Kolejarz.Maks Posted Thursday at 12:29 PM Posted Thursday at 12:29 PM Co tu się ostatnio dzieje? Ciągle PL3 wywala i się nie da normalnie grać od kilku dni... to już się robi powoli żałosne. Gra kosztuje nie małe pieniądze, a twórcy i ludzie odpowiedzialni za tą grę nie potrafią sobie poradzić z tym problemem. Takim tempem to gra za długo sobie nie będzie funkcjonować. 7
muzyk Posted Sunday at 11:19 AM Posted Sunday at 11:19 AM Serwery kijowe są. Pewnie brakuje kasy na lepszy hosting. Gdzie, żeby takie pingi były! 1
1394 Posted Sunday at 03:55 PM Posted Sunday at 03:55 PM Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników. 1
markus16w Posted Sunday at 05:48 PM Posted Sunday at 05:48 PM Nie tylko PL3. Mnie dziś dwukrotnie wywaliło z PL2 "z nieznanego powodu".
Arkadio40 Posted yesterday at 02:38 PM Posted yesterday at 02:38 PM A problem dalej NIE został rozwiązany i znów wszystkich wywala na PL3
Pożeracz Amperów Posted yesterday at 05:46 PM Posted yesterday at 05:46 PM Hallo czy Pan Prezes SMIKOL Pawel SZOT wie co sie tutaj dzieje?? Czy trzeba do niego napisac lub zadzwonic?? Zebysmy dostali informacje co sie dzieje?? Zarty sobie z NAS robicie?? czy o co chodzi?? Zero informacji co sie stalo i kiedy zostanie problem naprawiony I to jest powazne traktowanie spolecznosci?? Zaczyna sie tutaj robic jak w TD2, toksycznie 1
Matys Posted 7 hours ago Posted 7 hours ago Ale prywatnych serwerów nie można stawiać - bo nie. W końcu to wiedza tajemna - w żadnych innych symulatorach jest nie do pomyślenia aby plebs przeszkadzał deweloperowi.
Recommended Posts