Jump to content

Temat Zespołu SimRail --->Zapowiedź nowe update, screnny, zwiastun itp


glina20

Recommended Posts

4 minuty temu, jumps napisał(a):

To samo tyczy się innych rzeczy takich jak np. sprawny sposób zgłaszania do administracji problemów w multiplayerze - obecnie służy do tego kanał na Discordzie, jednak osoby które nie posiadają Discorda lub mają na serwerze bana są praktycznie odcięci od jakiegokolwiek supportu.

O przepraszam. Na forum widnieje zakładka "Zgłaszanie błędów" dla trybu jednoosobowego, jak i dla trybu wieloosobowego 

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, KOlorowy napisał(a):

O przepraszam. Na forum widnieje zakładka "Zgłaszanie błędów" dla trybu jednoosobowego, jak i dla trybu wieloosobowego 

Mi nie chodzi o zgłaszanie błędów, tylko zgłaszanie np. korków, awarii dyżurnych AI na serwerach które wymagają szybkiej pomocy administracji a nie rozpatrzenia ticketa po kilku dniach

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, jumps napisał(a):

Mi nie chodzi o zgłaszanie błędów, tylko zgłaszanie np. korków, awarii dyżurnych AI na serwerach które wymagają szybkiej pomocy administracji a nie rozpatrzenia ticketa po kilku dniach

Czyli poza Discordem, brak tak naprawdę kanału (alternatywnego) do zgłaszania sytuacji, które wymagają natychmiastowej reakcji. Ostatnio myślałem o czacie umieszczonym gdzieś na forum (jak to kiedyś miało miejsce na innych forach poświęconych grom). Byłby on dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników, rzecz jasna

Edited by KOlorowy
Link to comment
Share on other sites

Po przeczytaniu powyższych postów stwierdzam że u niektórych już listopad pełną parą  haha, ale dobrze że przypomniałeś o tym że jeszcze październik jest, jak widać po statystykach prowadzonych przez polskie księgarnie, w tym roku kalendarze nie sprzedały się ani w połowie 🙂

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, IrBa napisał(a):

Po przeczytaniu powyższych postów stwierdzam że u niektórych już listopad pełną parą  haha, ale dobrze że przypomniałeś o tym że jeszcze październik jest, jak widać po statystykach prowadzonych przez polskie księgarnie, w tym roku kalendarze nie sprzedały się ani w połowie 🙂

Widzę, że pan @IrBa pierwszy do śmieszkowania i dawania negatywych reakcji pod jakąkolwiek krytyką, ale konkretów brak. Uważasz, że zachowanie twórców wobec społeczności na obecną chwilę jest okej?

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Tak uważam. Październik trwa a nad czym pracują zostało już powiedziane. Wasze stękanie jest żałosne , dlatego nikt nie reaguje na wasze wypociny. Też bym tak postąpił na ich miejscu. To nie są negatywne reakcje kolego, polecam doczytać. Łapka w dół znaczy nie zgadzam się z daną opinią a dałem tylko trzy takie łapki, więc proszę nie przesadzać że pod każdą negatywną opinią, bo jeszcze wyjdzie na to że kłamiesz tutaj🙂

Edited by IrBa
  • I disagree 7
  • Haha 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, jumps napisał(a):

Widzę, że pan @IrBa pierwszy do śmieszkowania i dawania negatywych reakcji pod jakąkolwiek krytyką, ale konkretów brak. Uważasz, że zachowanie twórców wobec społeczności na obecną chwilę jest okej?

Konto założone w niedziele - nie ma co się produkować.

 

2 godziny temu, IrBa napisał(a):

Po przeczytaniu powyższych postów stwierdzam że u niektórych już listopad pełną parą  haha, ale dobrze że przypomniałeś o tym że jeszcze październik jest, jak widać po statystykach prowadzonych przez polskie księgarnie, w tym roku kalendarze nie sprzedały się ani w połowie 🙂

Tak samo ludzie mówili kiedy dobiegał 6-miesięczny termin wyjścia z early accesu 😉 Zero konkretów

Edited by maciekas
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Usiądź jeden z drugim i napiszcie nowy symulator po waszemu a się dowiecie ile czasu zajmuje zrobienie tego wszystkiego nad czym zapowiedzieli że pracują i że nie wszystko od razu działa prawidłowo, zawsze coś się wysypie i trzeba poprawiać a nawet robić od nowa, ale wam tego nie da się wytłumaczyć. Skoro nie rozumiesz jeden z drugim że październik jeszcze się nie skończył to o czym dyskutować? Popłaczcie sobie i pojęczcie jaka was krzywda spotkała,  nie macie nic do roboty? Jeszcze nie wszystkie łzy wylane, poskarżcie się mamie, tatusiowi, może wujek coś wskóra. Bo tu, tylko jedno i to samo wałkujecie w koło.

Październik ma 26 dni?

  • I disagree 7
  • Haha 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, IrBa napisał(a):

A co się stanie jak wyjdzie dopiero w listopadzie?  Będziecie tupać nogami?  

Nic. Okaże się, że rzucają słowa na wiatr i ludzie po prostu przestaną wierzyć w te bajki.

  • I agree 9
Link to comment
Share on other sites

Nikt tu nie rzuca słów na wiatr, to jest branża w której nie da się co do dnia a nawet miesiąca oszacować że ze wszystkim się zdąży na czas tak jak się to zaplanuje. Nie ma tu bajek kolego, nad wszystkim co obiecali pracują i tylko kwestia czasu kiedy to skończą.  Lepiej jest coś dopracować i dopiero wydać niż puścić np: EN 57 z blokującymi się drzwiami, bo ostatnio o takich problemach słyszałem, może jest ich więcej, nie wiem, ale wiem że warto poczekać.

  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

W dniu 25.10.2023 o 13:10, KOlorowy napisał(a):

Czyli poza Discordem, brak tak naprawdę kanału (alternatywnego) do zgłaszania sytuacji, które wymagają natychmiastowej reakcji. Ostatnio myślałem o czacie umieszczonym gdzieś na forum (jak to kiedyś miało miejsce na innych forach poświęconych grom). Byłby on dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników, rzecz jasna

Tu Ci przyznam rację. Taki chat by chyba tu był zbawieniem. Na wielu forach spełniał swoją rolę, tutaj też by spełnił.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, IrBa napisał(a):

Usiądź jeden z drugim i napiszcie nowy symulator po waszemu a się dowiecie ile czasu zajmuje zrobienie tego wszystkiego nad czym zapowiedzieli że pracują i że nie wszystko od razu działa prawidłowo, zawsze coś się wysypie i trzeba poprawiać a nawet robić od nowa, ale wam tego nie da się wytłumaczyć. Skoro nie rozumiesz jeden z drugim że październik jeszcze się nie skończył to o czym dyskutować? Popłaczcie sobie i pojęczcie jaka was krzywda spotkała,  nie macie nic do roboty? Jeszcze nie wszystkie łzy wylane, poskarżcie się mamie, tatusiowi, może wujek coś wskóra. Bo tu, tylko jedno i to samo wałkujecie w koło.

Październik ma 26 dni?

Ty kolego nie rozumiesz nawet na czym głównie polega problematyka poruszana w tym temacie. Czytanie ze zrozumieniem wyraźnie kuleje. 

  • I agree 7
Link to comment
Share on other sites

Jak niecierpliwi odejdą, to odejdą. Zawsze przyjdą nowi przed, czy po wyjściu z EA. Jeżeli aż tak wam się nie podoba to, że nie ma z zespołem kontaktu, poprostu odejdźcie i wróćcie, gdy nie wiem, gra wyjdzie z EA, czy może jak już wszystkie dlc zrobią. Po co tu płakać? Takim zachowaniem nie tyle, co nie zwrócicie na siebie uwagi twórców, co co raz bardziej denerwujecie innych użytkowników, którzy cierpliwie czekają.

Nie, nie bronię zespołu SR. Pokazuję tylko wasze zachowanie. Poprostu to się robi żenujące, że zachowujecie się jak dzieci pt. "dali mi inny cukierek, więc będę tupał nóżkami".

  • I disagree 3
  • Confused 2
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, MavPL napisał(a):

Nie, nie bronię zespołu SR. Pokazuję tylko wasze zachowanie. Poprostu to się robi żenujące, że zachowujecie się jak dzieci pt. "dali mi inny cukierek, więc będę tupał nóżkami".

Temat ten na forum założony 12 października. Dzisiaj 26 październik. Specjalnie obserwowałem przez ten czas kto jest obecny zalogowany na forum.  Osoby do których zwrócił się autor tematu12 października z pytaniem były zalogowane, widziały posty. Przecież ktoś to czyta na bieżąco. Mija 2 tygodnie, pełnie 14 dni. Pełne olanie sytuacji, Pełne 100% wyjeb....... na graczy którzy kupili grę i liczą na jakieś małe malutkie info.  To jest tupanie nogami? To my gracze wpłaciliśmy pieniądze w momencie gdy było mówione że  po pół rok koniec EA a nastawnie co 2 tygodnie czy co miesiąc. Jakoś tak. To nie jest gierka za free tworzona w wolnym czasie i jak chcecie to sobie przy okazji pograjcie. Wszyscy co zapłacili mają prawo oczekiwać przynajmniej normalnej odpowiedzi na pytania. A nie wpisy na prywatnym forum jakiegoś Piotra albo na zamkniętej grupie na FB. To jest normalne traktowanie klienta? 

Zawsze może pójść coś nie tak. Ale to się informuje klienta o tym. A nie wstawia się zdjęcie i niech czeka frajer 2 miesiące na info. Gra ma duży potencjał. Bardzo duży. Ale sposób rozmów z graczami, marketing, PR to jest żenada.  Ja się mogę założyć że już jest dużo osób które odpuszczą płacenie za kolejne DLC.  Ale skoro taka wola twórców gry. 

 

  • I agree 10
Link to comment
Share on other sites

W dniu 22.10.2023 o 04:53, Quentis napisał(a):

Widzę, że burza odchodów i debaty zawziętych zniecierpliwionych się rozwija. Ludzie - weźcie temat na logikę. Skoro nie ma od dłuższego czasu informacji o postępach, podniecacie się screen`ami byczka i kibelka, to chyba powinna się zapalić lampka nad większością - chociaż do połowy myślących - główek.

Niech taki przykładowy narzekacz, podliczy wszystkie tickety z błędami od ostatniej aktualizacji, dodać do tego trwające prace nad nowymi trasami i wypuszczeniem pełnej wersji symulatora, pomnożyć przez chwilowe problemy z supportem Unity, do kwadratu z tym, że Team jest dosłownie malutki i robi co może, chociaż nie każdy ma na to pełnoetatowy czas. 

Zaczyna się tu - za przeproszeniem - "pitolenie kotka za pomocą kotka". Każdemu nie pasuje przerwa.  Jest wiele dróg uzyskania informacji. Discord, Facebook, Tweeter, na końcu Forum.

Skoro Zespół SimRail nie wypowiada się od dłuższego czasu w kwestii aktualizacji i zmian, to może to oznaczać:
A) Nie chcą rzucać słów na wiatr i obiecać czegoś, co może się nie ukazać;
B) Pracują nad dużą łatką, która wymaga sporo pracy, nawet wielomiesięcznej;
C) Skupiają się nad rozwijaniem i wdrażaniem nowych, wygodniejszych niż dotychczas rozwiązań
D) Wszystkie odpowiedzi są właściwe

   A teraz kilka odpowiedzi na Wasze wypowiedzi (z mojej strony):
- Wyszukiwanie linków - @MALECKIno chłopie, Google jest już na tyle zaawansowane, że za rok będzie za Ciebie kanapki robić. Wystarczy chcieć poszukać, chociaż wielki szacun, że wrzuciłeś w ostatnim poście screena z profilu Pana Piotra - może to rozwieje wszelkie wątpliwości i naganianie do narzekania, oraz uciszy kwoki na podwórku - jak to moja babcia mawiała.

- @Kaczyszukasz doznań? Idź na miasto. A tak serio to jeżeli masz tyle do powiedzenia - a najbardziej krytykowania - wyślij CV do SimKol i zobaczymy w praktyce, czy będziesz taki wyszczekany. Serio? To nie jest serwer prywatny w Minecraft, czy Metin2 - to nie jest jakaś za przeproszeniem popierdółka, a Ty, ani nikt ze społeczności, nie będzie podcierany newsami, bo tego sobie życzy. Zamiast narzekać, zwróć uwagę jak wiele udało się osiągnąć od wypuszczenia prologu, aż do teraz. Wtedy zadaj sobie pytanie, czy rzeczywiście warto jest krytykować, chociaż moim zdaniem @K4smo wyjaśnił Cię delikatniej.
- @qbann sytuacja zmiany silnika (obecnej wersji, czy nawet przejście na innej produkcji silnik) na 100% bylibyśmy poinformowani, z tego względu, że na innym silniku gry, trzeba by wszystko robić praktycznie od zera. Oczywiście można zaimplementować konwersję i przenieść niektóre elementy, niemniej jednak nowy silnik ma też ograniczenia. To tak jakbyś chciał przejść z Unity na Unreal. Nie wszystko da się za pomocą czarodziejskiej fujarki, czy magicznej flet (pozdro dla kumatych 😄 )
- @Domin92 - gość może i ma rację, ale tylko pod tym względem. Wystarczy trochę cierpliwości i ewentualnego śledzenia aktualnych prac nad projektem.

I teraz wisienka: 


- @Averrnor - wybacz, ale troszkę się zapędzasz. Z resztą jak większość krzykaczy ("to powinno być tak, to inaczej, a tamto to bym w ogóle wyp.... itd.) - coś jak na wykończeniu...klienta, a nie mieszkania. Pisałem o tym wiele razy, w wielu wątkach - jeśli nie chcą udzielać informacji, to niech nie udzielają. Ktoś z zespołu mógłby napisać, że będzie to i to i tamto i w rezultacie macie obiecane złote góry, a później wyjdzie inaczej i będzie wojna, wyzwiska i Bóg jeden wie co jeszcze...Może nie ma takiej potrzeby na chwilę obecną.

Teraz mamy fazę Wczesnego Dostępu. Więc na ludzką logikę, twórcy skupiają się wyłącznie nad poprawkami i rozwijaniem projektu, a nie na kontaktach ze społecznością, czy formułowaniem ewentualnych regulaminów i tabeli kar - czego niektórzy BARDZO wymagają jak mniemam. Na chwilę obecną mamy wolną amerykankę - i bardzo dobrze. To nie peron, że będziesz miał zapowiedź każdego pociągu (czyt. aktualizacji), a temat forum i CoMa, to temat marginesowy z najniższym obecnym priorytetem. 


Podsumowując: Nie bronię twórców projektu SimRail, oraz na nikogo nie "psioczę" - moja wypowiedź jest jedynie obiektywna. Podkreślam jedynie obraz tego, co się obecnie dzieje wśród społeczności. Niektórzy panikują do tego stopnia, że na Facebook`u pojawiały się autentycznie pytania o to, gdzie zgłosić się o zwrot pieniędzy. Każdy wiedział na co się pisze kupując grę, ze świadomością o wersji demo (Prolog), oraz EA. Aktualizacje pojawiały się raz częściej, raz rzadziej. Tak samo informacje o nadchodzących zmianach. Z tego co widzę, to niektórzy zjadają paznokcie z niepewności o dalsze powodzenie projektu. 

"Skoro Zespół SimRail nie wypowiada się od dłuższego czasu w kwestii aktualizacji i zmian, to może to oznaczać:
A) Nie chcą rzucać słów na wiatr i obiecać czegoś, co może się nie ukazać;
B) Pracują nad dużą łatką, która wymaga sporo pracy, nawet wielomiesięcznej;
C) Skupiają się nad rozwijaniem i wdrażaniem nowych, wygodniejszych niż dotychczas rozwiązań
D) Wszystkie odpowiedzi są właściwe"

 

Jest odpowiedź E) Mają ten symulator gdzieś i już się nachapali kasy 😄

  • I disagree 2
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, IrBa napisał(a):

Lepiej jest coś dopracować i dopiero wydać niż puścić np: EN 57 z blokującymi się drzwiami, bo ostatnio o takich problemach słyszałem, może jest ich więcej, nie wiem, ale wiem że warto poczekać.

A ja np. o takich problemach nie słyszałem i tu leży sedno sprawy. Gdyby twórcy wprost napisali że jest taki i taki problem, który trzeba naprawić, albo że to i to muszą jeszcze dopracować więc update wyjdzie ok. X czasu później to nikt by nie miał z tym problemu

  • I disagree 1
  • I agree 7
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, MavPL napisał(a):

Jak niecierpliwi odejdą, to odejdą. Zawsze przyjdą nowi przed, czy po wyjściu z EA. Jeżeli aż tak wam się nie podoba to, że nie ma z zespołem kontaktu, poprostu odejdźcie i wróćcie, gdy nie wiem, gra wyjdzie z EA, czy może jak już wszystkie dlc zrobią. Po co tu płakać? Takim zachowaniem nie tyle, co nie zwrócicie na siebie uwagi twórców, co co raz bardziej denerwujecie innych użytkowników, którzy cierpliwie czekają.

Nie, nie bronię zespołu SR. Pokazuję tylko wasze zachowanie. Poprostu to się robi żenujące, że zachowujecie się jak dzieci pt. "dali mi inny cukierek, więc będę tupał nóżkami".

To, że niektórym - w tym najwyraźniej Tobie - jest wszystko jedno; na jakim etapie są prace, jaki jest poziom komunikacji ze społecznością, itd. To, że tak powiem wasza brocha. Mam wrażenie, że dla was, nawet jak rozwój gry zatrzymał by się na następne 3 lata i dalej nie było by komunikacji od twórców, to siedzielibyście zadowoleni w tej ciszy dalej czekając na patcha.

Natomiast części z nas jednak zależy na rozwoju tej gry i chcemy otrzymywać jakiekolwiek informacje na tym forum z prowadzonych prac, co idzie dobrze a co nie, z czym są problemy i dlaczego prace nad projektem bardzo spowolniły. Tu nie chodzi o żadne obrażanie się czy płacz. Nazywanie "płaczem" czy "narzekaniem" normalnie prowadzonych dyskusji w danym temacie, pokazuje, że chyba część z użytkowników tego forum nie ma pojęcia na czym polega w ogóle idea tego miejsca.

  • I disagree 1
  • I agree 11
Link to comment
Share on other sites

Założę się że twórcy czytający te wypociny, są nieźle ubawieni, po pachy.  Kto wam w ogóle powiedział że prace bardzo spowolniły? Po co ci takie rzeczy wiedzieć, co idzie dobrze a co nie? haha, polać się można. Powiedzieli nad czym pracują i kiedy będzie aktualizacja a ten dalej kombinuje. Poprosili też o cierpliwość!!! i podali powód dlaczego następna aktualizacja będzie tak późno. Dalej nie rozumiecie? Wszystko co mieli do powiedzenie zostało powiedziane. Jakie chłopie 3 lata? Październik się nie skończył, było powiedziane że w październiku, więc cierpliwie czekamy.

Edited by IrBa
  • I disagree 10
  • Haha 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, IrBa napisał(a):

Założę się że twórcy czytający te wypociny, są nieźle ubawieni, po pachy.  Kto wam w ogóle powiedział że prace bardzo spowolniły? Po co ci takie rzeczy wiedzieć, co idzie dobrze a co nie? haha, polać się można. Powiedzieli nad czym pracują i kiedy będzie aktualizacja a ten dalej kombinuje. Poprosili też o cierpliwość!!! i podali powód dlaczego następna aktualizacja będzie tak późno. Dalej nie rozumiecie? Wszystko co mieli do powiedzenie zostało powiedziane. Jakie chłopie 3 lata? Październik się nie skończył, było powiedziane że w październiku, więc cierpliwie czekamy.

Kolego IrBa, proszę nie kompromitować się takimi wpisami i dokładnie przeczytać wpis kolegi Corrazone, jak i kontekst, pod jakim został napisany (jak i wcześniejsze rozsądne wypowiedzi innych użytkowników). Czytajmy powoli i ze zrozumieniem 

Edited by KOlorowy
  • Haha 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, IrBa napisał(a):

Kto wam w ogóle powiedział że prace bardzo spowolniły? Po co ci takie rzeczy wiedzieć, co idzie dobrze a co nie?

Prawie pół roku nie ma aktualizacji. Pół roku, czyli tyle ile miał MAKSYMALNIE trwać early access w momencie gdy kupowałem grę. Jasne, wiadomo że przy gamedevie dzieją się różne rzeczy i twórcy nie zawsze mogą dotrzymać terminu. JEDNAK, gdy zapowiadany termin opuszczenia EA jest tak znacząco naruszony, jako gracz który obdarzył twórców zaufaniem i wydał na tę grę 140zł oczekuję chociaż informowania o postępach, ewentualnych opóźnieniach i ich powodach, a nie zlewania moczem przez twórców gry którzy ze wszystkiego postanawiają robić tajemnicę.

Godzinę temu, IrBa napisał(a):

i podali powód dlaczego następna aktualizacja będzie tak późno.

W takim razie jest tego powód? Bo na forum i oficjalnych kanałach komunikacji nie widziałem żadnej informacji poza aktualizacją silnika graficznego, kiedy to poproszono o, cytuję "kilka dodatkowych tygodni cierpliwości". Tymczasem od czasu tego ogłoszenia mija dokładnie 17 tygodni, a aktualizacji dalej brak. Jest różnica między kilka, a kilkanaście tygodni, obecnie nawet liczba ta zbliża się do kilkudziesięciu.

  • Confused 1
  • I agree 10
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Our servers

    • Drivers | Maszyniści Drivers | Maszyniści
      • PL2
      • pl2
      • 79 / 85
          • Percentage filling 93%
          • Most players 103
      • PL3
      • pl3
      • 5 / 80
          • Percentage filling 6%
          • Most players 76
      • PL4
      • pl4
      • 17 / 77
          • Percentage filling 22%
          • Most players 84
      • PL8
      • pl8
      • 7 / 81
          • Percentage filling 9%
          • Most players 84
      • EN1
      • en1
      • 40 / 79
          • Percentage filling 51%
          • Most players 81
      • EN2
      • en2
      • 1 / 28
          • Percentage filling 4%
          • Most players 60
      • EN3
      • en3
      • 2 / 79
          • Percentage filling 3%
          • Most players 60
      • DE1
      • de1
      • 24 / 103
          • Percentage filling 23%
          • Most players 87
      • DE3
      • de3
      • 3 / 85
          • Percentage filling 4%
          • Most players 67
      • DE4
      • de4
      • 1 / 85
          • Percentage filling 1%
          • Most players 65
      • FR1
      • fr1
      • 26 / 83
          • Percentage filling 31%
          • Most players 49
      • UA1
      • ua1
      • 4 / 80
          • Percentage filling 5%
          • Most players 27
      • CN1
      • cn1
      • 1 / 79
          • Percentage filling 1%
          • Most players 28
      • CZ1
      • cz1
      • 9 / 77
          • Percentage filling 12%
          • Most players 61
      • ES1
      • es1
      • 1 / 88
          • Percentage filling 1%
          • Most players 23
    • Dispatchers | Dyżurni ruchu Dispatchers | Dyżurni ruchu
      • PL2
      • pl2
      • 33 / 34
          • Percentage filling 97%
          • Most players 34
      • PL3
      • pl3
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 28
      • PL4
      • pl4
      • 6 / 34
          • Percentage filling 18%
          • Most players 32
      • PL8
      • pl8
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 27
      • EN1
      • en1
      • 16 / 34
          • Percentage filling 47%
          • Most players 34
      • EN2
      • en2
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 21
      • EN3
      • en3
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 13
      • DE1
      • de1
      • 18 / 34
          • Percentage filling 53%
          • Most players 34
      • DE3
      • de3
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 29
      • DE4
      • de4
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 29
      • UA1
      • ua1
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 17
      • FR1
      • fr1
      • 14 / 34
          • Percentage filling 41%
          • Most players 23
      • ES1
      • es1
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 15
      • CZ1
      • cz1
      • 7 / 34
          • Percentage filling 21%
          • Most players 28
      • CN1
      • cn1
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 19
    • 30 Total servers
    • 331 / 1699 Total players
    • 19% Filled servers
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy