      • DE3
      • de3
      • 3 / 85
          • Percentage filling 4%
          • Most players 67
      • DE4
      • de4
      • 1 / 85
          • Percentage filling 1%
          • Most players 65
      • FR1
      • fr1
      • 27 / 82
          • Percentage filling 33%
          • Most players 49
      • UA1
      • ua1
      • 6 / 77
          • Percentage filling 8%
          • Most players 27
      • CN1
      • cn1
      • 0 / 77
          • Percentage filling 0%
          • Most players 28
      • CZ1
      • cz1
      • 8 / 79
          • Percentage filling 10%
          • Most players 61
      • ES1
      • es1
      • 1 / 86
          • Percentage filling 1%
          • Most players 23
    • Dispatchers | Dyżurni ruchu Dispatchers | Dyżurni ruchu
      • PL2
      • pl2
      • 30 / 34
          • Percentage filling 88%
          • Most players 34
      • PL3
      • pl3
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 28
      • PL4
      • pl4
      • 5 / 34
          • Percentage filling 15%
          • Most players 32
      • PL8
      • pl8
      • 4 / 34
          • Percentage filling 12%
          • Most players 27
      • EN1
      • en1
      • 19 / 34
          • Percentage filling 56%
          • Most players 34
      • EN2
      • en2
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 21
      • EN3
      • en3
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 13
      • DE1
      • de1
      • 20 / 34
          • Percentage filling 59%
          • Most players 34
      • DE3
      • de3
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 29
      • DE4
      • de4
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 29
      • UA1
      • ua1
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 17
      • FR1
      • fr1
      • 10 / 34
          • Percentage filling 29%
          • Most players 23
      • ES1
      • es1
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 15
      • CZ1
      • cz1
      • 7 / 34
          • Percentage filling 21%
          • Most players 28
      • CN1
      • cn1
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 19
    • 30 Total servers
    • 331 / 1693 Total players
    • 20% Filled servers
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy