Jump to content

Recommended Posts

Wchodzę sobie na multi na PL 8, żeby pojechać zwykłym EU oznacznym jako TME i wyskakuje mi błąd, że nie posiadam odpowiedniej licencji. O co tu chodzi?

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Marcion napisał(a):

Dzieje się tak, kiedy próbujesz przejąć skład z wymaganym dodatkiem DLC pomimo, że go nie posiadasz.

Wszystko fajnie, tylko to było TME z EU 07

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, MALECKI napisał(a):

Wszystko fajnie, tylko to było TME z EU 07

Wszystko fajnie, tylko że te wagony były widocznie DLC CARGO PACK. Lokomotywa nie musi być z DLC ale wagony już były.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, MALECKI napisał(a):

Wszystko fajnie, tylko to było TME z EU 07

Za jakiś czas ktoś z administracji napisze na forum - Przecież nikt nie gwarantował przy kupnie podstawki że będziesz mógł Eu07 jechać z towarami bez DLC. Coś w ten deseń to się potoczy. 

  • Like 1
  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

@misiekczołgista Nic w tym dziwnego. Jeśli ktoś nie kupił konkretnego DLC to wagony/elektrowozy/lokomotywy/trasy z danego DLC nie będą dla niego dostępne.

Inna sprawa to podejście do gracza czyli klienta. Nie musi się on orientować, że w danym składzie jest coś z płatnego dodatku. Powinna być więc informacja, że dany pociąg/skład jest "DLC". Nie ma znaczenia czy w części czy w całości. Bez kupionego DLC gracz nim nie pojedzie. Wystarczy tylko tyle, zwykły dopisek "DLC". W przyszłości powinien zawierać bardziej konkretne info, przykładowo "DLC Cargo + DLC xxx" bo skład jest pomieszany z dwóch DLC. Klient będzie miał sprawę jasną przy wyborze pociągu czy nim pojedzie czy nie.   

  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Grandal74 napisał(a):

Inna sprawa to podejście do gracza czyli klienta. Nie musi się on orientować, że w danym składzie jest coś z płatnego dodatku. Powinna być więc informacja, że dany pociąg/skład jest "DLC". Nie ma znaczenia czy w części czy w całości. Bez kupionego DLC gracz nim nie pojedzie. Wystarczy tylko tyle, zwykły dopisek "DLC".

Jeśli nie masz DLC to przy każdym niedostępnym składzie jest odpowiednia ikonka, a zamiast przycisku "Graj" jest "Zakup zawartość" czy coś takiego.

  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Marcion napisał(a):

Z tym, że DLC Cargo Pack nie zawiera tylko ET22, ale również wagony, które ten skład posiada.

Nie było wiadomego znaczka w tabeli obok składu. Wyglądał na podstawowy.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Przed chwilą ta sama sytuacja, tym razem na PL 2. TME 424048.

Czyli DLC nie tylko wyszło w EA, ale ogranicza także dotychczasowe możliwości rozgrywki, bo jak mi się wydaje, nie mam dostępu do pociągów, które mogłem prowadzić przed wyjściem DLC. Mam na myśli numery składów, a nie lokomotywy.

Nie było mnie w tej grze 2 miesiące, ale widzę, że niepotrzebnie wróciłem. Jest gorzej, niż było.

Edited by MALECKI
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, misiekczołgista napisał(a):

Nie przy składzie z EU07 i wagonami z DLC. Tylko masz ikonki przy lokomotywie z DLC. 

Na 99% jak kiedyś sprawdzałem to były też na tych z innymi lokomotywami. Może coś zepsuli

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, jumps napisał(a):

Na 99% jak kiedyś sprawdzałem to były też na tych z innymi lokomotywami. Może coś zepsuli

Dobra. Inaczej. Wszystko się zmienia i możemy coś zapomnieć. Na 100% jak wybrałem towara z siódemką bez znaczka DLC wywaliło mnie z gry z adnotacją że nie mam licencji zakupionej. Jest taki jakiś skład towarowy którego teraz  nie pamiętam ale na 100% mnie wywaliło tak z gry. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
W dniu 1.08.2024 o 14:28, jumps napisał(a):

Jeśli nie masz DLC to przy każdym niedostępnym składzie jest odpowiednia ikonka,

Jednak nie ma. TME 424064 serwer UA1.  Na liście wolnych składów nie ma ikonki DLC. Przy próbie przejęcia składu wyrzuca z serwera z adnotacją BRAK LICENCJI. Sprawdziłem 3 razy i trzy razy mnie wyrzuciło z UA1

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy