Jump to content

Problemy z serwerami po aktualizacji.


Recommended Posts

Od najnowszej aktualizacji a także przy poprzednich gdy gwałtownie wzrasta ilość graczy jest powtarzający się problem z wchodzeniem na stację. Po wejściu mamy godzinę 12:00 nie mamy pulpitu nic nie można zrobić i bardzo często potem wywala z komunikatem "rozłączono z nieznanego powodu". Proszę o wyjaśnienie jaki jest powód? Tłumaczenia że dwie osoby weszły równocześnie nie wydają mi się wiarygodne gdyż po wywaleniu stacja znowu jest po chwili dostępna oraz stacje znikają czasem bardzo szybko z menu więc system reaguje na bieżąco jak ktoś zdąży kliknąć na to co chce. Jak dla mnie wygląda to na sytuację gdzie jest pewien limit czasu na załadowanie się stacji i gdy to się nie uda wtedy wywala z serwera. Bardzo proszę o wyjaśnienie dlaczego tak się może dziać oraz wykonać jakieś środki zaradcze. Proponowane środki zaradcze: oczywiście wzmocnienie serwerów w końcu obiecywane są trasy do Łodzi i Krakowa więc prędzej czy później trzeba to uczynić, i/lub wydłużenie limitu czasu na załadowanie się stacji do np. 2 minut i sprawdzenie czy pomogło. Proszę Zespół Simrail o współpracę i dialog z graczami w celu jak najtrafniejszego rozwiązania problemu. 

  • Like 1
  • I agree 7
Link to comment
Share on other sites

W dniu 2.05.2024 o 18:56, kojonek2 napisał(a):

Przyczyna prawdopodobnie została znaleziona. Po aktualizacji serwerów w nocy powinno być lepiej

A czy działacie coś z wiecznymi lagami na serwerach? Pociągi stoją w miejscu, znikają z pulpitów, żeby potem nagle się pojawić w zupełnie innym miejscu. Ciężko czerpać przyjemność z takiej gry.

  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj chcialam sie na PL2 pobawic wieczorem na dyzurkach. Ale kompletnie sie nie dalo. Pociagi przejezdzajace kolo mnie lagowaly tak poteznie ze szok.
Dojezdzal do mnie sklad i nagle stawal w miejscu na minute, dzwiek zaczynal skrzeczec i blokowac sie jak zacieta plyta, nagle pociag duplikowal sie 2 lub 3 krotnie i mrugal jeden na drugim, rzoszczepial sie jakos dziwnie jak jakis duch i mrugajac tak z zacinajacym sie dzwiekiem nagle znikal i pojawial sie kawal drogi dalej. 
Nigdy nie mialam takich problemow, mega dziwne to bylo ale kompletnie nie grywalne

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
12 godzin temu, Vee napisał(a):

Nigdy nie mialam takich problemow, mega dziwne to bylo ale kompletnie nie grywalne

No cóż. Może na PL2 tak nie bywało, ale pamiętam, że na PL4 (bodajże) każda sekunda miała na oko 1,5 sekundy. Także tak. To dopiero zabawa. Pociągi prowadzone przez boty jechały z wieczną czkawką, ale gdy się samemu prowadziło, to niezbyt ciekawe wrażenie.

Nie wiem jak obecnie, ale obserwowałem to kilka razy.

PS obecnie gram na PL2 i nie mam większych ścinek. Ba, nawet mogę powiedzieć, że inne pociągi chodzą płynniej niż dotychczas (a mam słabe łącze).

PPS a jednak coś jest na rzeczy. Teraz PL2 praktycznie jest niegrywalny. Strasznie długo czeka się na info z serwera i wychodzą różne kwiatki

 

20240504222613_1.jpg

Edited by qbahn
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy