Jump to content

Dyskusja o Roadmapie SR


Sn1ck3rs

Recommended Posts

22 minuty temu, misiekczołgista napisał(a):

Urlop jest dla ludzi słabych

Urlop jest dla każdego który pracuje  więc nie wypowiadaj się na temat urlopów bo sam słaby jesteś

  • Haha 1
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, BrejSki napisał(a):

Wystarczy regularnie uzupełniany devlog, nawet cotygodniowo. 

Takie tygodniowe dewblogi to proszenie się o kłopoty - oni chcą uchodzić jednak za poważną firmę. Załóżmy że robią nastawnię Kostomłoty, idzie to do testów, potem wraca bo bugi i tak dalej. Wiesz co się dzieje?

- co? znowu Kostomłoty? Nic tylko Ctrl+C /  Ctrl + V !

- skończyliście? to kiedy będzie w grze?

BTW. Pracuję w zbliżonej branży i mamy na pokładzie cotygodniowy system raportowania - i o ile pewne rzeczy da się ładnie progresować, to niektóre są przez kilkanaście tygodni są "on-going" bo a to nie ma danych wsadowych, kluczowy człowiek na urlopie / L4, a to dział testerów nie wyrobił się bo robili co innego, a na końcu jeszcze ktoś się pomylił, rozejście szlaków wygląda inaczej i wszystko (układ zwrotnic, sygnalizacja, przebieg w nastawni) trzeba od nowa przerabiać.  

Naprawdę szkoda nerwów.

 

 

  • I disagree 2
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, PL_Andrev napisał(a):

Takie tygodniowe dewblogi to proszenie się o kłopoty - oni chcą uchodzić jednak za poważną firmę.

Jak widać dotychczasowa strategia trzymania buzi na kłódkę działa bardzo skutecznie, nie sprawia nikomu kłopotów, nie antagonizuje społeczności a i sama firma zachowała twarz i szacunek... A nie, czekaj.

23 minuty temu, PL_Andrev napisał(a):

Wiesz co się dzieje?

- co? znowu Kostomłoty? Nic tylko Ctrl+C /  Ctrl + V !

- skończyliście? to kiedy będzie w grze?

A co się dzieje teraz? Czy aby nie jeszcze większy "hejt" się wylewa? To tylko pytanie retoryczne, nie oczekuje odpowiedzi.

  • I agree 6
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
51 minut temu, PL_Andrev napisał(a):

Takie tygodniowe dewblogi to proszenie się o kłopoty - oni chcą uchodzić jednak za poważną firmę. 

Informowanie na bieżąco o postępach jest niezwykle niepoważne. Kto to widział...

Może jeszcze terminów mają trzymać się? I odpowiadać społeczności? Phi! Roszczeniowość współczesnych ludzi nie zna granic 

Edited by KOlorowy
  • I agree 6
Link to comment
Share on other sites

Teraz, KOlorowy napisał(a):

Informowanie na bieżąco o postępach jest niezwykle niepoważne. Kto to widział...

Kolega wyżej pisał o cotygodniowych, a w sumie jak patrzę na daty postów "sneak peek" / "other sneak peek" to czerwiec był dość obfity w nowe zdjęcia.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, PL_Andrev napisał(a):

Kolega wyżej pisał o cotygodniowych, a w sumie jak patrzę na daty postów "sneak peek" / "other sneak peek" to czerwiec był dość obfity w nowe zdjęcia.

Jednak dalej to nic nie zmienia i obok tego można przejść całkowicie obojętnie, zważywszy na aktualną sytuację 

Link to comment
Share on other sites

Ja to szczerze jak oni by robili robotę i byłyby tak często DLC jak do TSW4 to machnąłbym ręką na jakieś sneak peaki i informacje bo wolałbym widzieć efekty pracy zamiast zapowiedzi... Ale, że nie ma roboty to społeczność choć oczekuje informacji o progresie 🙂 

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
W dniu 5.07.2024 o 16:07, KOlorowy napisał(a):

Urlop to odpoczynek, a odpoczywamy po ciężkiej i efektywnej pracy.

Co prawda to forum o "pociągach w komputerze", ale ten wątek jest już i tak o wszystkim, więc w ramach "bawi i uczy" chciałbym przypomnieć, że samo pojęcie urlop oznacza co najwyżej usprawiedliwioną nieobecność w pracy (płatną bądź też nie). Prezentowane wyżej sformułowanie odniesione już np. do urlopu macierzyńskiego jest już daleko krzywdzące.

Wiem, że dyskusja tyczyła się urlopu wypoczynkowego (chociaż stricte takie sformułowanie nie padło), ale budujmy wokół siebie szerszą świadomość społeczną takich podstawowych tematów.

 

W dniu 5.07.2024 o 16:07, KOlorowy napisał(a):

Z resztą, skoro  rzekomo należy się to proszę bardzo.

 

Kwestie urlopów są uregulowane w ramach kodeksu pracy (ale nie tylko, bo również mówi o tym np. art. 196 ust. 1 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce) i większość z nich pracodawca jest obowiązany na wniosek pracownika udzielić, więc słowo "rzekomo" jest tutaj nie na miejscu. Terminy brania urlopów wypoczynkowych i zjawisko sezonu urlopowego jest też raczej ogólnie znana i stricte powiązana z tokiem roku szkolnego (przerwy wakacyjne)j i pogody w ramach klimatu naszej części świata.

 

Tak, jak rozumiem rozgoryczenie wywołane faktem, że rzeczy nie idą tak gładko, jak w tytułowej roadmapie, tak jednak po blisko dwustu latach ogólnoświatowej walki o prawa pracownicze (w tym m.in. określenie norm czasu pracy, sprawa pracy dzieci czy zagwarantowanie urlopów) wydawało mi się, że są to rzeczy głęboko zakorzenione w kulturze europejskiej, a więc - oczywiste. Widocznie się mylę. Mimo to nie życzę nam tutaj powrotu do tamtych (słusznie minionych) czasów, bo wtedy na granie w grę wtedy nie będzie ani sił, ani czasu.

  • I agree 15
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, KOlorowy napisał(a):

Jednak dalej to nic nie zmienia i obok tego można przejść całkowicie obojętnie, zważywszy na aktualną sytuację 

No nie, patrząc jednak na screeny ze stycznia (projekt peronów Krakowa) a maja (kompletna stacja z otoczeniem) to progres jest. Trochę mało danych z DLC Łódź, ale jestem dobrej myśli i liczę na wspólne wydanie zastawu na przedświąteczny okres nowości na wrzesień /listopad (Kraków + Łódź + porty PS+X).

Trochę mnie niepokoi brak dalszych planów rozwoju sieci PL, wszak siłą SR jest właśnie multiplayer. A to mi się niestety z edytorem nie dodaje.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, PL_Andrev napisał(a):

No nie, patrząc jednak na screeny ze stycznia (projekt peronów Krakowa) a maja (kompletna stacja z otoczeniem) to progres jest. Trochę mało danych z DLC Łódź, ale jestem dobrej myśli i liczę na wspólne wydanie zastawu na przedświąteczny okres nowości na wrzesień /listopad (Kraków + Łódź + porty PS+X).

Trochę mnie niepokoi brak dalszych planów rozwoju sieci PL, wszak siłą SR jest właśnie multiplayer. A to mi się niestety z edytorem nie dodaje.

Kiedy Kraków był planowany na październik, czy tam listopad 2023 roku (i były nawet osoby, bodajże jeden z testerów, który o tym wspominał), po czym okazało się, że jednak nie i czekaliśmy do końca 2023 roku cierpliwie (bo były głosy, że MOŻE). Potem okazało się to mżonką. Magicznie w styczniu dowiadujemy się o PROJEKCIE peronów Krakowa, a w maju (czyli prawie pół roku później) jest cała stacja z otoczeniem. No sukces na miarę dziecka, co jednego miesiąca rysuje domek bez okien, a następnego już te okna na rysunku widnieją. 

Kiedy to wszystko zostanie wydane? Nie wiem, ale jeśli jeszcze nam przyjdzie czekać do "po wakacjach" to współczuję, gdyż opóźnienie względem pewnych rzeczy wyniesie...rok 🙂 I tutaj już nawet nie możemy mówić o klasycznych co półrocznych aktualizacjach (co samo w sobie jest skrajnym absurdem). Potem gra zwyczajnie w świecie umrze śmiercią naturalną (i mam wrażenie, że do tego dążymy). 

Co do nowych tras w Polsce, był chyba tutaj ten temat poruszany (jak i w innych tematach). Nie ma i nie będzie nowych tras, dopóki nie zostaną one zamówione przez przewoźnika u firmy SimKol (idąc już za słowami Pana Szota w sławetnym wywiadzie, który wywołał niemałe poruszenie). 

Odnośnie wpisu Królika Uszatego, tak, zgadzam się z tym poniekąd, ale odpowiedź przemilczę, bo brakuje nam tutaj chyba jeszcze wątku społecznego, a stąd niedaleko do polityki, a to nie jest miejsce na tego typu tematy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
8 godzin temu, Królik Uszasty napisał(a):

Tak, jak rozumiem rozgoryczenie wywołane faktem, że rzeczy nie idą tak gładko, jak w tytułowej roadmapie,

Chciałem szanownym forumowiczom przypomnieć lub uświadomić, że istnieją badania, które pokazują, iż wypoczynek na wakacjach sprzyja większej efektywności pracownika. Zatem osobiście życzę sobie i wszystkim urlopowiczom wspaniałych wakacji. (Pozdrawiam znad Bałtyku)
😉

Edited by qbahn
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, KOlorowy napisał(a):

Co do nowych tras w Polsce, był chyba tutaj ten temat poruszany (jak i w innych tematach). Nie ma i nie będzie nowych tras, dopóki nie zostaną one zamówione przez przewoźnika u firmy SimKol

1. No i tu właśnie czegoś nie rozumiem. Gdy patrzę na zrzuty ekranu z prawdziwego symulatora Simkol, to jednak tamta sceneria wydaje się odrobinę inna [bogatsza w detale). Czyli na to wygląda, że istnieją różne wersje tej samej scenerii?

2. Może taki stan wówczas miał miejsce.  Ale co stoi na przeszkodzie, by trasy wykonywał zewnętrzny podmiot, skoro w ten sposób może powstawać trasa zagraniczna? No, chyba, że u nas takowych krajowych nie uświadczysz. To by było smutne.

3. Owszem, Kraków i inne rzeczy powstają w bólach, ale o tych zagranicznych mapach też cisza.

14 minut temu, KOlorowy napisał(a):

Potem gra zwyczajnie w świecie umrze śmiercią naturalną (i mam wrażenie, że do tego dążymy). 

4. Ojej. Po co od razu uderzać w taki ton? Ja tam jestem optymistą, choć faktycznie cierpliwość mikoli jest wystawiana na ciężką próbę.
🙂 

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, qbahn napisał(a):

1. No i tu właśnie czegoś nie rozumiem. Gdy patrzę na zrzuty ekranu z prawdziwego symulatora Simkol, to jednak tamta sceneria wydaje się odrobinę inna [bogatsza w detale). Czyli na to wygląda, że istnieją różne wersje tej samej scenerii?

2. Może taki stan wówczas miał miejsce.  Ale co stoi na przeszkodzie, by trasy wykonywał zewnętrzny podmiot, skoro w ten sposób może powstawać trasa zagraniczna? No, chyba, że u nas takowych krajowych nie uświadczysz. To by było smutne.

3. Owszem, Kraków i inne rzeczy powstają w bólach, ale o tych zagranicznych mapach też cisza.

4. Ojej. Po co od razu uderzać w taki ton? Ja tam jestem optymistą, choć faktycznie cierpliwość mikoli jest wystawiana na ciężką próbę.
🙂 

1. Właśnie podobno jest różnica w trasach na symulator i w tych na tak zwany komputer (czyli dla nas). Trasa z symulatora podobno musi zostać zmodyfikowana, czy tam przystosowana do komputerowej rozgrywki. Ile jest w tym prawdy? Niech twórcy wypowiedzą się i potwierdzą, bądź zaprzeczą. 

2. Panie Szanowny, ja nie odpowiadam za tworzenie gier i politykę firmy. Może to jest jakieś wyjście z firmami zewnętrznymi?

3. Podobno twórcy nie mają na bieżąco wglądu do stanu prac nad rzeczami, które tworzy zewnętrzna firma. Przynajmniej taką wiadomość znalazłem na forum odnośnie lokomotywy Skody (jeśli dobrze zapamiętałem, że chodzi o serię 163).

4. Ja po prostu widzę, co dzieje się, analizuję, wyciągam wnioski i przewiduję. Mam nadzieję, że mylę się 

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, KOlorowy napisał(a):

Co do nowych tras w Polsce, był chyba tutaj ten temat poruszany (jak i w innych tematach). Nie ma i nie będzie nowych tras, dopóki nie zostaną one zamówione przez przewoźnika u firmy SimKol (idąc już za słowami Pana Szota w sławetnym wywiadzie, który wywołał niemałe poruszenie). 

Ok, teraz rozumiem. SimKol odpowiada za wkład, a SimRail odpowiada za import wkładu do wersji dla graczy. Czyli SimKol chętnie przytuli kasę ze sprzedaży SR+DLC, ale skupienie się na rynku dla graczy to nie, bo po co to komu.

Zatem trasy na US i DE wyjdą, bo to pewnie import z planowanej ekspansji SimKola na tamtejsze rynki. Cała nadzieja w edytorze lub strumieniu pieniędzy z Niemiec / Stanów przy sprzedaży DLC.

Link to comment
Share on other sites

Wszelki zapał odnośnie nowych tras w Polsce czy w innych krajach powinien być realnie studzony tempem wprowadzania bugfixów do istniejących bugów, takich jak problemy z AI na dyżurkach czy blokadach trakcyjnych w Pendolino. Skoro od 3 miesięcy nie jest poprawione coś, co pewnie jednemu programiście powinno zająć jeden dzień roboczy skąd pomysł, że w najbliższych miesiącach zobaczymy jakikolwiek nowy content.

 

Osobiście uważam, że ten tytuł mimo ogromnego potencjału nigdy nie wyjdzie z EA, a nawet jeżeli tak to zostanie szybko porzucony. Tym bardziej, że firma już łapie kilka srok za ogon pracując nad innymi tytułami. Najprężniej u twórców pracuje dział księgowości.

  • Sad 1
  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, PL_Andrev napisał(a):

Zatem trasy na US i DE wyjdą, bo to pewnie import z planowanej ekspansji SimKola na tamtejsze rynki. Cała nadzieja w edytorze lub strumieniu pieniędzy z Niemiec / Stanów przy sprzedaży DLC.

Robią to firmy zewnętrzne (podobno), więc o ekspansji bym nie mówił, ale być może jestem w błędzie.

8 minut temu, Bazinga napisał(a):

Wszelki zapał odnośnie nowych tras w Polsce czy w innych krajach powinien być realnie studzony tempem wprowadzania bugfixów do istniejących bugów, takich jak problemy z AI na dyżurkach czy blokadach trakcyjnych w Pendolino. Skoro od 3 miesięcy nie jest poprawione coś, co pewnie jednemu programiście powinno zająć jeden dzień roboczy skąd pomysł, że w najbliższych miesiącach zobaczymy jakikolwiek nowy content.

Osobiście uważam, że ten tytuł mimo ogromnego potencjału nigdy nie wyjdzie z EA, a nawet jeżeli tak to zostanie szybko porzucony. Tym bardziej, że firma już łapie kilka srok za ogon pracując nad innymi tytułami. Najprężniej u twórców pracuje dział księgowości.

Ten wątek był tutaj przeorany jak przeciętne pole u 100 letniego rolnika. I tak, masz Pan rację.  Mam pewną teorię odnośnie SimRaila, samych dodatków jak i cen do nich. Czekam na odpowiedni moment, żeby zobaczyć, czy dobrze myślałem. 
Niestety, jedną z tych myśli właśnie przeczytałem i również odnoszę wrażenie, że gdy gra wyjdzie z ery wczesnego dostępu (a wyjdzie, bo musi 🙂) to projekt zostanie porzucony, ewentualnie stopniowo, ale za to szybko i sprawnie wygaszony. Uważam, że ten kto nim zarządza, ma z nami jako graczami, mikolami itd. bardzo dużo utrapienia i najchętniej rzuciłby to w kąt. Tutaj również mogę się mylić, ale z perspektywy czasu i obserwacji, chyba jednak nie będzie pomyłki. Czas pokaże 🙂

  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, KOlorowy napisał(a):

Uważam, że ten kto nim zarządza, ma z nami jako graczami, mikolami itd. bardzo dużo utrapienia i najchętniej rzuciłby to w kąt. Tutaj również mogę się mylić, ale z perspektywy czasu i obserwacji, chyba jednak nie będzie pomyłki. Czas pokaże 🙂

A tam utrapienia - brak komunikacji i utrapienia znikają :) 

Myślisz że nie przekonuje ich kasa? Jednak taki DLC na którym psy wieszacie to się szybko zwrócił, więc...  

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, KOlorowy napisał(a):

Podobno twórcy nie mają na bieżąco wglądu do stanu prac nad rzeczami, które tworzy zewnętrzna firma.

Nic nie wiedzą, nie mają kontroli. W sumie to pewnie nawet oni nie chcą tych DLC, to zewnętrzne firmy im je wciskają 😉 Ostatni "oficjalny" update z USA był tak dawno, że już pewnie tylko najstarsi gracze o tym pamiętają. Jedyny dowód życia z USA daje samo studio Searchligh Simulations, które ma te amerykańskie treści robić. Taki oto post z komentarzem wrzucili na swojego FB w grudniu 2023:
image.thumb.png.03231ddcaf37a64fb32312c675d04977.png
Hurra, wiemy przynajmniej, że jeszcze osiem miesięcy temu coś w temacie robili. Co teraz? Nie wiadomo. A jak tam Skoda? Jak tam Niemcy?

I najważniejsze- jak tam brakujący wagon z DLC? Będzie w DLC do EA DLC?

 

  • Sad 1
  • Thanks 2
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
33 minuty temu, PL_Andrev napisał(a):

A tam utrapienia - brak komunikacji i utrapienia znikają 🙂 

Myślisz że nie przekonuje ich kasa? Jednak taki DLC na którym psy wieszacie to się szybko zwrócił, więc...  

Ha! No że też na to nie wpadłem. Prosta logika. Tak jak z samochodem. Coś stuka, łapiemy za gałkę regulacji głośności, przestawiamy i nic nie słychać 🙂 potem niestety zbieramy tego ciężkie żniwo, coś jak...tutaj? 🙂

A tak na poważnie, czy nie przekonują ich pieniądze? Ja kupiłem dodatek bo mi na nim zależało, jednak jak już wspominałem, cena była jednak zbyt wygórowana za taką (i bądź co bądź niepełną) zawartość. Ostatecznie zaopiniowałem pozytywnie ten produkt na Steamie, ale z zastrzeżeniami.

Nie sztuką jest wypuścić produkt z zawyżoną ceną (a ładniej określając, z ceną niezbyt adekwatną do zawartości), sprzedać go szybko (ale na przykład poniżej oczekiwań) , mając ogrom głosów krytyki i sprzeciwu. Jak już wspominałem, warto zastanowić się, ile osób mogło kupić ten produkt, gdyby jego cena była troszeczkę niższa (zważywszy, że zawartość była niepełna). Oceny na Steam i wypowiedzi wielu graczy wskazują jasno. Taki numer przechodzi raz. No, może dwa. Zamiast zarabiać na swoich produktach cały czas, podejrzewam, że tutaj mieliśmy silny zastrzyk gotówki, zwrot kosztów produkcji i...cisza 🙂 Nie tak to powinno wyglądać - ale to już nie moja w tym głowa.

Edited by KOlorowy
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Królik Uszasty napisał(a):

Co prawda to forum o "pociągach w komputerze", ale ten wątek jest już i tak o wszystkim, więc w ramach "bawi i uczy" chciałbym przypomnieć, że samo pojęcie urlop oznacza co najwyżej usprawiedliwioną nieobecność w pracy (płatną bądź też nie). Prezentowane wyżej sformułowanie odniesione już np. do urlopu macierzyńskiego jest już daleko krzywdzące.

Wiem, że dyskusja tyczyła się urlopu wypoczynkowego (chociaż stricte takie sformułowanie nie padło), ale budujmy wokół siebie szerszą świadomość społeczną takich podstawowych tematów.

Kwestie urlopów są uregulowane w ramach kodeksu pracy (ale nie tylko, bo również mówi o tym np. art. 196 ust. 1 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce) i większość z nich pracodawca jest obowiązany na wniosek pracownika udzielić, więc słowo "rzekomo" jest tutaj nie na miejscu. Terminy brania urlopów wypoczynkowych i zjawisko sezonu urlopowego jest też raczej ogólnie znana i stricte powiązana z tokiem roku szkolnego (przerwy wakacyjne)j i pogody w ramach klimatu naszej części świata.

Tak, jak rozumiem rozgoryczenie wywołane faktem, że rzeczy nie idą tak gładko, jak w tytułowej roadmapie, tak jednak po blisko dwustu latach ogólnoświatowej walki o prawa pracownicze (w tym m.in. określenie norm czasu pracy, sprawa pracy dzieci czy zagwarantowanie urlopów) wydawało mi się, że są to rzeczy głęboko zakorzenione w kulturze europejskiej, a więc - oczywiste. Widocznie się mylę. Mimo to nie życzę nam tutaj powrotu do tamtych (słusznie minionych) czasów, bo wtedy na granie w grę wtedy nie będzie ani sił, ani czasu.

Czym się zajmuje zespół Simrail? Poucza swoich użytkowników odnośnie tematyki urlopu cytując kodeks pracy... Dawno tak chamskiego podejścia do użytkowników, którzy zainwestowali w niedokończony produkt, dając wam kredyt zaufania nie widziałem. Cóż, powodzenia 

  • I disagree 3
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

 

13 godzin temu, Królik Uszasty napisał(a):

Kwestie urlopów są uregulowane w ramach kodeksu pracy (ale nie tylko, bo również mówi o tym np. art. 196 ust. 1 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce) i większość z nich pracodawca jest obowiązany na wniosek pracownika udzielić, więc słowo "rzekomo" jest tutaj nie na miejscu. Terminy brania urlopów wypoczynkowych i zjawisko sezonu urlopowego jest też raczej ogólnie znana i stricte powiązana z tokiem roku szkolnego (przerwy wakacyjne)j i pogody w ramach klimatu naszej części świata.

A czy przypadkiem w IT nie jest powszechne B2B i zlecenia/kontrakty na wykonanie zadań? Przecież nie mówimy o biedronce gdzie masz 100% racji tylko o IT! 🙂 Na takiej zasadzie to u was może co najwyżej pracować sprzątaczka, a nie... przepraszam... i one są zatrudniane często na B2B... 🙂 

Natomiast oczywiście jakiś odpoczynek się należy choć ja na JDG od 10 lat miałem tylko raz urlop 2 tygodniowy 🙂 Ktoś powie - adam słabo ci idzie ten bizness jak tak - i będzie miał rację... Ale wiem jedno - w biznesie jak idzie dobrze to się bierze urlopy. Więc konkluzja taka i to kolejny wniosek po wielu innych sprawach, że idzie wam bardzo dobrze sprzedaż tej gry i DLC. No i ok... Odpoczywajcie sobie na zdrowie, a potem w pełni sił dokończcie co obiecywaliście... 🙂 

Edited by adamets2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bazinga napisał(a):

WSkoro od 3 miesięcy nie jest poprawione coś, co pewnie jednemu programiście powinno zająć jeden dzień roboczy skąd pomysł, że w najbliższych miesiącach zobaczymy jakikolwiek nowy content.

Prawda jest jeszcze ciekawsza, otóż te błędy są już poprawione, ale z niewiadomych powodów poprawki dalej nie są dostępne dla graczy, tylko są wewnątrz studia. A to wygląda jeszcze gorzej, czytasz w kolejnym temacie o błędach, że jest poprawione, tylko nie dostaniesz, możesz sobie poczekać kolejne pół roku.

  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
Godzinę temu, adamets2 napisał(a):

Natomiast oczywiście jakiś odpoczynek się należy choć ja na JDG od 10 lat miałem tylko raz urlop 2 tygodniowy 🙂 Ktoś powie - adam słabo ci idzie ten bizness jak tak - i będzie miał rację... Ale wiem jedno - w biznesie jak idzie dobrze to się bierze urlopy.

I może to powód dla którego słabo ci idzie ten biznes, skoro zamiast iść z falą i się rozwijać jak dobrze idzie to ty bierzesz urlop? Dobrze że branża hotelarska nie kieruje się twoją logiką bo nie było by hoteli w okresie wakacyjnym xD


Generalnie całe to urlopowe pierdololo jest śmieszne, niech se idą na urlopy wypoczynkowe, macierzyńskie czy jakie tam sobie chcą na ile chcą.

Uciekł wam trochę cel tej dyskusji bo nie powinniśmy rozliczać ich za urlopy a za niespełnianie obietnic, za olewanie społeczności itp.

A jak mam coś jeszcze dodać od siebie (a może raczej przypomnieć) to sądząc po ilości aktualizacji można wywnioskować dlaczego tak mało jest sneak peek'ów czy innych zapowiedzi.... Mozolny rozwój, nic się nie dzieje to i nie ma czego pokazywać zbyt często.

 

31 minut temu, zbynak napisał(a):

Prawda jest jeszcze ciekawsza, otóż te błędy są już poprawione, ale z niewiadomych powodów poprawki dalej nie są dostępne dla graczy, tylko są wewnątrz studia.

A to już taka abstrakcja którą ciężko nawet skomentować xD Szczególnie w okresie wczesnego dostępu w którym powinni się skupić na rdzeniu gry i wyeliminowaniu z niej jak największej ilości błędów zanim w ogóle pomyślą aby brać się za scenerie DLC czy inne głupoty. No ale cytując klasyka 'nie ma czego wydawać w małych poprawkach' xD

Edited by Rafał
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy