Jump to content

1394

Member
  • Posts

    27
  • Joined

Everything posted by 1394

  1. Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
  2. Jeśli przybliżymy sobie widok na kamerę na słupie (scroll na myszce) bądź gdy podejdziemy do niej, to zmienia ona kompletnie swoją teksturę. S: opoczno_warszawa_grochow_terrain_x249_z439, P: (127857.30, 92.04, 225208.90), R: (347.50, 224.06, 0.00) 127857, 92, 225208
  3. Podczas jazdy na odcinku Retkinia - Gajewniki ponownie rzuciły mi się w oczy notoryczne pasy z roślinności, idące po skosie w nieskończoność. Wygląda to dość nienaturalnie i szpeci piękny krajobraz towarzyszący okolicom linii kolejowej. Uznałem, że sprawdzę ten temat ,,z bliska'' i jak widać - nie przewidziało mi się. (Rozmiar grafiki umyślnie zmniejszony, by nie rozciągał posta. Aby powiększyć, kliknij na grafikę. Dodajcie kiedyś w ACP spoilery do edytora, proszę...) S: pabianice_sedzice_terrain_x2_z297, P: (1151.61, 185.11, 152319.50), R: (44.54, 62.83, 0.00) 1151, 185, 152319 Patrząc z góry wygląda to jeszcze gorzej. S: pabianice_sedzice_terrain_x6_z299, P: (3200.93, 178.46, 153343.80), R: (14.17, 272.95, 0.00) 3200, 178, 153343
  4. EDR odejmuje postój techniczny od czasu przyjazdu. Tym oto sposobem okazuje się, że pociąg powinien pokonać odcinek Sprowa-Kozłów w dokładnie -7 minut. Czas postoju technicznego nie powinien być powodem wcześniejszego czasu przyjazdu, a co najwyżej - wcześniejszego czasu odjazdu. Pociągi nie potrafią się teleportować. Aby powiększyć obraz, kliknij go - rozmiar zmniejszony, by nie rozciągał wątku. Wrzuciłbym w spoiler, ale ktoś w ACP nie wrzucił go do edytora : (
  5. S: pabianice_rogow_terrain_x39_z321, P: (20117, 199, 164560), R: (21.75, 12.18, 0.00) S: pabianice_rogow_terrain_x36_z322, P: (18641, 194, 165113), R: (19.35, 103.68, 0.00) + kilka takich samych w okolicy.
  6. S: tunel_krakow_terrain_x126_z-1, P: (64854, 249, -356), R: (27.31, 131.46, 0.00)
  7. S: tunel_krakow_terrain_x127_z-7, P: (65208, 269, -3314), R: (359.71, 9.51, 0.00)
  8. S: lazy_psary_terrain_x22_z34, P: (11308.08, 327.13, 17410.47), R: (47.85, 62.28, 0.00) Identyczny problem występuje na wielu innych stacjach. Domniemam, że jest to po prostu jedna brakująca tekstura. Jeśli się mylę - proszę o informację, to przelecę wszystkie stacje.
  9. Drogi są nienaturalnie połączone, pojazdy zderzają się i jadą pod prąd. S: pabianice_rogow_terrain_x33_z326, P: (17335, 195, 167179), R: (46.50, 324.03, 0.00) S: pabianice_rogow_terrain_x33_z326, P: (16911.67, 199.31, 166940.80), R: (16.20, 58.08, 0.00)
  10. S: pabianice_rogow_terrain_x55_z322, P: (28640, 221, 165305), R: (38.40, 211.38, 0.00)
  11. S: pabianice_rogow_terrain_x44_z321, P: (22964, 210, 164717), R: (6.30, 281.73, 0.00) W rzeczywistości na tym odcinku istnieje chyba wąska, nieutwardzona droga. Idąc bardziej 'w prawo', zaczyna się droga z kamieni.
  12. Aha. No to jak zrobią, to będzie.
  13. Zachęcam do zapoznania się z wikipedią gry oraz rozkładami jazdy pociągów. Można również zerknąć na zewnętrzne mapy, by zobaczyć jakie pociągi znajdują się w oczekiwanym przez Waćpana obszarze. https://simrail.pl
  14. S: pabianice_sedzice_terrain_x-2_z296, P: (-866, 213, 151973), R: (18.60, 182.28, 0.00) S: pabianice_sedzice_terrain_x-7_z295, P: (-3079, 189, 151155), R: (334.65, 190.38, 0.00
  15. S: pabianice_rogow_terrain_x44_z322, P: (23011.87, 245.69, 164977.90), R: (23.70, 109.68, 0.00)
  16. Brak izolatorów z jednej strony słupa, brak napowietrznej linii wysokiego napięcia. S: pabianice_rogow_terrain_x85_z324, P: (43925.24, 250.17, 166103.60), R: (18.90, 277.98, 0.00)
  17. S: pabianice_rogow_terrain_x83_z323, P: (42747, 214, 165871), R: (1.71, 264.59, 0.00)
  18. S: pabianice_rogow_terrain_x83_z315, P: (42890, 211, 161682), R: (9.90, 79.76, 0.00) Po drugiej stronie: S: pabianice_rogow_terrain_x83_z315, P: (42875, 211, 161688), R: (9.30, 319.16, 0.00)
  19. Roślinność prześwitująca przez ścianę. S: rokiciny_rozprza_terrain_x71_z274, P: (36605, 193, 140330), R: (12.18, 99.30, 0.00)
  20. Już kilkukrotnie jadąc przez Dąbrowę Górniczą Południową udało mi się zaobserwować samochody, które skręcają 'w las', przenikają przez drzewa i roślinność i kończą swoją podróż przy ekranach akustycznych, często zderzając się. Raczej nie powinno tak być. S: katowice_lazy_terrain_x16_z14, P: (8433, 286, 7658), R: (59.06, 90.62, 0.00)
  21. Mechaniczne kiedyś pewnie będą. Podczas jakiejś transmisji na żywo z kimś z Zespołu SimRaila ponoć padały jakieś określenia, jakoby ich pojawienie się było planowane w stosunkowo bliskiej przyszłości. Według odpowiedzi użytkownika milek z dn. 30.01.2026 - w lutym nie będzie. Według październikowej wypowiedzi Eridora - chcieliby oddać wszystkie nastawnie dla graczy i pojawił się zamysł kształtowych sterowanych przekaźnikowo. Zaś według informacji od lewnemejski, z mechanicznych byłyby w DLC Sieradz, Łódź Chojny oraz Piotrków Trybunalski. Mi coś się jeszcze kojarzy, że ktoś gdzieś kiedyś powiedział, że Sieradz i inne mechaniczne nie będą dla graczy dostępne. Żadnego screena potwierdzającego tego jednak nie znalazłem, więc mogło mi się tylko wydawać.
  22. W okolicach stacji Warszawa Zachodnia brakuje tekstury dla słupa sieci trakcyjnej. Dość mocno rzuca się to w oczy. Testowane w wersji obecnej oraz next. S: opoczno_warszawa_grochow_terrain_x236_z432, P: (121133, 124, 221254), R: (23.55, 272.29, 0.00) Dodatkowo w pobliżu brakuje również kilku elementów (tych samych, co na zdjęciu poniżej), mniej zauważalne z daleka: S: opoczno_warszawa_grochow_terrain_x236_z431, P: (120956, 124, 221175), R: (24.30, 287.65, 0.00) S: opoczno_warszawa_grochow_terrain_x236_z432, P: (120979, 124, 221190), R: (19.05, 244.60, 0.00) S: opoczno_warszawa_grochow_terrain_x236_z432, P: (121174, 124, 221273), R: (15.30, 257.95, 0.00)
  23. Wincyj PSEUDO w Twoim poście. A co tam, forum wytrzyma! A teraz uświadom sobie, że moderator to też człowiek taki sam jak ty. Zalecałbym mimo wszystko zastosować pewne zasady współżycia społecznego i rozpocząć dyskusję na forum kulturalnie, a nie wyskakiwać z jakimiś personalnymi wycieczkami.
  24. W niektórych typach wagonów nie istnieje możliwość usunięcia/dodania tabliczki końca pociągu na danym wagonie poprzez kliknięcie na miejsce, w którym powinna się znajdować. Błąd występuje z pewnością na wagonach typu Uacs oraz Falns, innych póki co nie testowałem. Mam jednak pewność, że na zwykłych węglarkach działa to poprawnie. Błąd zauważony w trybie wieloosobowym (nie gram zbytnio w trybie jednoosobowym), stąd zgłoszenie właśnie tutaj.
  25. Krótko i na temat... Pociąg towarowy 412154 jest na tyle długi, że jak bot w Łazach wpuszcza go na peron 2, to ten blokuje mu zwrotnice. Wtedy bot nie wie co ma zrobić i wszystko stoi. Rozwiązanie: a) Nauczyć bota dyżurować na Łazach. b) Skrócić towara. c) Wymusić wysłanie go na inny tor/podanie przelotu, ażeby nie korkował LK1.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy