Jump to content

Recommended Posts

Posted

Co tu się ostatnio dzieje? Ciągle PL3 wywala i się nie da normalnie grać od kilku dni... to już się robi powoli żałosne. Gra kosztuje nie małe pieniądze, a twórcy i ludzie odpowiedzialni za tą grę nie potrafią sobie poradzić z tym problemem. Takim tempem to gra za długo sobie nie będzie funkcjonować. 

  • I agree 7
Posted

Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.

  • Like 1
Posted

Hallo czy Pan Prezes SMIKOL Pawel SZOT wie co sie tutaj dzieje?? Czy trzeba do niego napisac lub zadzwonic?? Zebysmy dostali informacje co sie dzieje??

 

Zarty sobie z NAS robicie?? czy o co chodzi??

 

Zero informacji co sie stalo i kiedy zostanie problem naprawiony

 

I to jest powazne traktowanie spolecznosci??

 

Zaczyna sie tutaj robic jak w TD2, toksycznie

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy