Jump to content

Recommended Posts

Posted

Co tu się ostatnio dzieje? Ciągle PL3 wywala i się nie da normalnie grać od kilku dni... to już się robi powoli żałosne. Gra kosztuje nie małe pieniądze, a twórcy i ludzie odpowiedzialni za tą grę nie potrafią sobie poradzić z tym problemem. Takim tempem to gra za długo sobie nie będzie funkcjonować. 

  • I agree 9
Posted

Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.

  • Like 1
Posted

Hallo czy Pan Prezes SMIKOL Pawel SZOT wie co sie tutaj dzieje?? Czy trzeba do niego napisac lub zadzwonic?? Zebysmy dostali informacje co sie dzieje??

 

Zarty sobie z NAS robicie?? czy o co chodzi??

 

Zero informacji co sie stalo i kiedy zostanie problem naprawiony

 

I to jest powazne traktowanie spolecznosci??

 

Zaczyna sie tutaj robic jak w TD2, toksycznie

  • Confused 1
Posted

Ale prywatnych serwerów nie można stawiać - bo nie. W końcu to wiedza tajemna - w żadnych innych symulatorach jest nie do pomyślenia aby plebs przeszkadzał deweloperowi.

Posted

Pisze jeszcze raz, bo to jest jakaś kpina. Ktoś z administracji i twórców tej gry czyta to forum tak swoją drogą? Bo nie wydaje mi się. Ludzie płacą za grę, za DLC po to żeby czuć przyjemność, a nie ciągłe nerwy. Jakoś innych zagranicznych serwerów nie wywala tylko dziwnym trasem te polskie, więc na pewno nie jest to spowodowane nową korektą rozkładu jazdy. Gra ma potencjał i naprawdę fajnie się w nią gra, ale od ponad tygodnia się nie da, po prostu się nie da. Ktoś to zamierza naprawić chociaż do końca czerwca? Zgłaszałem ten problem też w tej zakładce do zgłaszania błędów, ale widzę że też jest problem z akceptacją wpisu. Szkoda mi już słów, nawet nie ma z kim się skontaktować... 

  • I agree 1
Posted (edited)

Nikt się nie poczuwa do oficjalnych informacji, więc wrzucę sreeenshoty z Discorda, może chociaż trochę rozjaśnią sytuację:


image.thumb.png.0ce9cd60f1c4068f61ba504e5ac80763.png

image.png.4ea1bbf541cb1aaa3dc3a1becd1e9786.png

Edited by zbynak
  • Like 1
Posted

25.06.2026 wciąż wywala z serwera PL3 dziś  3 razy po 35 minutach  o godzina 10:00 , więcęj nie próbowałem . Szkoda ze akurat w tym czasie,  kiedy się człowiek nudzi podczas upałów .

Posted

Rozumiem że komuś się nudzi i wali DDoS ale czy serio nie mają kasy na porządny serwer i zabezpieczenia XD?

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy