Jump to content

Szambo wybiło


MALECKI

Recommended Posts

13 godzin temu, Quentis napisał(a):

Niektórzy jak mniemam oczekują zbyt wiele od zbyt małego Zespołu,

To po co ten zespół mówił, że maks 6 miesięcy. To jest wyłudzenie. Celowe wprowadzenie w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Jeżeli byłaby informacja, że EA będzie trwał 2 lub 3 lata to 70% kupujących nie wydałoby pieniędzy. A teksty trzeba poczekać może będzie lepiej? NIE NIE BEDZIE. Najbardziej to mnie śmieszyło jak 30 października było beczenie, że jeszcze się miesiąc nie skończył heheh. Ten update co napisali też wam podzielą na 2 ( bo to mały zespół i nie mają czasu ale po pieniądze to mieli czas iść do banku )

  • Confused 8
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, boban121 napisał(a):

To po co ten zespół mówił, że maks 6 miesięcy. To jest wyłudzenie. Celowe wprowadzenie w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Jeżeli byłaby informacja, że EA będzie trwał 2 lub 3 lata to 70% kupujących nie wydałoby pieniędzy. A teksty trzeba poczekać może będzie lepiej? NIE NIE BEDZIE. Najbardziej to mnie śmieszyło jak 30 października było beczenie, że jeszcze się miesiąc nie skończył heheh. Ten update co napisali też wam podzielą na 2 ( bo to mały zespół i nie mają czasu ale po pieniądze to mieli czas iść do banku )

Teraz żeś przeszedł samego siebie. Czy zdajesz sobie sprawę, iż to jest jawne powmówienie i za to twórcy SR mogą Cię pozwać? Jak tak jojczysz za kasą, zrobimy ściepę narodową dla Ciebie i dostaniesz spowrotem te swoje 120 parę złotych.

Szanowni Państwo. Uważajmy, co mówimy i jak się wyrażamy, bo może to się obrócić przeciw nam. Właśnie takie słowa mogą nas najwięcej kosztować.

  • Confused 1
  • Haha 4
  • I agree 7
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, boban121 napisał(a):

To po co ten zespół mówił, że maks 6 miesięcy.

Nigdy nie było powiedziane, że będzie to maks. 6 miesięcy, było mówione o szacunkowym okresie 6 miesięcy, a to jest różnica.

  • I disagree 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, boban121 napisał(a):

To po co ten zespół mówił, że maks 6 miesięcy. To jest wyłudzenie. Celowe wprowadzenie w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Jeżeli byłaby informacja, że EA będzie trwał 2 lub 3 lata to 70% kupujących nie wydałoby pieniędzy. A teksty trzeba poczekać może będzie lepiej? NIE NIE BEDZIE. Najbardziej to mnie śmieszyło jak 30 października było beczenie, że jeszcze się miesiąc nie skończył heheh. Ten update co napisali też wam podzielą na 2 ( bo to mały zespół i nie mają czasu ale po pieniądze to mieli czas iść do banku )

Akurat to nie miało żadnego znaczenia. Większość użytkowników była zajarana i chciała grać w jakąkolwiek wersję SimRaila.
Opóźnienia są elementem każdego większego projektu (i tradycją na polskiej kolei XD), więc o to nie można mieć pretensji.

Natomiast pretensje co do komunikacji są już zasadne.
Moim zdaniem cotygodniowa sesja Q&A z kolejnymi zespołami ludzi pracujących nad grą byłaby super (coś a'la wczorajsza rozmowa z uetamem i Bartłomiejem Skwarą na Discordzie!).

  • I disagree 1
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, boban121 napisał(a):

To po co ten zespół mówił, że maks 6 miesięcy. To jest wyłudzenie. Celowe wprowadzenie w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Jeżeli byłaby informacja, że EA będzie trwał 2 lub 3 lata to 70% kupujących nie wydałoby pieniędzy. A teksty trzeba poczekać może będzie lepiej? NIE NIE BEDZIE. Najbardziej to mnie śmieszyło jak 30 października było beczenie, że jeszcze się miesiąc nie skończył heheh. Ten update co napisali też wam podzielą na 2 ( bo to mały zespół i nie mają czasu ale po pieniądze to mieli czas iść do banku )

Nie no, bez przesady. Prawdą jest, że gry na poziomie EA często mają przeciągniętą premierę. To dotyczy wielu produkcji. Fakt, że tutaj przeciąga się dość mocno, ale nie jest to argument na jakieś wyłudzenie.

  • I disagree 1
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

W dniu 2.11.2023 o 17:41, boban121 napisał(a):

To po co ten zespół mówił, że maks 6 miesięcy. To jest wyłudzenie. Celowe wprowadzenie w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Jeżeli byłaby informacja, że EA będzie trwał 2 lub 3 lata to 70% kupujących nie wydałoby pieniędzy.

Może i by nie wydali, kto wie? Mogę mówić tylko za siebie. Mam przejechane ponad 11 tys km i grube godziny w nastawni. Dla mnie aż za dużo! 😉 Owszem, nie powiem, że mi taka wersja wystarczy... (wiele rzeczy mnie nawet irytuje). Jednak po tym czasie zmieniłbym tylko jedną decyzję: zagłosowałbym w ankiecie za szybszym wydaniem edytora, zamiast czekać na zakończenie podstawy. 😄

Cytat

Ten update co napisali też wam podzielą na 2 ( bo to mały zespół i nie mają czasu ale po pieniądze to mieli czas iść do banku )

też robię w IT. Czasem lepsze 2 mniejsze wdrożenia niż jedno wielkie. Tak więc luzzzz.

Do banku... teraz można online - kojarzysz taką opcję? 😉 Poza tym, z czegoś "muszom" żyć.  😉 

Edited by qbann
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Jest taka złota zasada dotycząca oprogramowania - dotyczy ona zarówno programów użytkowych, jak i gier, czy urządzeń typu zegarki, smartfony, etc.:

Nigdy nie kupuj czegoś za obietnicę funkcjonalności, jakie otrzymasz po aktualizacji za X czasu.

Jeżeli nie widzisz wartości w produkcie wycenionym na 100 zł w dniu zakupu to go nie kupuj. Zaczekaj na rabat albo na faktyczny rozwój oprogramowania i oceń wartość ponownie.

Zaoszczędzony w ten sposób czas, pieniądze i emocje zainwestuj w coś pożytecznego.

Co do osób, które piszą o "wyłudzeniu" i "celowym wprowadzaniu w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowej": Kiedyś wyprowadzicie się od rodziców i zrozumiecie, że świat nie kręci się wkoło waszych potrzeb 🙂

  • Like 2
  • I agree 10
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Łukaszek napisał(a):

Jeżeli nie widzisz wartości w produkcie wycenionym na 100 zł w dniu zakupu to go nie kupuj. Zaczekaj na rabat albo na faktyczny rozwój oprogramowania i oceń wartość ponownie.

Aż mi się przypomniało jak w Windows 11 nie było na pasku zadań tego, na czym wybił się Windows za sprawą Chicago - drag and drop. Ależ wtedy była jazda z tym 😂 Nagle ludziom zabrali oczywistość w tym super hiper nowoczesnym systemie. Ale chociażby przez to Ci, którzy uznawali Windows 11 za dziadostwo, nadal tak uważają. To jest ta druga strona tego medalu. W odpowiedzi powstała plotka, a potem fakt Windows 12. I podobno ma być subskrybowany... Przekładając sytuację na SimRail mamy m.in. (brak) umiejętności AI, manewry (ich brak), pasażerów (ich dziwne ruchy lub brak) przy jednoczesnych wcześniejszych zapowiedziach super hiper realistycznej symulacji. Ale na razie mniejsza. 

Natomiast ja to się zastanawiam w sumie po co powstało to forum. Będąc przy temacie komunikacji oczywiście. Przecież błędy można raportować w inny sposób, nawet dogodniejszy dla obu stron (chociażby nie zgubi się w odmętach wątków). Z definicji "forum dyskusyjne" ma mieć na celu prowadzenie dyskusji. A na czym ma polegać dyskusja w momencie, gdy dwie grupy mają odmienne zdanie na temat tej samej bułki i nie ma piekarza, który by w profesjonalny sposób bez emocji poprowadził dyskusję na temat swojej własnej bułki w swojej własnej piekarni. Brakuje np. w tym momencie wątku, w którym jedna i druga grupa (tj. w domyśle upraszczając optymiści i pesymiści, wielbiciele i marudy, patofani i patoszczekacze zwał jak zwał) i trzecia grupa obojętnych, wymieniają się komentarzami i ewentualnie zadają pytania, a odpowiednie osoby w miarę możliwości raz na dzień, tydzień... kiedykolwiek udzielają odpowiedzi. Wbrew pozorom podejrzewam, że obecnie nie byłoby tego dużo. Z czysto ogólnego punktu widzenia to forum nie ma bez takich form dyskusji sensu. Sam zadałem kilka pytań np. o częstotliwość migotania komór semaforów (który przepis na który się powołują to reguluje, bo ja takiego nie znam) oraz jak miałaby wyglądać obsługa stacji Warszawa Zachodnia, gdzie w jednej nastawni są 3 pulpity na 3 oddzielne rejony (czy jeden gracz obsługiwał będzie wszystkie 3 rejony, czy każdy oddzielny i czy będą nawzajem widzieli swoje avatary mieli swój wewnętrzny czat). To pierwsze pytanie wydaje mi się trywialne, jeśli faktycznie istnieje taki przepis (gorzej jak nie istnieje, ale to już inna kwestia). Mi osobiście wydaje się, że weszła w tej kwestii filozofia "nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobisz".  Drugie pytanie również nie wydaje mi się jakieś niezwykle szczegółowe, a już na pewno nie jest z kategorii "kiedy byndzie Zachodni", bo jeśli planowane jest oddanie wszystkich stacji do obsługi przez graczy, to z pewnością jakiś tam zarys ogólny powstał na nietypowy Zachodni i Wschodni. Tylko tyle i aż tyle.

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

W dniu 3.11.2023 o 17:07, Masterczulki napisał(a):

Akurat to nie miało żadnego znaczenia. Większość użytkowników była zajarana i chciała grać w jakąkolwiek wersję SimRaila.
Opóźnienia są elementem każdego większego projektu (i tradycją na polskiej kolei XD), więc o to nie można mieć pretensji.

 

W moim przypadku miało znaczenie i nie wydałbym pieniędzy.

W dniu 3.11.2023 o 15:04, Jezzman napisał(a):

Nigdy nie było powiedziane, że będzie to maks. 6 miesięcy, było mówione o szacunkowym okresie 6 miesięcy, a to jest różnica.

Wątek już był poruszany, 6 miesięcy a 3 lata to różnica.

 

W dniu 3.11.2023 o 17:26, MALECKI napisał(a):

Nie no, bez przesady. Prawdą jest, że gry na poziomie EA często mają przeciągniętą premierę. To dotyczy wielu produkcji. Fakt, że tutaj przeciąga się dość mocno, ale nie jest to argument na jakieś wyłudzenie.

Jeżeli ktoś mówi, że wykona u ciebie malowanie w domu i zrobi to w 2 tyg. Weźmie za to pieniądze a zrobi połowę i powie, że resztę później. Potem będzie przez 3 lata przychodzić i malować 1 m2 a finalnie zostawi cię z prześwitami na ścianie to masz racje nie wyłudził od ciebie pieniędzy, oszukał zwał jak zwał. Mogę u ciebie zrobić remont?

W dniu 2.11.2023 o 19:30, MavPL napisał(a):

Teraz żeś przeszedł samego siebie. Czy zdajesz sobie sprawę, iż to jest jawne powmówienie i za to twórcy SR mogą Cię pozwać? Jak tak jojczysz za kasą, zrobimy ściepę narodową dla Ciebie i dostaniesz spowrotem te swoje 120 parę złotych.

Szanowni Państwo. Uważajmy, co mówimy i jak się wyrażamy, bo może to się obrócić przeciw nam. Właśnie takie słowa mogą nas najwięcej kosztować.

Zainteresuj się jak w prawie jest umocowany zwrot pomówienie. Myślę, że jak Twórcy poczują się urażeni mogą śmiało skontaktować się ze mną.

Co do zbiórki chętnie bym skorzystał niestety nie mamy takiej możliwości żeby oddać produkt.

  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, boban121 napisał(a):

W moim przypadku miało znaczenie i nie wydałbym pieniędzy.

Wątek już był poruszany, 6 miesięcy a 3 lata to różnica.

Jeżeli ktoś mówi, że wykona u ciebie malowanie w domu i zrobi to w 2 tyg. Weźmie za to pieniądze a zrobi połowę i powie, że resztę później. Potem będzie przez 3 lata przychodzić i malować 1 m2 a finalnie zostawi cię z prześwitami na ścianie to masz racje nie wyłudził od ciebie pieniędzy, oszukał zwał jak zwał. Mogę u ciebie zrobić remont?

Zainteresuj się jak w prawie jest umocowany zwrot pomówienie. Myślę, że jak Twórcy poczują się urażeni mogą śmiało skontaktować się ze mną.

Co do zbiórki chętnie bym skorzystał niestety nie mamy takiej możliwości żeby oddać produkt.

Możesz u mnie zrobić remont, jeśli wykażesz, że malowanie pędzlem ściany jest tak samo złożone jak stworzenie kilkunastu GB działającego kodu.

Edited by MALECKI
  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

U ciebie sama ocena stanu w jakim jest ściana może trwać co najmniej 2 lata. Trzeba powołać biegłych chemików do oceny gruntu na którym stoi działka sąsiada. A gdzie tu do malowania jeszcze. Tu chodzi tylko o prawdę. Mogli napisać, że nie wiedzą ile będzie trwał EA i tyle a nie obiecywać bajki. Jak zostało to powiedziane to niestety ale ja wymagam dostarczenia zamówionej usługi.

Edited by boban121
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, boban121 napisał(a):

U ciebie sama ocena stanu w jakim jest ściana może trwać co najmniej 2 lata. Trzeba powołać biegłych chemików do oceny gruntu na którym stoi działka sąsiada. A gdzie tu do malowania jeszcze. Tu chodzi tylko o prawdę. Mogli napisać, że nie wiedzą ile będzie trwał EA i tyle a nie obiecywać bajki. Jak zostało to powiedziane to niestety ale ja wymagam dostarczenia zamówionej usługi.

Chłopie nik nie pisał, że stricte 6 miechów. To były wstępne dane szacunkowe. Naprawdę płaczesz jak dziecko, któremu spadł lizak na ziemię... Ogarnij się, ile masz lat 11?

  • I disagree 2
  • I agree 8
Link to comment
Share on other sites

@boban121 Można zrozumieć niezadowolenie przeciągającym się rozwojem tego projektu, można zrozumieć przebieranie nóżkami z niecierpliwości na kolejne patche, można zrozumieć nawet gorycz i rozczarowanie tym jak i w jakim kierunku SimRail zmierza/nie zmierza. 

Nie można zrozumieć jednak ciągłego jęczenia, męczenia buły jakie ty uprawiasz. Ile ty masz lat? Umiesz czytać ze zrozumieniem i rozumiesz podstawy funkcjonowania tego typu projektów? Tu nic nie da podbicie do skrawka sukienki mamusi i darcie kotów. Dosłownie jak rozwydrzone dziecko, któremu wydaje się, że wszystkie rozumy pozjadało.   

Nie pasuje? Odstąp od umowy... oddaj SimRail i zamknij ten rozdział. Idź na powietrze, to lepiej ci zrobi niż wstukiwanie w klawiaturę kolejnych żali. Normalnie ręce opadają.

 

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

No wlasnie. nie dajmy sie zwariowac prosze panstwa. Ktos pamieta ile CDPR zajelo czasu zeby doprowadzic Cyberpunka do stanu grywalnosci? Albo ilosc paczy do Wiedzmina? no wlasnie. Ktos pamieta ile czasu zajelo RSI zeby wydac Star Citizen.... o, akurat to nie jest dobry przyklad 🙂 Ile czasu zajelo Mojang zeby Minecraft wyszedl z beta? ale zostanmy przy grach wielodostepowych... Ile bylo paczy do roznych nowych wersji WoW? Jak sie ludzie leja z MS FS w roznych wersjach i ile /im/ zajelo zeby wydac nowa wersje? Podobno (jak wnosze z pewnych postow na sekcji angielskojezycznej tego forum) Dovetail tez sie dluzy z paczami do swojej gry kolejowej (TSW) ? I tak, wielu deweloperów będzie pisać nagminnie że to już, już gotowe, tylko na was czekamy gracze nie przejmujcie się będzie dobrze, więc takie podejście nie jest wcale a to wcale nowe. Znaj proporcją, mocium panie...

Edited by stary_ortalion
parę słów więcej.
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Grandal74 napisał(a):

Nie pasuje? Odstąp od umowy... oddaj SimRail i zamknij ten rozdział. Idź na powietrze, to lepiej ci zrobi niż wstukiwanie w klawiaturę kolejnych żali. Normalnie ręce opadają.

Dramat. Jak można oddać i odzyskać pieniądze wskaż mi drogę i chętnie nią pójdę.

A lat mam więcej jak wy oboje i po prostu wymagam a nie głaszcze bo może będzie lepiej.

Jak jest jakaś możliwość odzyskania pieniędzy dajcie znać. Temat w sumie do zamknięcia bo nie wnosi nic nowego poza pożywką dla FANATYKÓW.

Edited by boban121
  • I disagree 1
  • Confused 1
  • Haha 8
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się. Wnoszę o zamknięcie tematu. Nic nowego nie "urodzi" się tutaj. Termin aktualizacji został ogłoszony, zmiany również, a to o czym pisał kolega Malecki, miejmy nadzieję, że zostanie spełnione (kontakt z graczami już został poprawiony). @MALECKI

Edited by KOlorowy
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, boban121 napisał(a):

 

Jak jest jakaś możliwość odzyskania pieniędzy dajcie znać. Temat w sumie do zamknięcia bo nie wnosi nic nowego poza pożywką dla FANATYKÓW.

Napisz do steama. Jeśli spełniasz wymogi to dostaniesz zwrot, a jak nie to nie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, KOlorowy napisał(a):

Zgadzam się. Wnoszę o zamknięcie tematu. Nic nowego nie "urodzi" się tutaj. Termin aktualizacji został ogłoszony, zmiany również, a to o czym pisał kolega Malecki, miejmy nadzieję, że zostanie spełnione (kontakt z graczami już został poprawiony). @MALECKI

Oby. Zobaczymy jak długo to podziała.

Link to comment
Share on other sites

Ja oprócz zamknięcia tego wątku naprawdę radzę zająć się tym forum. To już czwarty jak nie piąty wątek tego typu. Z czego tylko jeden został zamknięty i z tego co pamiętam po moim "wniosku". 

Mogłoby to być naprawdę fajne i przede wszystkim oficjalne miejsce do konstruktywnych dyskusji. Szerszych niż można byłoby prowadzić na Facebook'u czy Discordzie. Mogłoby, gdyby tylko było odpowiednio prowadzone. Zdaje się, że swego czasu nawet niektórzy ludzie zgłaszali się do POMOCY w prowadzeniu tego forum.

W tym momencie mamy tu coraz większy bałagan, forum nie jest zupełnie moderowane i dodatkowo nie są prowadzone tu już prawie w ogóle wyższe dyskusje (w tym również konstruktywna krytyka, która jest częścią dyskusji), nawet gdy ktoś zacznie taką dobrą dyskusje, jaką chciał rozpocząć @MALECKI. Za moich czasów wątek miał temat. Posty w wątku miały być na temat. Ponadto jasno sprecyzowany temat miał dotyczyć treści pierwszego postu (rola autora) jak również następnych (rola reszty użytkowników i autora). Nad autorem i użytkownikami powinna być moderacja, w tym administracja, która pilnuje tych podstawowych zasad każdego forum dyskusyjnego. I teraz daleko nie trzeba szukać, żeby podać jakiś przykład. Pomimo tak bogatej dyskusyjnie treści pierwszego postu stworzonej przez autora, mam pytanie: którego z postu ma dotyczyć temat tego wątku pt.: "Szambo wybiło"? Z tego co wiem nie jest to forum kanalizacyjne, a nawet jeśli by było, taki tytuł wątku po prostu by nie przeszedł. 

Już nie mówiąc, że wątki typu "co byście chcieli mieć w grze", która (jak ochoczo część użytkowników tutaj zaznacza) jest we wczesnym dostępie, nie mają sensu i tylko nakręcają spiralę oczekiwań. Wątki z błędami wykrytymi przez graczy, które zaczęły być zgłaszane niemal rok temu nie są na bieżąco usuwane, a powinny być skoro (jeszcze w to wierze) błędy są eliminowane. Pomińmy już te głupie reakcje od których zależy tzw. reputacja. Reputacja czego? Kogo? Słynny Pan IrBa raz, że używa tutaj multikonta to dodatkowo zmienił sobie teraz nick tak po prostu. Może tak można przy interakcji forum ze Steam, ale również nie powinno tak być. Poprzedni IrBa, kiedy więcej było tutaj optymistycznie myślących miał reputacje dużo na plusie. Ten z października szybko wylądował poniżej zera. A teraz jest to jakiś sposób na podbicie tej tzw. reputacji..., bo przecież to już inny użytkownik, inna nazwa multikonta...   

Reasumując mamy tu do czynienia z forum pozostawionym samopas. To jest również część komunikacji. I może nawet bardziej wymownej niż brak słów. 

  • Confused 2
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Our servers

    • Drivers | Maszyniści Drivers | Maszyniści
      • PL2
      • pl2
      • 59 / 87
          • Percentage filling 68%
          • Most players 103
      • PL3
      • pl3
      • 9 / 66
          • Percentage filling 14%
          • Most players 76
      • PL4
      • pl4
      • 13 / 84
          • Percentage filling 15%
          • Most players 84
      • PL8
      • pl8
      • 8 / 79
          • Percentage filling 10%
          • Most players 84
      • EN1
      • en1
      • 25 / 78
          • Percentage filling 32%
          • Most players 81
      • EN2
      • en2
      • 0 / 46
          • Percentage filling 0%
          • Most players 60
      • EN3
      • en3
      • 2 / 77
          • Percentage filling 3%
          • Most players 60
      • DE1
      • de1
      • 41 / 83
          • Percentage filling 49%
          • Most players 87
      • DE3
      • de3
      • 4 / 77
          • Percentage filling 5%
          • Most players 67
      • DE4
      • de4
      • 0 / 65
          • Percentage filling 0%
          • Most players 65
      • FR1
      • fr1
      • 11 / 78
          • Percentage filling 14%
          • Most players 49
      • UA1
      • ua1
      • 1 / 84
          • Percentage filling 1%
          • Most players 27
      • CN1
      • cn1
      • 0 / 79
          • Percentage filling 0%
          • Most players 28
      • CZ1
      • cz1
      • 17 / 80
          • Percentage filling 21%
          • Most players 61
      • ES1
      • es1
      • 2 / 82
          • Percentage filling 2%
          • Most players 23
    • Dispatchers | Dyżurni ruchu Dispatchers | Dyżurni ruchu
      • PL2
      • pl2
      • 24 / 34
          • Percentage filling 71%
          • Most players 34
      • PL3
      • pl3
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 28
      • PL4
      • pl4
      • 8 / 34
          • Percentage filling 24%
          • Most players 32
      • PL8
      • pl8
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 27
      • EN1
      • en1
      • 19 / 34
          • Percentage filling 56%
          • Most players 34
      • EN2
      • en2
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 21
      • EN3
      • en3
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 13
      • DE1
      • de1
      • 29 / 34
          • Percentage filling 85%
          • Most players 34
      • DE3
      • de3
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 29
      • DE4
      • de4
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 29
      • UA1
      • ua1
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 17
      • FR1
      • fr1
      • 6 / 34
          • Percentage filling 18%
          • Most players 23
      • ES1
      • es1
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 15
      • CZ1
      • cz1
      • 10 / 34
          • Percentage filling 29%
          • Most players 28
      • CN1
      • cn1
      • 4 / 34
          • Percentage filling 12%
          • Most players 19
    • 30 Total servers
    • 303 / 1655 Total players
    • 18% Filled servers
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy