Jump to content

Ograniczona prędkość drogowa bez ostrzeżenia (Bukowno).


Recommended Posts

Zapewne cała stacja Bukowno ma ograniczenie prędkości drogowej do 40 km/h. W porządku, ale jadąc od strony Olkusza maszynista w ogóle nie jest ostrzegany o zbliżaniu się do takowego ograniczenia prędkości i jadąc 120 km/h ( bo taka prędkość obowiązuje z Olkusza do Bukowna ) można się zdziwić. Zdaje się, że nawet nie ma wskaźnika W8 ostrzegającego o ogarniczeniu, lecz tego nie jestem pewien.

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
Link to comment
Share on other sites

Było już o tej sytuacji kilka razy. 

Wskaźniki na 100% są, trzeba sobie to wbić do głowy na tym szlaku. Jedynie do czego można się przyczepić, to jest to, że HUD nie informuje o tym. Przynajmniej u mnie na HUD nie ma info. 

Link to comment
Share on other sites

No i było już kilka razy mówione, że może i wskaźniki są, ale w tej grze trzeba grać z nosem przy monitorze, bo inaczej ich nie widać. A skoro ich nie widać, to niech chociaż wyświetlają się na HUD. Swoją drogą, nie mówcie, że to ograniczenie ciągle nie wyświetla się na HUD. Przecież ten błąd został znaleziony chyba drugiego dnia po premierze EA...

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Paradoksalnie mi to pasuje, że są takie błędy. Co prawda w rzeczywistości maszynista ma rozkad, rozkazy itp, ale zdarzają się sytuacje, że wskaznika w terenie nie ma lub jest zamazany. Trzeba orientować się wg. km. Zatem bardziej mi brakuje takiej wersji rozkladu, niż wskazania na HUD.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 7.05.2023 o 09:23, qbann napisał(a):

Trzeba orientować się wg. km.

Jadąc prawdziwym Pendolino jako pasażer, czyli stojąc dobre kilka metrów za maszynistą, widzę wyraźnie kilometraż szlaku. W grze nie jestem w stanie go odczytać bez robienia zooma.

  • Like 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Frank Murphy napisał(a):

W grze nie jestem w stanie

Zgadza się. Ale można zrobić zbliżenie na chwilę i da się zobaczyć. Poza tym płynność przy 60 fps też nie pomaga. Może kiedyś doczekamy się kolejnej optymalizacji i fpsy wzrosną?

Link to comment
Share on other sites

W dniu 6.05.2023 o 13:32, mluczak.kutno napisał(a):

No i było już kilka razy mówione, że może i wskaźniki są, ale w tej grze trzeba grać z nosem przy monitorze, bo inaczej ich nie widać. A skoro ich nie widać, to niech chociaż wyświetlają się na HUD. Swoją drogą, nie mówcie, że to ograniczenie ciągle nie wyświetla się na HUD. Przecież ten błąd został znaleziony chyba drugiego dnia po premierze EA...

No właśnie, można by było te wskaźniki zrobić troszeczkę większe 

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

No jak większe wskaźniki? One mają być takie jak w realnym świecie. Od tego jest HUD (zgodny ze wszystkim co na szlaku) jak ktoś chce się posiłkować. Przecież nie zrobią tych wskaźników np. wielkości W1 czy W9 bo byłoby to parodią, a delikatne powiększenie nic nie zmieni.   

Edited by Grandal74
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy