Jump to content

Usuwanie graczy z serwera


Recommended Posts

Szanowna administracjo,

Dzisiejsza sytuacja na nastawni Grodzisk Mazowiecki to jedno wielki nieporozumienie. Wszystkie składy w obu kierunkach stały zblokowane, bo jakiś baran nick maciox wszedł na nastawnię i poszedł sobie grillować zamiast obsługiwać ruch. Gracze stoją od ponad godziny i wychodzą z serwera ponieważ nie da się grać.

Serwer PL2 wymaga aktualnie restartu, bo żaden pociągnie nie pojedzie planowo.

Kolejna sprawa to usunięcie limitu 50 znaków w uwagach. Nie ma sensu wypisywania tam wypracować, jeśli niekiedy starczy jedno zdanie opisujące sytuację.

20230502200851_1.jpg

20230502200904_1.jpg

20230502200916_1.jpg

Edited by Indiana
  • I disagree 4
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Widzę Kolego, że w multi sytuacja jest stabilna 🙂 Jak to dobrze, że w SR jest jeszcze singleplayer...🙂 A teraz bez zgryźliwości, pomysł na usuwanie graczy pojawia się tutaj co chwilę, ale jakoś ze strony devów nie ma chęci do podjęcia dyskusji. Czyli zostaje jak jest, albowiem tak jest dobrze.

  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

Reset serwera dla wszystkich bo jakis baran jest zlosliwy i celowo blokuje ruch jest nieporozumieniem. W tym modelu, tylko zglaszania np. ilosc 2 lub 3 uzytkownika powinno powodowac wyswietlenie alertu u moda lub deva a ten powinien wiedziec co zrobic ale tego nie da sie zrobic jak nie ma ludzi odpowiedzialnych, siedzacych w duzurach w nocy o polnocy i w swieta

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Quentis napisał(a):

A nie łatwiej byłoby wprowadzić rozwiązanie jakie mamy w roli maszynisty? Brak aktywności = przejęcie przez bota?

Tak sie to odbywa, jak przez jakis czas jest zero aktywnosci gra Cie usuwa

Link to comment
Share on other sites

Ja to myślę sobie tak: SR jest produktem komercyjnym, więc nikt nie chce narazić się klientowi (zapłacił za prawo do korzystania kupując grę). Nie oceniam tego, twierdzę że taki może być powód. Są symulatory niekomercyjne, co moim zdaniem bardzo zmienia postać rzeczy, gdzie jest multum adminów wszelkiej maści (bo tam tolerowane jest ich "parcie na szkło") siedzących zarówno po nocach jak i w święta. Znów konkluzja, że w przypadku produktu komercyjnego nie ma chętnych za bardzo na bycie adminem, bo co jak nawet słusznie wywali jakiegoś dowcipnisia z gry, a ten się oburzy, zażąda zwrotu pieniędzy i narobi złego PR? Może tak jest, może nie, to moje własne przemyślenia w tym temacie 😉 

  • I disagree 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, 0x8000ffff napisał(a):

bo co jak nawet słusznie wywali jakiegoś dowcipnisia z gry, a ten się oburzy, zażąda zwrotu pieniędzy i narobi złego PR?

Jeśli zostanie wyrzucony, albo dostanie bana, to nic nie zrobi, a zwrotu pieniędzy może sobie żądać i nic nie wskóra, ponieważ został wyrzucony po skargach przez innych graczy i   po naruszeniu regulaminu, którego jeszcze nie ma, więc trzeba go napisać i myślę że to kwestia czasu, bo widzę że co niektórzy zaczynają się chyba nudzić i złośliwie zatrzymują pociągi i zniechęcają innych graczy, wielu graczy, a to jest jeszcze bardziej nie na rękę  twórcom gry ,bo co będzie jak wszyscy się w końcu zniechęcą przez jednego upierdliwca złośliwego? Lepiej jest dać jednemu bana, niż czekać aż społeczność SR zacznie odchodzić masowo przez takich co przychodzą i robią szkody.  Niech sobie gra na single player jak nie umie się zachować  wśród społeczności. Ja już kilka razy wyszedłem zniechęcony, bo nic nie można było zrobić. Człowiek czasem ma trochę czasu żeby sobie zagrać z godzinkę a nie da się bo dyżurny celowo wszedł aby zablokować posterunek i nie odpowiada. Regulamin panowie potrzebny, ale skuteczny dla tych którzy zabijają naszą przyjemność z jazdy. Kilka zgłoszeń w tym samym czasie na dyżurnego który blokuje ewidentnie stację i nie odzywa się powinno skutecznie rozwiązać problem wyrzuceniem i brakiem wejścia na dany dzień, tak na początek, a jak to nie pomoże to ban na miesiąc, wtedy może taki recydywa przemyśli swoje postępowanie.

Edited by Ir.Ba.
  • I disagree 1
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Ir.Ba. napisał(a):

Jeśli zostanie wyrzucony, albo dostanie bana, to nic nie zrobi, a zwrotu pieniędzy może sobie żądać i nic nie wskóra, ponieważ został wyrzucony po skargach przez innych graczy i   po naruszeniu regulaminu, którego jeszcze nie ma, więc trzeba go napisać i myślę że to kwestia czasu, bo widzę że co niektórzy zaczynają się chyba nudzić i złośliwie zatrzymują pociągi i zniechęcają innych graczy, wielu graczy, a to jest jeszcze bardziej nie na rękę  twórcom gry ,bo co będzie jak wszyscy się w końcu zniechęcą przez jednego upierdliwca złośliwego? Lepiej jest dać jednemu bana, niż czekać aż społeczność SR zacznie odchodzić masowo przez takich co przychodzą i robią szkody.  Niech sobie gra na single player jak nie umie się zachować  wśród społeczności. Ja już kilka razy wyszedłem zniechęcony, bo nic nie można było zrobić. Człowiek czasem ma trochę czasu żeby sobie zagrać z godzinkę a nie da się bo dyżurny celowo wszedł aby zablokować posterunek i nie odpowiada. Regulamin panowie potrzebny, ale skuteczny dla tych którzy zabijają naszą przyjemność z jazdy. Kilka zgłoszeń w tym samym czasie na dyżurnego który blokuje ewidentnie stację i nie odzywa się powinno skutecznie rozwiązać problem wyrzuceniem i brakiem wejścia na dany dzień, tak na początek, a jak to nie pomoże to ban na miesiąc, wtedy może taki recydywa przemyśli swoje postępowanie.

Regulamin regulaminem, niemniej jednak odnosi się tu choćby zasada życiowa, jak i wirtualna (choćby w multiplayer) - wzajemny szacunek. Takie sytuacje winny być natychmiast karane, niezależnie od tego czy ktoś zapłacił, czy nie. W wielu grach MP, nawet tych płatnych, łatwo oberwać młotem w postaci blokady konta czy ostrzeżenia, choćby za utrudnianie rozgrywki. Pamiętajmy o tym, że to nadal "Wczesny Dostęp". W późniejszym terminie teoretycznie taka nota powinna się pojawić przy uruchomieniu trybu Multiplayer w SimRail, a nie wspomnę o regulaminie, który - jak mniemam - jest w trakcie tworzenia przed oficjalną pełną premierą.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przed chwilą dowcipniś o nicku Rio de Janeiro zatrzymał cały ruch przez Dorotę. Stałem ponad 20 minut i nie przejechało nic. Dopiero jak się zgromadziło kilka pociągów to zwiał i bot zaczął puszczać. Za takie rzeczy powinien być dłuższy ban i tyle.

image.png.7778512a250bc7b8023e5ef6df58498a.png

  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, macli napisał(a):

Przed chwilą dowcipniś o nicku Rio de Janeiro zatrzymał cały ruch przez Dorotę. Stałem ponad 20 minut i nie przejechało nic. Dopiero jak się zgromadziło kilka pociągów to zwiał i bot zaczął puszczać. Za takie rzeczy powinien być dłuższy ban i tyle.

image.png.7778512a250bc7b8023e5ef6df58498a.png

Odnosząc się do Twojej wypowiedzi, wyszedłem z nastawni aby bot to ogarnął. W tym przypadku wina leży nie tylko po mojej stronie. Bo co innego gdyby był SBL i można puszczać składy jeden po drugim. Co innego przy tej nastawni. Czekałem aż szlak się zwolni, faktycznie zeszło dłużej niż myślałem. Dlatego przepraszam i mam nadzieję że urazy nikt nie będzie nosił. 

Link to comment
Share on other sites

W dniu 21.05.2023 o 22:05, Rio de Janeiro napisał(a):

Odnosząc się do Twojej wypowiedzi, wyszedłem z nastawni aby bot to ogarnął. W tym przypadku wina leży nie tylko po mojej stronie. Bo co innego gdyby był SBL i można puszczać składy jeden po drugim. Co innego przy tej nastawni. Czekałem aż szlak się zwolni, faktycznie zeszło dłużej niż myślałem. Dlatego przepraszam i mam nadzieję że urazy nikt nie będzie nosił. 

Ty siebie chłopie słyszysz. Przez ponad 20 minut ci się szlak zwalniał? Tam jest ograniczenie prędkości fakt. Ale tam szlak zwalnia się maks. 20 minut. A co robiłeś przez kolejne 10?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Krisu TV napisał(a):

Ty siebie chłopie słyszysz. Przez ponad 20 minut ci się szlak zwalniał? Tam jest ograniczenie prędkości fakt. Ale tam szlak zwalnia się maks. 20 minut. A co robiłeś przez kolejne 10?

Najlepiej komentować nie wiedząc jak to wygląda. Byłeś na nastawni i widziałeś szlak? Jak przedstawisz dowód w postaci nie zajętości szlaku to możemy dalej rozmawiać. 

 

Ps. Skoro tyle osób nie ogarnia dyżurowania, to może przydałby się jakiś samouczek. Ale nawet jeśli ktoś ma się do czegoś przyczepić to się przyczepi. 

Edited by Rio de Janeiro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja tez kiedyś wszedłem na rozdzielnie i nie ogarniając tematu opuściłem ją. Ban też dla mnie? Nie ma turtoriali ani żadnej lepszej pomocy a co niektórym SZERYFOM na tym forum odwaliła woda sodowa. Ta gra ma Early Acess! Za co chcesz gamoniu dawać bana? Bo nie masz szczęśliwego życia? Gdzie się masz nauczyć? Pod spodem następny cymbał, szeryf od siedmiu boleści co tylko banować by chciał:

W dniu 21.05.2023 o 21:52, macli napisał(a):

Przed chwilą dowcipniś o nicku Rio de Janeiro zatrzymał cały ruch przez Dorotę. Stałem ponad 20 minut i nie przejechało nic. Dopiero jak się zgromadziło kilka pociągów to zwiał i bot zaczął puszczać. Za takie rzeczy powinien być dłuższy ban i tyle.

image.png.7778512a250bc7b8023e5ef6df58498a.png

 

  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 12.05.2023 o 15:04, Ir.Ba. napisał(a):

Jeśli zostanie wyrzucony, albo dostanie bana, to nic nie zrobi, a zwrotu pieniędzy może sobie żądać i nic nie wskóra, ponieważ został wyrzucony po skargach przez innych graczy i   po naruszeniu regulaminu, którego jeszcze nie ma, więc trzeba go napisać i myślę że to kwestia czasu, bo widzę że co niektórzy zaczynają się chyba nudzić i złośliwie zatrzymują pociągi i zniechęcają innych graczy, wielu graczy, a to jest jeszcze bardziej nie na rękę  twórcom gry ,bo co będzie jak wszyscy się w końcu zniechęcą przez jednego upierdliwca złośliwego? Lepiej jest dać jednemu bana, niż czekać aż społeczność SR zacznie odchodzić masowo przez takich co przychodzą i robią szkody.  Niech sobie gra na single player jak nie umie się zachować  wśród społeczności. Ja już kilka razy wyszedłem zniechęcony, bo nic nie można było zrobić. Człowiek czasem ma trochę czasu żeby sobie zagrać z godzinkę a nie da się bo dyżurny celowo wszedł aby zablokować posterunek i nie odpowiada. Regulamin panowie potrzebny, ale skuteczny dla tych którzy zabijają naszą przyjemność z jazdy. Kilka zgłoszeń w tym samym czasie na dyżurnego który blokuje ewidentnie stację i nie odzywa się powinno skutecznie rozwiązać problem wyrzuceniem i brakiem wejścia na dany dzień, tak na początek, a jak to nie pomoże to ban na miesiąc, wtedy może taki recydywa przemyśli swoje postępowanie.

Najpierw swoją przyjemność z jazdy czerp z pełnej wersji gry a nie z EA! Brak turtoriali wprowadza małe zamieszanie przez co ban dostaną nie tylko osoby złośliwe ale tez te, które jeszcze nie ogarniają tematu i zamiast pomóc to chcecie tylko banować. Myślałem, że ta gra łączy miłośników kolei a okazuje się być kącikiem wzajemnej masturbacji.

  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Seba999PL napisał(a):

Najpierw swoją przyjemność z jazdy czerp z pełnej wersji gry a nie z EA! Brak turtoriali wprowadza małe zamieszanie przez co ban dostaną nie tylko osoby złośliwe ale tez te, które jeszcze nie ogarniają tematu i zamiast pomóc to chcecie tylko banować. Myślałem, że ta gra łączy miłośników kolei a okazuje się być kącikiem wzajemnej masturbacji.

Ale zaraz chwila, co do zasady, umiejetnosc prowadzenia skladu czy prowadzenia ruchu nie zmieni sie nawet ja SR bedzie w pelnej wersji. Nie wypowiadam na ten konkretny tamat ale odnosze wrazenie, ze wiecej nieprawidlowosci jest wiecej po stronie dyzurnych

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, plu96 napisał(a):

Ale zaraz chwila, co do zasady, umiejetnosc prowadzenia skladu czy prowadzenia ruchu nie zmieni sie nawet ja SR bedzie w pelnej wersji. Nie wypowiadam na ten konkretny tamat ale odnosze wrazenie, ze wiecej nieprawidlowosci jest wiecej po stronie dyzurnych

Zgadzam się z Toba ale zamiast banować trzeba złożyć propozycje sztywnych zasad. Moja propozycja to taka, że dyżurnym powinna zostać osoba, która zaliczyła samouczek. Osiągnęła jakiś level w singlu na dyżurce i posiadać level ogólny np 50. Wtedy będzie bardziej pewne, że zasiada tam osoba z jakimś doświadczeniem a nie dzieciak czy osoba nie mająca żadnej wiedzy taka jak ja. Co prawda pojawiło się kilka filmików na YT ale to nie to samo. Nikt nie będzie ćwiczył na multi oglądając poradnik. Nie zrobisz levelu nie przestrzegając zasad ruchu. Uważam, że na obecnym etapie EA nie ma co bić piany i mieć pretensje do wszystkich dookoła. 

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Zostałem zbanowany na 3 dni przez moderatora GoppelPL. A sorki. Nie dodałem... SZANOWNA ADMINISTRACJO GoppelPL... Bo patrząc na założony temat trzeba używać tego sformułowania. Dzięki temu użytkownik Indiana mógł wyzwać innych od baranów i publicznie podawać nick do hejtowania. Dlaczego? Bo tamten nie ogarniał tematu?

Chciałem tylko szanownej administracji przypomnieć, że Simrail to early acess bez turtoriali dla dyżurnych o czym szanowna administracja raczyła zapomnieć. Jeśli ktoś nie ogarnia to udzielacie pełnego zezwolenia na hejt z nickiem i wzywaniem od baranów?

W wiadomości prywatnej szanowna administracja napisała mi, że mam kare za brak szacunku do innych jednocześnie porównując moje wypowiedzi do małpy z Zoo. To dopiero szacunek dla szanownej administracji... Hipokryzja pełną mordą...

I najważniejsze... Jesteś tylko moderatorem a nie żadna szanowna administracją tak dla scisłości. Wy jesteście dla nas a nie my dla was. To wy chcecie sprzedać nam produkt! Skoro nie jesteś obiektywny to jedź na szparagi... zaczyna się sezon. Może bardziej się spełnisz bo duma robi ci spustoszenie w głowie! Jeśli uważasz, że to forum stanowi centrum mojego życia to ci się naprawdę nieźle popierdoliło! Wszedłem tu po to tylko bo miałem dosyć ataków na innych, którzy się dopiero uczą a "szanowna" administracja akceptuje takie posty!

Teraz z tym miłym akcentem "Szanowna" administracja może mnie dożywotnio zbanować! Nie zapominałem opisać tej sytuacji w opiniach o grze. 

  • I disagree 4
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Seba999PL napisał(a):

I najważniejsze... Jesteś tylko moderatorem a nie żadna szanowna administracją tak dla scisłości.

Wcale nie dziwię się że dostałeś bana. Masz brak szacunku dla kogokolwiek. Jeśli dostałeś bana to pewnie było więcej skarg na Ciebie, żeby dostać bana trzeba solidnie nabroić i nie tłumaczy cię że tamten też cię obraził. Administracja zrobiła tylko to co do niej należało, brawo.  Tak bardzo się żalisz że nie słusznie, serio? a co przed chwilą zrobiłeś? Wszedłeś na wszystkie moje ostatnie posty i nawet nie czytając ich sekunda po sekundzie dawałaś wszędzie przy wszystkich moich postach łapki w dół w dwudziestu dwuch postach! Tylko za to że się z tobą nie zgodziłem w jednej sprawie w której napisałeś. Jak to podsumować? Jesteś po prostu szkodnikiem a takich tu nie potrzeba. Widzę że nadal chodzisz po moich postach i wszędzie dajesz łapki w dół, ale to tylko pokazuje jakim szkodnikiem jesteś a psioczysz na innych. Nieładnie i właśnie to pokazuje że tego bana dostałeś jak najbardziej  słusznie.

 

 

Edited by Ir.Ba.
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ir.Ba. napisał(a):

Wcale nie dziwię się że dostałeś bana. Masz brak szacunku dla kogokolwiek. Jeśli dostałeś bana to pewnie było więcej skarg na Ciebie, żeby dostać bana trzeba solidnie nabroić i nie tłumaczy cię że tamten też cię obraził. Administracja zrobiła tylko to co do niej należało, brawo.  Tak bardzo się żalisz że nie słusznie, serio? a co przed chwilą zrobiłeś? Wszedłeś na wszystkie moje ostatnie posty i nawet nie czytając ich sekunda po sekundzie dawałaś wszędzie przy wszystkich moich postach łapki w dół w dwudziestu dwuch postach! Tylko za to że się z tobą nie zgodziłem w jednej sprawie w której napisałeś. Jak to podsumować? Jesteś po prostu szkodnikiem a takich tu nie potrzeba. Widzę że nadal chodzisz po moich postach i wszędzie dajesz łapki w dół, ale to tylko pokazuje jakim szkodnikiem jesteś a psioczysz na innych. Nieładnie

Dokładnie to samo zrobił na moim profilu jak tylko dałem mu JEDNĄ negatywną reakcję 😂😂

Ale patrząc na statystyki Pana Sebastiana to lubi wystawiać ludziom negatywne opinie 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Teraz, Ir.Ba. napisał(a):

Wcale nie dziwię się że dostałeś bana. Masz brak szacunku dla kogokolwiek. Jeśli dostałeś bana to pewnie było więcej skarg na Ciebie, żeby dostać bana trzeba solidnie nabroić i nie tłumaczy cię że tamten też cię obraził. Administracja zrobiła tylko to co do niej należało, brawo.  Tak bardzo się żalisz że nie słusznie, serio? a co przed chwilą zrobiłeś? Wszedłeś na wszystkie moje ostatnie posty i nawet nie czytając ich sekunda po sekundzie dawałaś wszędzie przy wszystkich moich postach łapki w dół w dwudziestu dwuch postach! Tylko za to że się z tobą nie zgodziłem w jednej sprawie w której napisałeś. Jak to podsumować? Jesteś po prostu szkodnikiem a takich tu nie potrzeba. Widzę że nadal chodzisz po moich postach i wszędzie dajesz łapki w dół, ale to tylko pokazuje jakim szkodnikiem jesteś. Nieładnie

To czy ładnie czy tez nie to moja sprawa. Tak w woli ścisłości to należysz do tej grupy osób, które zamiast pomóc tym co nie dają rady ogarniać temu to byś tylko balował? Ty się może świetnie z tym czujesz. Masz jakiś problem indywidualnie do mnie? To pisz na pw. Ale nie... ty żyjesz tym forum, żeby komuś dowalić, zbanować i co potem? Lecisz pobawić się ptaszkiem?  TACY JAK TY MNIE SMIESZĄ. TYLE W TEMACIE

  • Confused 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Our servers

    • Drivers | Maszyniści Drivers | Maszyniści
      • PL2
      • pl2
      • 72 / 87
          • Percentage filling 83%
          • Most players 90
      • PL3
      • pl3
      • 4 / 40
          • Percentage filling 10%
          • Most players 76
      • PL4
      • pl4
      • 18 / 84
          • Percentage filling 21%
          • Most players 84
      • PL8
      • pl8
      • 6 / 82
          • Percentage filling 7%
          • Most players 84
      • EN1
      • en1
      • 19 / 76
          • Percentage filling 25%
          • Most players 81
      • EN2
      • en2
      • 1 / 66
          • Percentage filling 2%
          • Most players 60
      • EN3
      • en3
      • 0 / 81
          • Percentage filling 0%
          • Most players 60
      • DE1
      • de1
      • 40 / 85
          • Percentage filling 47%
          • Most players 87
      • DE3
      • de3
      • 2 / 85
          • Percentage filling 2%
          • Most players 67
      • DE4
      • de4
      • 0 / 43
          • Percentage filling 0%
          • Most players 65
      • FR1
      • fr1
      • 13 / 81
          • Percentage filling 16%
          • Most players 49
      • UA1
      • ua1
      • 0 / 83
          • Percentage filling 0%
          • Most players 27
      • CN1
      • cn1
      • 4 / 80
          • Percentage filling 5%
          • Most players 28
      • CZ1
      • cz1
      • 9 / 81
          • Percentage filling 11%
          • Most players 61
      • ES1
      • es1
      • 3 / 85
          • Percentage filling 4%
          • Most players 23
    • Dispatchers | Dyżurni ruchu Dispatchers | Dyżurni ruchu
      • PL2
      • pl2
      • 26 / 34
          • Percentage filling 76%
          • Most players 34
      • PL3
      • pl3
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 28
      • PL4
      • pl4
      • 11 / 34
          • Percentage filling 32%
          • Most players 32
      • PL8
      • pl8
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 27
      • EN1
      • en1
      • 12 / 34
          • Percentage filling 35%
          • Most players 34
      • EN2
      • en2
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 21
      • EN3
      • en3
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 13
      • DE1
      • de1
      • 27 / 34
          • Percentage filling 79%
          • Most players 34
      • DE3
      • de3
      • 6 / 34
          • Percentage filling 18%
          • Most players 29
      • DE4
      • de4
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 24
      • UA1
      • ua1
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 17
      • FR1
      • fr1
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 23
      • ES1
      • es1
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 15
      • CZ1
      • cz1
      • 8 / 34
          • Percentage filling 24%
          • Most players 28
      • CN1
      • cn1
      • 4 / 34
          • Percentage filling 12%
          • Most players 19
    • 30 Total servers
    • 302 / 1649 Total players
    • 18% Filled servers
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy