Jump to content

Ankieta rodzaje pociągów


Ankieta - preferowany rodzaj pociągów   

124 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za tą ankietę... Pisałem o towarach, że mniej graczy je lubi. Pisałem to na podstawie polityki cenowo-wydawniczej Dovetail i swoich obserwacji i się nie pomyliłem. Zresztą tak samo jak się nie mylę w innych kwestiach, ale na tym forum zostałem zakrzyczany przez fanatyków/toksyków więc jak ich producenci posłuchają to bardzo szybko poczują to w sprzedaży. Ale nie mój biznes i nie będę tu się ciągle nastawiał na falę hejtu pisząc swoje zdanie.

Na chwilę obecną: różne rodzaje pasażerskich 70% - vs towary 30%. Już jest 80% vs towary 20% 🙂 

Żeby była idealna jasność to lepiej byłoby zrobić po prostu: towary czy pasażerskie... Zaznaczyłem pasażerskie z lokomotywą, ale lubię absolutnie wszystkie... I trasy dalekobieżne i regionalne i osobowe i szybkie pendolino... To czego nie lubię to towary, a już na pewno ten towarowy co jest obecnie w samoczuku w SimRail... Te amerykańskie towary z TSW jeszcze kilka razy poprowadziłem, ale w SimRail to jakiś koszmar... (ale przejechałem cały 🙂 ) Może jak gracie na multi to inaczej, ale w samouczku to jest męczarnia. To prawie jak te wasze ukochane manewry i podczepianie wagonów jak się jedzie 10km/h przez 2 godziny 🙂 i jedyne co albo pociąg się zatrzymuje albo za mocno przyśpiesza i jedyne co to wczuwać się w idelne 20 km/h... 🙂 Ok podobno przewozy z korpo za towary płacą maszynistom niezłą kasę - 2xlepszą od PKP pasażerskich więc w realu tak się męczyć to jeszcze można za 15-20k ale w grze, która ma być przyjemnością? 🙂 Choć 30% czerpie z tego jakąś przyjemność i w grze.. Ok... Ale wydawać to jako pierwsze DLC? 🙂 

A teraz: raz, dwa, trzy negatywa daj mi ty (toksyczna społeczności z tego forumka) 🙂 

Edited by adamets2
  • I disagree 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Bardzo dziękuję za tą ankietę... Pisałem o towarach, że mniej graczy je lubi. Pisałem to na podstawie polityki cenowo-wydawniczej Dovetail i swoich obserwacji i się nie pomyliłem. Zresztą tak samo jak się nie mylę w innych kwestiach, ale na tym forum zostałem zakrzyczany przez fanatyków/toksyków więc jak ich producenci posłuchają to bardzo szybko poczują to w sprzedaży. Ale nie mój biznes i nie będę tu się ciągle nastawiał na falę hejtu pisząc swoje zdanie.

Na chwilę obecną: różne rodzaje pasażerskich 70% - vs towary 30%

Żeby była idealna jasność to lepiej byłoby zrobić po prostu: towary czy pasażerskie... Zaznaczyłem pasażerskie z lokomotywą, ale lubię absolutnie wszystkie... I trasy dalekobieżne i regionalne i osobowe i szybkie pendolino... To czego nie lubię to towary, a już na pewno ten towarowy co jest obecnie w samoczuku w SimRail... Te amerykańskie towary z TSW jeszcze kilka razy poprowadziłem, ale w SimRail to jakiś koszmar... (ale przejechałem cały 🙂 ) Może jak gracie na multi to inaczej, ale w samouczku to jest męczarnia. To prawie jak te wasze ukochane manewry i podczepianie wagonów jak się jedzie 10km/h przez 2 godziny 🙂 i jedyne co albo pociąg się zatrzymuje albo za mocno przyśpiesza i jedyne co to wczuwać się w idelne 20 km/h... 🙂 Ok podobno przewozy z korpo za towary płacą maszynistom niezłą kasę - 2xlepszą od PKP pasażerskich więc w realu tak się męczyć to jeszcze można za 15-20k ale w grze, która ma być przyjemnością? 🙂 Choć 30% czerpie z tego jakąś przyjemność i w grze.. Ok... Ale wydawać to jako pierwsze DLC? 🙂 

A teraz: raz, dwa, trzy negatywa daj mi ty (toksyczna społeczności z tego forumka) 🙂 

Pociąg towarowy w samouczku jest dosyć trudny, prowadzisz ciężki skład z węglem po szkodach górniczych, w dodatku TRAXXem, który średnio do tego się nadaje, lepszy byłby Dragon a Muchowiec w Katowicach sprawia problem, nawet doświadczonym maszynistom, którzy niekiedy muszą korzystać z popychu, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, trzeba było spróbować czegoś lżejszego, są takie składy na multiplayerze. Tutaj nie chodzi o to, aby było w grze jak najwięcej towarowych czy pociągów pasażerskich, chodzi o różnorodność, żeby każdy znalazł coś dla siebie, wiadomo że nie wszystko będzie na takim samym poziomie popularne. Towarowe pociągi są wybierane przez bardziej doświadczonych graczy i tych którzy to lubią, amatorzy manewrowania też się znajdą, jeśli ktoś chce jeździć 10km/h to jego sprawa co robi w grze, dlaczego ma nie mieć takiej możliwości? jeśli ktoś lubi tylko pociągi pasażerskie, to dla niego nic się nie zmieni w rozkładzie jest ich pełno, nawet więcej niż w rzeczywistości, skupiać się na okrojonym fragmencie gry kosztem reszty to recepta na nudny projekt, który znudzi się po godzinie grania.

  • Thanks 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Ja zaznaczyłem pasażerskie dalekobieżne z lokomotywą ale przecież i dla towara i dla kibla da się wybrać ponad 2h trasę...bo trasę/długi kurs lubię najbardziej.(MULTI)

Zaczynając od długiej trasy kiblem, który wymaga zatrzymywania na każdej stacji i zbiera najwięcej PD, poprzez towary, które wg EDR lecą na bok aż miło i nie ma dwóch takich samych scenariuszy a ograniczeniem dla nich jest "póki restart serwera nas nie rozdzieli" 🙂 a kończąc na świniach które sprawnie pokonują CMK. Kilka razy śmignąłem ED250 i efekt trasy jest jednak wg EDR gro kursów leciałem w większości na potocznych przelotach( nuuuda). EU07 zaprzęgnięta do towara i do pasażera prowadzi się zgoła odmiennie. Na swoim etapie ogarniania towarów czasem niektórymi towarami rezygnuję (po szybkiej wymianie zdań z dyżurnymi z Zawiercia ) wtaczanie w perony bo jak stanę w peronach na S1 to zanim się wyskrobię na Łazy to trochę mija. 

 

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, darth-gregorius napisał(a):

Pociąg towarowy w samouczku jest dosyć trudny, prowadzisz ciężki skład z węglem po szkodach górniczych, w dodatku TRAXXem, który średnio do tego się nadaje, lepszy byłby Dragon a Muchowiec w Katowicach sprawia problem, nawet doświadczonym maszynistom, którzy niekiedy muszą korzystać z popychu, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, trzeba było spróbować czegoś lżejszego, są takie składy na multiplayerze. Tutaj nie chodzi o to, aby było w grze jak najwięcej towarowych czy pociągów pasażerskich, chodzi o różnorodność, żeby każdy znalazł coś dla siebie, wiadomo że nie wszystko będzie na takim samym poziomie popularne. Towarowe pociągi są wybierane przez bardziej doświadczonych graczy i tych którzy to lubią, amatorzy manewrowania też się znajdą, jeśli ktoś chce jeździć 10km/h to jego sprawa co robi w grze, dlaczego ma nie mieć takiej możliwości? jeśli ktoś lubi tylko pociągi pasażerskie, to dla niego nic się nie zmieni w rozkładzie jest ich pełno, nawet więcej niż w rzeczywistości, skupiać się na okrojonym fragmencie gry kosztem reszty to recepta na nudny projekt, który znudzi się po godzinie grania.

No to tylko pogratulować "mądrym' głowom z SimRail, że na SAMOUCZEK(!) wzięli taki skład! Zachęcili graczy jak nie ma co 🙂 Tak naprawdę chodzi mi nie o to czy towary mają być w SimRail czy nie bo oczywiście powinny tylko, że jak pisałem z miesiąc temu, że towary nie cieszą się wielką popularnością to mnie wyśmiano na tym forum w innych tematach! Nie mam żadnej wiedzy czy to się przysłużyło czy nie wydaniu jako pierwszego(!) DLC towarów, ale prawda jest taka, że jako pierwsze DLC będą właśnie towary... 🙂 A mamy tu obecnie 80 za pasażerskimi vs 20 za towarami. Ja o tych towarach, że nie cieszą się popularnością pisałem jakieś 2-3 tyg. zanim pojawiło się info o tych najnowszych zmianach.... Ludzie mocno czekali na DLC Łódź-Warszawa i save i dostaną manewry i towary 🙂A towary do tego płatne gdzie jak w innym temacie zasugerowałem, że może być bezpłatne mam już tam z 20 negatywów (!)... 🤣 Może warto zrobić jeszcze ankietę na forum: z pytaniem: "czy zamierzasz kupić płatne DLC z towarami do SimRail?" i odpowiedź TAK lub NIE...

Generalnie to zachęcam spółkę SimRail skoro nie ma żadnych działów marketingu i PR i nie zatrudnia firmy z zewnątrz badającej nastroje konsumenckie do robienia może tutaj ankiet jak ta z tego tematu zanim będą wydawać kolejne DLC..  

Edited by adamets2
  • Like 1
  • I disagree 4
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, adamets2 napisał(a):

No to tylko pogratulować "mądrym' głowom z SimRail, że na SAMOUCZEK(!) wzięli taki skład! Zachęcili graczy jak nie ma co 🙂 Tak naprawdę chodzi mi nie o to czy towary mają być w SimRail czy nie bo oczywiście powinny tylko, że jak pisałem z miesiąc temu, że towary nie cieszą się wielką popularnością to mnie wyśmiano na tym forum w innych tematach! Nie mam żadnej wiedzy czy to się przysłużyło czy nie wydaniu jako pierwszego(!) DLC towarów, ale prawda jest taka, że jako pierwsze DLC będą właśnie towary... 🙂 A mamy tu obecnie 80 za pasażerskimi vs 20 za towarami. Ja o tych towarach, że nie cieszą się popularnością pisałem jakieś 2-3 tyg. zanim pojawiło się info o tych najnowszych zmianach.... Ludzie mocno czekali na DLC Łódź-Warszawa i save i dostaną manewry i towary 🙂A towary do tego płatne gdzie jak w innym temacie zasugerowałem, że może być bezpłatne mam już tam z 20 negatywów (!)... 🤣 Może warto zrobić jeszcze ankietę na forum: z pytaniem: "czy zamierzasz kupić płatne DLC z towarami do SimRail?" i odpowiedź TAK lub NIE...

Generalnie to zachęcam spółkę SimRail skoro nie ma żadnych działów marketingu i PR i nie zatrudnia firmy z zewnątrz badającej nastroje konsumenckie do robienia może tutaj ankiet jak ta z tego tematu zanim będą wydawać kolejne DLC..  

Tak naprawdę mamy tylko jedną typową lokomotywę towarową Dragona, reszta to pasażerskie albo uniwersalne, które nie nadają się do ciężkich pociągów towarowych, zresztą ET22 był zapowiadany niemalże od momentu wydania gry, więc zostanie zrealizowany zgodnie z obietnicą, było trochę czasu aby ten fakt zaakceptować. Studio jest małe a projekt duży, dlatego to rozciąga się w czasie w nieskończoność, lepiej nie generować sobie nadziei, bo potem pojawia się rozczarowanie i jego manifestacja na tym forum, ostateczną decyzję podejmują twórcy gry i niekoniecznie muszą się sugerować naszymi oczekiwaniami i pomysłami.

  • Thanks 1
  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

czy zamierzasz kupić płatne DLC z towarami do SimRail?" i odpowiedź TAK lub NIE...

Skąd mam wiedzieć? Zobaczę live przedpremierowy to zdecyduję 😉 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Ja o tych towarach, że nie cieszą się popularnością pisałem jakieś 2-3 tyg. zanim pojawiło się info o tych najnowszych zmianach.... Ludzie mocno czekali na DLC Łódź-Warszawa i save i dostaną manewry i towary 🙂A towary do tego płatne gdzie jak w innym temacie zasugerowałem, że może być bezpłatne mam już tam z 20 negatywów (!)

Widać, że chyba walisz głową w mur. Może odpuścić warto? 😉 

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

A mamy tu obecnie 80 za pasażerskimi vs 20 za towarami.

Ja tam widzę, że towary to druga najczęściej wybierana grupa pociągów. Osobowy osobowemu jak widać nierówny, w dodatku skoro sobie tak kreatywnie dodałeś procenty przy osobowych, to bądź jeszcze łaskaw odjąć tych, którym wszystko jedno czym jadą. Może przy okazji wypowiesz się w temacie sąsiedniej ankiety, bo przecież manewrów też nikt nie chciał 😄 A rzeczywistość mówi jednak coś innego.

Biadolisz na ten towarowy dodatek, to nie kupuj, proste? Chociaż może jednak powinieneś, bo przecież zależy ci na grze i kochasz jej deweloperów. ET22 ciągał też pośpieszne, być może jakiś scenariusz z takim właśnie składem się znajdzie...

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

No to tylko pogratulować "mądrym' głowom z SimRail, że na SAMOUCZEK(!) wzięli taki skład!

A jaki niby mieli dać... Wolałbyś sobie pociągnąć przez kilometr kilka pustych węglarek po równym jak stół torze? Czy jakbyś miał taki samouczek to skończyłbyś biadolić, że gra jest za trudna?

 

  • Like 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, adamets2 napisał(a):

 Może warto zrobić jeszcze ankietę na forum: z pytaniem: "czy zamierzasz kupić płatne DLC z towarami do SimRail?" i odpowiedź TAK lub NIE...

Kiedy zrozumiesz że większość ma gdzieś jakie DLC będzie. Czy DLC CARGO, DLC TGV, czy też DLC drezyna. Ludzie chcą byczka. Chcą ta lokomotywę. I ją dostaną. W tym DLC właśnie. Tak samo ludzie chcą SM-42. I niech się nazywa to DLC jak chce. Może być nawet jako DLC Opryski Ziemniaków. Ważne że będzie SM-42 . Jak by się nazywało to wszystko teraz DLC INTERREGIO to co? Dalej masz to samo tylko inna nazwa. Bo misja na singlu jako IR będzie bo mójdzieńwkade mówił o tym na live. I co? pojedziesz byczkiem jako IR Wawa-Katowice i będziesz bił pokłony twórca gry.  Bo osobowy. Chociaż widzę jeden minus. 4,5h jazdy. Brak save. Chociaż.  Nie wiem ile masz lat. Ja pamiętam jak się C64 zostawiało włączone żeby grę dokończyć:)))

Ankieta na TAK czy NIE jest bez sensu. Wszyscy kupią to DLC. Ci co nie chcieli i ci co chcieli. Ja nie chciałem. Ale pewnie po lajcie kolejowym pęknę i kupię. Jak większość którzy byli wkur....... na Simkol za ich politykę  i kontakty z graczami. Można nie kupić DLC Niemcy USA czy też GRECJA. Ale polskie lokomotywy, polskie trasy oraz polskie nastawnie kuszą i każdy kupi. 

Tobie by odpowiadało DLC GHANA.  Miałbyś zdarzenia na szklaku;)  

 

  • I agree 9
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, misiekczołgista napisał(a):

Można nie kupić DLC Niemcy USA czy też GRECJA. Ale polskie lokomotywy, polskie trasy oraz polskie nastawnie kuszą i każdy kupi. 

Tobie by odpowiadało DLC GHANA.  Miałbyś zdarzenia na szklaku;)  

To już kwestia preferencji każdego gracza. Szanuję graczy jarających się autobusami, ciężarówkami i lokomotywami, ale z DLC to ja osobiście akurat przeważnie w każdej grze kupuję mapowe, a nie z pojazdami. Kupiłbym z Grecji czy Ghany szybciej niż polską lokomotywę, ale już trasa polska to miałaby super pierwszeństwo także w stosunku do innych gier... Te lokomotywy co obecnie są w SimRail bardzo mi się podobają, dobrze mi się nimi jeździ. Jakby coś było nowego za darmo oczywiście nie pogardzę, ale kupować nie będę...

Natomiast niestety z powodu braku save zawiesiłem granie w SimRail bo naprawdę szkoda mi przerywać jakiejś fajny trasy w połowie jak mi się oczy zamykają, a już parę razy miałem ten ból... Jak zrobią save z wielką chęcią wrócę... Może już będzie to oczekiwane Łódź - Warszawa...

A z kolei na multi - i może tu zaskoczę parę osób - brakuje mi odpalania pociągu i tego fajnego uczucia, że odbyło się cały kurs... Oczywiście, że są scenariusze od społeczności na godzinę czy 1,5 godziny, ale przejechałem je już po kilka razy...

Edited by adamets2
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, misiekczołgista napisał(a):

 Ludzie chcą byczka. Chcą ta lokomotywę. I ją dostaną. W tym DLC właśnie. Tak samo ludzie chcą SM-42.  

 

Prosze nie wrzucać wszystkich do jednego wora i nie mówić za wszystkich bo ja np nie chciałem byczka i SM-42 tak samo nie chciałem kibla a producent mówił ze gracze chcieli kibel a ja nie chciałem. Więc kazdy ma inne zdanie na ten temat.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, damianos08pl napisał(a):

Prosze nie wrzucać wszystkich do jednego wora i nie mówić za wszystkich bo ja np nie chciałem byczka i SM-42 tak samo nie chciałem kibla a producent mówił ze gracze chcieli kibel a ja nie chciałem. Więc kazdy ma inne zdanie na ten temat.

Tym razem muszę wziąć w obronę @misiekczołgista bo nie użył słowa: "Wszyscy" jak w innym temacie tylko: "Większość"... 🤣 Chłop się uczy...

Mnie osobiście kibelek zauroczył - mój najukochańszy pociąg ze wszystkich symulatorów, a najbardziej brakowało mi gdzie indziej tego stukotu kół, który jest tylko w EN57... I mam nadzieję, że producenci tego nie popsują w dalszych update bo coś tam mają kombinować z dźwiękami tego pociągu... Żaden pociąg z TSW4 nie ma takiego charakterystycznego stukotu kół jak EN57...

 

Edited by adamets2
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, misiekczołgista napisał(a):

 Chociaż widzę jeden minus. 4,5h jazdy. Brak save. Chociaż.  Nie wiem ile masz lat. Ja pamiętam jak się C64 zostawiało włączone żeby grę dokończyć:)))

Mam tyle lat, że miałem Atari XL... 😁  Patent dobry tylko widzisz - C64 czy moja Atarynka miała zużycie 20W, a komp z włączonym SimRail pobiera jakieś 800W 🙂 Na pokładzie jest RTX3080Ti 🙂 Więc trochę bym zapłacił za prąd mając aktywne i niedokończone SimRail tak na 24h... 🙂 

Edited by adamets2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ja swego czasu zostawiałem włączoną MaSzynę, w której do tej pory nie ma i nie będzie prawdopodobnie nigdy sav, bo architektura gry na to nie pozwoli. Z tego co pamiętam to MaSzynę nawet jak się pauzowało to dźwięki były nadal odtwarzane, także no...

A że twórcy stąd pochodzą stamtąd to nawet im do głowy nie przyszedł sav 😉 Jak i wiele rzeczy... Dużo jeszcze czasu upłynie zanim ten sav się pojawi... Ale oczywiście kręcić dziurę w brzuchu można... Nawet trzeba, bo jest coś takiego jak standard. A standardem jest w dzisiejszych grach sav...

Nie ukrywajmy, że skoro mają być interREGIO to nikt normalny ponad 4 h nie wyrobi non-stop przed komputerem... + również czasowo pod względem otaczającego go świata rzeczywistego. Pendolino mi się raz udało na multi przejechać od Wschodniej do Tunelu. Ale to był raz jedyny i akurat miałem full free time...

Ja nie ukrywam, że na towarowych w SimRail się kompletnie nie znam, bo raz jedyny odpaliłem towara i to w grudniu 2022 i to pierwszego dnia playtestów i to głównie żeby postać tego pierwszego dnia pod wyjazdowym w Będzinie.... bo.... pasażerskie były zajęte. I czy ktoś chce, czy nie chce - towarowe są jednak mniej obsadzone graczami. To wynika nie tylko z tej ankiety, ale i po prostu z listy dostępnych pociągów poza godzinami największego szczytu. Pasażerskie rozbiłem, ponieważ orientuję się co jest dostępne. A to rozbicie też pozwoliło na potwierdzenie faktu, o którym kilka dni temu pisałem - lokomotywa EP09 byłaby z pewnością obecnie bardziej pożądana niż ET22. Ale to jest spojrzenie subiektywne na podstawie analizy obiektywnej ankiety, czyli tzw. nadinterpretacja. Bardzo dużo tutaj jest nadinterpretacji... co jest spowodowane jednym i tym samym - brak komunikacji. 

Co do EN57 - denerwuje mnie, że buczek i drzwi słychać w nim jakbym był w przedsionku, a nie kabinie... W MaSzynie też przez długi czas był taki stan. Obawiam się, że to też nie jest proste do rozwiązania, bo SimRail ma w ogóle skopane dźwięki. Dla niezorientowanych - drzwi i buczek w kabinie przy zamkniętych drzwiach prawie w ogóle nie słychać. 

Edited by en57
  • Like 2
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Mogę jeździć na wszystkim*, ale obecnie towary rzeczywiście są raczej "łatwe", tj. nie ma obawy, że gdzieś nie podjedziemy. Nie sądzę, by takie ankiety były jakimkolwiek wyznacznikiem dla twórców, może to i lepiej. Szkoda, że nie ma możliwości personalizacji składu, tj. wybieramy konkretną lokomotywę i sami "formujemy" pociąg. Wtedy możemy ustalać "poziom trudności" wedle własnego uznania.

* Nie jeżdżę Pendo - nie trawię tego taboru i mogłoby go nie być w SR jak dla mnie.
 

  • Like 3
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Ensifer napisał(a):

 * Nie jeżdżę Pendo - nie trawię tego taboru i mogłoby go nie być w SR jak dla mnie.

Podaję rękę koledze, na znak zgodności w poglądzie! 

Preferuję nieco starsze lokomotywy 😆

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Ja przejechałem się absolutnie wszystkimi dostępnymi na chwilę obecną lokomotywami i każda ma swój urok. Chyba taka kolejność byłaby u mnie:

1. EN57

2. Świnka

3. Pendo

4. Elf

5. Cała reszta

Link to comment
Share on other sites

W dniu 18.04.2024 o 19:07, en57 napisał(a):

Druga ankietka dot. rodzajów pociągów dla jeszcze większej jasności.

Ja by zrobił nieco inaczej  dałby możliwość TOWAROWE  DALEKOBIEŻNE I PASAŻERSKIE to by było bardzo ciekawe.

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Chciałbym tylko zauważyć, że dyskutujecie o braku zapisu, a według planu w poniedziałek system zapisu wprowadzony będzie 😉

Co od pociągów to jednak wolę regio, jest co robić jak trzeba się co chwilę zatrzymać, długa monotonna jazda po CMK to nie dla mnie, nigdy nie przejechałem całości trasy Pendolino, czy EP08 .

W multi zawsze szukam pociągu na trasie Śląsk - Zawiercie, żeby mieć jak najwięcej interakcji z DR - to jest dla mnie najmocniejsza strona SR (i przy okazji największą wada jak kolejny raz z rzędu spotykasz trola, który już dawno powinien mieć bana). Więc czy to będzie towarowy czy pasażerski ma mniejsze znaczenie, ważne gdzie jedzie 🙂

  • Like 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, zbynak napisał(a):

Chciałbym tylko zauważyć, że dyskutujecie o braku zapisu, a według planu w poniedziałek system zapisu wprowadzony będzie 😉

A to coś się zmieniło? Bo ostatnio było wykreślone z najnowszego update?

Coś się zmieniło od 30 marca? :

 

Edited by adamets2
Link to comment
Share on other sites

@adamets2 To ja już sam nie wiem (i autorzy SR chyba też) co w końcu w tym patchu będzie, a co nie 😞

Skoro zapis gry był na liście 1-3 miesiące, to się spodziewałem, że wyjdzie w najbliższym patchu, wychodzi na to, że nie miałem racji.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Ale 30 marca okazało się na tym forum, że tylko będą 2 zapowiadane zmiany + płatne DLC z towarami... Dosyć zażarta dyskusja jest od tego 30 marca 🙂 

@zbynak, a już miałem nadzieję, że masz jakieś info z discorda. I sprawdziłem tu sneak peak... Ale niestety  piszą tylko o jakiejś nastawni i kolejnych sygnałach...

Edited by adamets2
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Our servers

    • Drivers | Maszyniści Drivers | Maszyniści
      • PL2
      • pl2
      • 14 / 84
          • Percentage filling 17%
          • Most players 93
      • PL3
      • pl3
      • 0 / 82
          • Percentage filling 0%
          • Most players 76
      • PL4
      • pl4
      • 2 / 83
          • Percentage filling 2%
          • Most players 84
      • PL8
      • pl8
      • 1 / 42
          • Percentage filling 2%
          • Most players 84
      • EN1
      • en1
      • 6 / 77
          • Percentage filling 8%
          • Most players 81
      • EN2
      • en2
      • 0 / 83
          • Percentage filling 0%
          • Most players 60
      • EN3
      • en3
      • 2 / 68
          • Percentage filling 3%
          • Most players 60
      • DE1
      • de1
      • 3 / 90
          • Percentage filling 3%
          • Most players 87
      • DE3
      • de3
      • 1 / 100
          • Percentage filling 1%
          • Most players 67
      • DE4
      • de4
      • 0 / 82
          • Percentage filling 0%
          • Most players 65
      • FR1
      • fr1
      • 1 / 87
          • Percentage filling 1%
          • Most players 49
      • UA1
      • ua1
      • 1 / 109
          • Percentage filling 1%
          • Most players 27
      • CN1
      • cn1
      • 1 / 82
          • Percentage filling 1%
          • Most players 28
      • CZ1
      • cz1
      • 3 / 97
          • Percentage filling 3%
          • Most players 61
      • ES1
      • es1
      • 0 / 89
          • Percentage filling 0%
          • Most players 23
    • Dispatchers | Dyżurni ruchu Dispatchers | Dyżurni ruchu
      • PL2
      • pl2
      • 5 / 34
          • Percentage filling 15%
          • Most players 34
      • PL3
      • pl3
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 28
      • PL4
      • pl4
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 32
      • PL8
      • pl8
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 27
      • EN1
      • en1
      • 7 / 34
          • Percentage filling 21%
          • Most players 34
      • EN2
      • en2
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 21
      • EN3
      • en3
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 13
      • DE1
      • de1
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 34
      • DE3
      • de3
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 29
      • DE4
      • de4
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 29
      • UA1
      • ua1
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 17
      • FR1
      • fr1
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 23
      • ES1
      • es1
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 15
      • CZ1
      • cz1
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 28
      • CN1
      • cn1
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 19
    • 30 Total servers
    • 56 / 1765 Total players
    • 3% Filled servers
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy