Kolejarz.Maks Posted Thursday at 12:29 PM Posted Thursday at 12:29 PM Co tu się ostatnio dzieje? Ciągle PL3 wywala i się nie da normalnie grać od kilku dni... to już się robi powoli żałosne. Gra kosztuje nie małe pieniądze, a twórcy i ludzie odpowiedzialni za tą grę nie potrafią sobie poradzić z tym problemem. Takim tempem to gra za długo sobie nie będzie funkcjonować. 7
muzyk Posted yesterday at 11:19 AM Posted yesterday at 11:19 AM Serwery kijowe są. Pewnie brakuje kasy na lepszy hosting. Gdzie, żeby takie pingi były! 1
1394 Posted yesterday at 03:55 PM Posted yesterday at 03:55 PM Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników. 1
markus16w Posted 22 hours ago Posted 22 hours ago Nie tylko PL3. Mnie dziś dwukrotnie wywaliło z PL2 "z nieznanego powodu".
Arkadio40 Posted 2 hours ago Posted 2 hours ago A problem dalej NIE został rozwiązany i znów wszystkich wywala na PL3
Recommended Posts