Jump to content

Dyskusja o Roadmapie SR


Sn1ck3rs

Recommended Posts

7 godzin temu, PeVoo napisał(a):

Dopiero jak odniosą sukces to im palma odbije. Tak już musi być.

Sukces już odnieśli. Wg mnie to już jest sukces finansowy.  

 

 

8 godzin temu, adamets2 napisał(a):

Panowie to dyskusja o road mapie. Może lepiej założyć inny wątek o tych problemach z dźwiękami?

Tylko ten temat w sumie żyje jeszcze na forum. Weź zabierz tą dyskusję i to forum będzie martwe. 

A o roadmapie już nie ma co dyskutować. Nikt już nic nie powie wczesniej co będzie. Dowiemy się o aktualizacji najwcześniej tydzień max dwa wcześniej jak Dzieńwkade lub FANSIM wstawi zapowiedz live z aktualizacji. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
Godzinę temu, misiekczołgista napisał(a):

Sukces już odnieśli. Wg mnie to już jest sukces finansowy.  

A ile miesięcy zajęło im stworzenie tej gry (od początku do sprzedaży EA) i jak duży jest zespół?

Podziel to co zarobili przez te 2 rzeczy, wyjdzie średnia wypłata na miesiąc. Jestem ciekawy czy w ogóle zwróciły się pensje programistów. (Bo przecież mogli przez ten czas pójść do korpo i tam też zarobić swoje bez stresu że nie będzie wypłaty.) A, no i prowizję Steama odejmij oraz VAT.

 

Godzinę temu, misiekczołgista napisał(a):

A o roadmapie już nie ma co dyskutować. Nikt już nic nie powie wczesniej co będzie. Dowiemy się o aktualizacji najwcześniej tydzień max dwa wcześniej jak Dzieńwkade lub FANSIM wstawi zapowiedz live z aktualizacji. 

mutny.gif.c01ebfeba1bb3673cbbc7322769f1409.gif

Edited by PeVoo
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 godzinę temu, PeVoo napisał(a):

A ile miesięcy zajęło im stworzenie tej gry (od początku do sprzedaży EA) i jak duży jest zespół?

Podziel to co zarobili przez te 2 rzeczy, wyjdzie średnia wypłata na miesiąc. Jestem ciekawy czy w ogóle zwróciły się pensje programistów. (Bo przecież mogli przez ten czas pójść do korpo i tam też zarobić swoje bez stresu że nie będzie wypłaty.) A, no i prowizję Steama odejmij oraz VAT.

mutny.gif.c01ebfeba1bb3673cbbc7322769f1409.gif

To akurat dla dociekliwego łatwo sprawdzić. Można prześledzić zyski spółek akcyjnych za zeszłe lata, które są jawne. Wychodzi, że zarobili i to dobrze. W realizację projektu zaangażowane są 3 spółki akcyjne. Nie wiem o czym piszesz - o jakim dzieleniu i czego jak grą zajmują się 3 spółki, które są same korpo 🙂 A to, że długo tworzą może mieć właśnie związek z tym, że nie ma żadnego ciśnienia.

Jak się wejdzie na projekty np. SimKol to tam pierwsze skrzypce grają profesjonalne symulatory. Tak więc teza o poboczności tego projektu może być bardzo uzasadniona.

Coraz bardziej się utwierdzam, że osoby tworzące SimRail mają z nas (z osób z tego forum) niezłą bekę 🙂 

Edited by adamets2
  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
53 minuty temu, adamets2 napisał(a):

Coraz bardziej się utwierdzam, że osoby tworzące SimRail mają z nas (z osób z tego forum) niezłą bekę 🙂 

Z której strony bym na to wszystko nie patrzył, ja tu po prostu nie widzę NIC śmiesznego.

Nie kupuję tej teorii spiskowej 😛

Nie trzyma się kupy. Chciałbyś zapier**lać latami tworząc dobry produkt tylko po to żeby się śmiać z jego użytkowników na jakimś forum? Że co, włożyli tyle wysiłku z czystej złośliwości żeby nas powkur*iać? krzywy.gif.da3ffe983fdbb31ecff8a1e0acd04390.gif

Czy komuś w dzisiejszych czasach w ogóle chce się cokolwiek z innego powodu niż kasa? No są pasjonaci, którzy robią za darmo dobrą robotę - tacy raczej nie trollują. Zapewne istnieją też trolle, które potrafią włożyć masę pracy tylko po to żeby kogoś strollować przez 5 minut, ALE... widziałeś kiedyś żeby przygotowywali swoje numery LATAMI, działali w bandach i jeszcze zakładali firmy specjalnie do tego? krzywy.gif.da3ffe983fdbb31ecff8a1e0acd04390.gif

Jeśli natomiast żywiliby się cierpieniem innych, to PO CO robiliby nam przy okazji frajdę taką fajną grą, nawet jeśli lekko niedorobioną? Co, żałujesz, że grałeś? Bolało? jezyk2.gif.c6b1f21f79d0ca305a5dd2c9e71b220d.gif 

Są łatwiejsze sposoby żeby wielu ludzi skrzywdzić na raz (choćby wstąpić do PISu lub innej Platformy jezyk1.gif.48fb901cfee9af3a476a4167944fafda.gif). Są też dużo mniej kosztowne sposoby żeby ludzi równie dobrze strollować i się z nich pośmiać niż wieloletnie tworzenie dla nich gry o jakiej zawsze marzyli...

A jeszcze dochodzi do tego koszt w postaci tego, że to oni także są tutaj przez ludzi jechani po całości, nawet bardziej niż na to zasługują. Zbiorowy masochizm jednak raczej też bym wykluczył...

Nie no, sorry ale to już teoria o płaskiej ziemi jest bardziej spójna... jezyk2.gif.c6b1f21f79d0ca305a5dd2c9e71b220d.gif

Edited by PeVoo
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
23 godziny temu, PeVoo napisał(a):

A wiesz może gdzie one są w SimRailu? Bo ja bym może je sobie sam naprawił zamiast czekać 5 lat... chytry.gif.c076a7745e0aafe2bf592cbc06ce61dc.gif

Obawiam się, że współczesne gry nie są tak przyjazne użytkownikom jak stare dobre OMSI lub MaSzyna. Teraz żeby cokolwiek zrobić trzeba grzebać głęboko, a to powoduje, że to już jest wtedy zupełnie inna gra... Chociaż zmieniło się drobną pierdołę. 

Tak jak w sumie telewizja naziemna "z powietrza" obecnie - niby jest, ale trzeba mieć skrzynkę za najmniej 100 zł, żeby odkodować niby tą samą falę elektromagnetyczną... Ale przez to można upchnąć na jeden fali więcej informacji - tak samo jak w grach. Ciekawe ile MaSzyna by ważyła gdyby miała te 400 km trasy w takiej jakości, z tymi budynkami dedykowanymi. 

Edited by en57
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, en57 napisał(a):

Obawiam się, że współczesne gry nie są tak przyjazne użytkownikom jak stare dobre OMSI lub MaSzyna. Teraz żeby cokolwiek zrobić trzeba grzebać głęboko, a to powoduje, że to już jest wtedy zupełnie inna gra... Chociaż zmieniło się drobną pierdołę. 

Tak jak w sumie telewizja naziemna "z powietrza" obecnie - niby jest, ale trzeba mieć skrzynkę za najmniej 100 zł, żeby odkodować niby tą samą falę elektromagnetyczną... Ale przez to można upchnąć na jeden fali więcej informacji - tak samo jak w grach. Ciekawe ile MaSzyna by ważyła gdyby miała te 400 km trasy w takiej jakości, z tymi budynkami dedykowanymi. 

Robi się nowy silnik do Maszyny więc pewnie kiedyś będzie ważyć  więcej siłą rzeczy, sam jestem ciekaw jak będzie wyglądała bo nigdy nie grałem  mimo wiedzy, że to kultowy symulator.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, en57 napisał(a):

Obawiam się, że współczesne gry nie są tak przyjazne użytkownikom jak stare dobre OMSI lub MaSzyna.

Nie są czy są? A może to ironia? Bo jak na poważnie - to chłopie - nie wiem jak Maszyna, ale Omsi to w kategorii gier przyjaznych dla użytkownika to tak irytuje, że masz ochotę wyrzucić przez okno 🙂 Masz z 40 map, 10 IBISÓW - każdy inaczej działa. Do tego gra się potrafi wysypać, że o 1000 innych upierdliwych spraw nie wspomnę. A popytaj mapmakerów to już ci całe historie opowiedzą o edytorze...

 

W dniu 31.05.2024 o 01:32, PeVoo napisał(a):

Z której strony bym na to wszystko nie patrzył, ja tu po prostu nie widzę NIC śmiesznego.

Nie kupuję tej teorii spiskowej 😛

Nie trzyma się kupy. Chciałbyś zapier**lać latami tworząc dobry produkt tylko po to żeby się śmiać z jego użytkowników na jakimś forum? Że co, włożyli tyle wysiłku z czystej złośliwości żeby nas powkur*iać? krzywy.gif.da3ffe983fdbb31ecff8a1e0acd04390.gif

No ja też nie widzę nic śmiesznego. Ale zauważ, że moja teoria oparta jest na odpowiedziach, a właściwie ich braku, nawet w tym wątku i wielu innych, a także o tym wszystkim o czym tu pisano od lat. A czy dowodem na moją teorię nie jest maszynistka z założonymi rękami wyglądająca jak pasażerka? 🙂 Kto wpadł na ten pomysł? Ale to tylko przykład. Podobno wycieraczki wciąż nie zbierają wody (dawno nie grałem to nie wiem). i setki innych spraw.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
5 godzin temu, adamets2 napisał(a):

Nie są czy są? A może to ironia? Bo jak na poważnie - to chłopie - nie wiem jak Maszyna, ale Omsi to w kategorii gier przyjaznych dla użytkownika to tak irytuje, że masz ochotę wyrzucić przez okno 🙂 Masz z 40 map, 10 IBISÓW - każdy inaczej działa. Do tego gra się potrafi wysypać, że o 1000 innych upierdliwych spraw nie wspomnę. A popytaj mapmakerów to już ci całe historie opowiedzą o edytorze...

Chłopie - nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale użytkownik to zupełnie kto inny niż gracz. Użytkownik użytkuje grę - tworzy i modyfikuje treści. Gdy wiem, który to plik i gdzie on się znajduje oraz podmieniam go przez zwykłe kopiuj-wklej to wówczas gra jest przyjazna dla użytkownika. Kolega by chciał podmienić dźwięk lokomotywy w SimRail. Pokaż mu jak to zrobić 😄 W OMSI czy MaSzynie to minuta roboty jak ma się gotowy plik. 

Niektórzy w OMSI tylko i wyłącznie modyfikowali bebechy, bo zwykłe granie ich po prostu nudziło. Np. właśnie mapperzy - tworzenie map przez człowieka do jakiekolwiek gry nigdy nie było i nie będzie sprawą prostą. Ale jakimś cudem wyszło od groma tych map* - mniej lub bardziej zabudowanych 😉 No i pojazdów, skórek, dźwięków, głupich biletów, nawet tekstur nieba.... DARMOWYCH dodatków w znacznym stopniu podkreślmy. I w sumie przez to OMSI żyło i żyje do tej pory. Możemy się założyć kiedy do SimRail coś zewnętrznego powstanie i jak bardzo mistyczny stanie się już i tak mistyczny sam z siebie "edytor".

Nigdzie nie napisałem, że gra OMSI jest stabilna, łatwa, przyjemna i pozbawiona bugów..., ale to wszystko interesuje już gracza, nie użytkownika. Ona dla gracza jest przede wszystkim wymagająca 🙂 

Dzisiaj mało którą grę można tak swobodnie użytkować jak te, które miały wszystkie bebechy na wierzchu. Wszystkie modyfikacje, dodatki itd. ściśle zależą od twórcy gry - inaczej byśmy mieli już z pewnością tutaj od cholery skórek. 

*A gdy mamy "politykę maSzynową", która wg mnie przeniosła się tutaj razem z jej twórcami - mapę można tworzyć latami. Jak i całą grę.  

Edited by en57
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@en57 teraz już zrozumiałem o co Ci chodzi. Właściwie wystarczyło napisać, że o modowanie i bym zrozumiał. Oczywiście pod względem możliwości modowania rzeczywiście jak się orientuję można niemal wszystko. Ja oczywiście pisałem z pozycji gracza. I już rozumiem co miałeś na myśli i z tym się w pełni zgadzam.

Dodam jeszcze, że jak producenci z różnych powodów nie są w stanie szybko wyjść z EA to potrafią właśnie dodać edytor do modowania i dzięki temu gra dostaje kopa. Tak się stało z The Bus od TML gdzie gra wciąż jest w EA, ale dzięki modom mamy już 9 map z czego parę naprawdę niezła + oczywiście wiele innych dodatków jak realny ruch Ai. Oczywiście to znacznie lepsze niż wydawanie drogiego pociągu jako płatne DLC 🙂 

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, adamets2 napisał(a):

A czy dowodem na moją teorię nie jest maszynistka z założonymi rękami wyglądająca jak pasażerka? 🙂 Kto wpadł na ten pomysł? Ale to tylko przykład.

No nie jest. Zrobienie porządnego maszynisty to jest (o ile się nie mylę) kupa roboty. Trzeba przede wszystkim skądś zdobyć ładny model maszynisty (one nie rosną na drzewach), najlepiej w polskim mundurze jeszcze - już samo to jest nie do przejścia dla programisty czy innego człowieka technicznego, do tego trzeba artysty od 3D. Już model 3D lokomotywy łatwiej zrobić niż to. No i jeszcze muszą być jakieś animacje żeby nie siedział jak kloc drewna. A są miliony ważniejszych rzeczy, zapewne napieprzają teraz trasę do Łodzi albo inne takie, z czym jest od zarąbania roboty, myślisz że będą się spuszczać nad jakimś maszynistą, którego generalnie prawie nigdy nie widać, poza chwilą z daleka w przejeżdżającym pociągu, kiedy ludzie im krzyczą o naprawdę poważne sprawy jak np. brak sejwów? No chyba nie. Programiści takie rzeczy zawsze zlewają bo to są "nieistotne dodatki estetyczne". Takie rzeczy robi się na końcu jak już nie ma nic poważnego do roboty. Podobnie zresztą jak z wycieraczkami, chociaż z tego co ja się orientuję to u mnie działają poprawnie. Wierz mi, że oni mają co robić. Być może projekt generalnie poszedł w odstawkę i mało czasu mu poświęcają bo robią pilnie coś innego (jest to chamówa, bo nam obiecali to skończyć w terminie i nie powinniśmy być takim czymś dotknięci, powinno to być uwzględnione już przy planowaniu, przed ogłoszeniem terminu wyjścia z EA, no ale na to nic nie poradzimy i nie znamy wszystkich powodów). Natomiast to, że specjalnie nam na złość nie robią jakichś rzeczy które chcemy to jest po prostu bzdura.

  • Like 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Baj de łej, ta gra jest bardzo niepoprawna politycznie, bo promuje takie chore zboczenia jak rodzina mata+tata+dziecko! Powinny być parki po dwa rogasie, a najlepiej jeszcze żeby jeden był w sukience! 😛 Powinny też mieć rogi pomalowane na tęczowo bo przecież Pride Month się zaczyna! Dobrze, że przynajmniej czarne są wszystkie a nie białe!

  • I disagree 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, PeVoo napisał(a):

20240530141040_1.thumb.jpg.11aad8eb02a7e983370e1d048fa5cb5a.jpg

PS:
W Polsce nawet zwierzaki są odważniejsze niż te mięczaki na zachodzie! 😛 😉

Czyżby jednak producenci posłuchali moich sugestii z grudnia odnośnie zwierzaków? 🙂 Bo to teraz chyba po ostatnim update się pojawiły? Wcześniej nigdy nie było? Ja nigdy nie trafiłem jak grałem wcześniej (przed ostatnim update)

  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, adamets2 napisał(a):

Czyżby jednak producenci posłuchali moich sugestii z grudnia odnośnie zwierzaków? 🙂 Bo to teraz chyba po ostatnim update się pojawiły? Wcześniej nigdy nie było? Ja nigdy nie trafiłem jak grałem wcześniej (przed ostatnim update)

Były od dawna. Nie trafiłeś, bo nie lubisz towarów. Te sarny i stado dzików spotkasz na dojeździe do Staszica.

  • Thanks 1
  • I agree 6
Link to comment
Share on other sites

@bart_dem to może i znajdzie się jakiś JEDEN pieszy na jakimś szlaku 🙂 Zachodzę w głowie co mają producenci SimRail w głowach, że dają takie fajne rzeczy w incydentalnie, a mają już przecież gotowe tekstury. Nie można było i na innych szlakach?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, adamets2 napisał(a):

@bart_dem to może i znajdzie się jakiś JEDEN pieszy na jakimś szlaku 🙂 Zachodzę w głowie co mają producenci SimRail w głowach, że dają takie fajne rzeczy w incydentalnie, a mają już przecież gotowe tekstury. Nie można było i na innych szlakach?

Może ma być realistycznie i tylko tam one są 😛

Poza tym nie do końca. Jak się tam jedzie to jest jedno stado za drugim - i zawsze przy samych torach i nigdy się nie boją i zawsze wszystkie na akord łby podnoszą i opuszczają. Moim zdaniem za dużo jest tego tam i przez to widać schemat jak działają i nie są już tak atrakcyjne (i także przez to, że już nie są trudne do uświadczenia właśnie!). 

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, adamets2 napisał(a):

Nie można było i na innych szlakach?

Może na razie w jednym miejscu spróbowali jak to działa. Może też nie chcą wrzucać zwierzątek bo komputery zamuli to. 

 

https://wiki.simrail.eu/LUA/Assetbundle_support   Masz też możliwość zobaczyć boberka

A w pliku SimRailEnums który masz w grze na samym dole masz w spisie jeszcze krówkę i dzika. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, misiekczołgista napisał(a):

A w pliku SimRailEnums który masz w grze na samym dole masz w spisie jeszcze krówkę ...

I brak pastwisk na całym odcinku CMK 🙂, a taki potencjał 😉

Link to comment
Share on other sites

W dniu 1.06.2024 o 20:57, PeVoo napisał(a):

Baj de łej, ta gra jest bardzo niepoprawna politycznie, bo promuje takie chore zboczenia jak rodzina mata+tata+dziecko! Powinny być parki po dwa rogasie, a najlepiej jeszcze żeby jeden był w sukience! 😛 Powinny też mieć rogi pomalowane na tęczowo bo przecież Pride Month się zaczyna! Dobrze, że przynajmniej czarne są wszystkie a nie białe!

Tak tylko przypomnę że to dyskusja na temat roadmapy/gry a nie miejsce do spełniania się jako mocno przeciętny stand-uper

  • Thanks 1
  • I agree 10
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 godziny temu, jumps napisał(a):

Tak tylko przypomnę że to dyskusja na temat roadmapy/gry a nie miejsce do spełniania się jako mocno przeciętny stand-uper

Raczej. Na Joe Monster może by to oklaskali, ale tu to nawet nie jest przeciętne, to jest po prostu słabe.

Edited by bart_dem
  • Like 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Dopsz... Przyjąłem do wiadomości. Chyba niektórzy tu odebrali to personalnie jako atak w ich stronę... A ja nie miałem zamiaru tutaj nikogo atakować, mam w pompie kto co robi we własnym łóżku (o ile tylko jest to za obopólną zgodą, a ja tego nie muszę oglądać), natomiast dla wyjaśnienia dodam tylko jedno ważne zdanie, które powinno co niektórym dać mocno do myślenia (a potem już zamykam temat), uwaga leci:
NIC nie szkodzi środowiskom LGBTQ bardziej, niż organizacje LGBTQ i ludzie za nimi stojący. (A mój wpis był tego najlepszym dowodem.)

I zastanówcie się dlaczego. Bo to nie jest zdanie tylko moje, ale też tych co mądrzejszych jednostek z wewnątrz tego środowiska (tylko po cichu się zastanawiajcie, bo jak sami stwierdziliście, to nie jest miejsce do dyskusji o tym, więc wypada uszanować). To wszystko generalnie nie jest śmieszne tylko tragiczne, a jak ktoś się już z tego śmieje to tak bardziej przez łzy, chyba, że totalnie nic nie rozumie o świecie. Dla mnie to jest generalnie ten sam kaliber co wciskanie czarnych aktorów (i całej reszty) do polskiego Wiedźmina (lub filmów historycznych o średniowiecznej Europie wschodniej), gdzie przedstawiane są czasy i część świata, w których zwyczajnie NIE BYŁO ani jednego takiego człowieka - wcisnąć swoje fałszywe wizje świata nawet za cenę pogwałcenia czyjejś sztuki lub prawdy historycznej. Dzisiaj to, jutro tamto, a pojutrze się dowiemy, że to Polacy organizowali holokaust, bo ktoś sobie historię zmieni. Albo pójdziesz do więzienia za zacytowanie podręcznika do biologii, który wyraźnie mówi, że są dwie płcie u ludzi, a nie 250. Propaganda zakłamująca rzeczywistość jest zła zawsze i każda (a już w szczególności jeśli jej głosiciele żądają penalizowania mówienia prawdy albo cenzury wypowiedzi, czyli po prostu braku wolności słowa jak za komuny czy w innej Korei Północnej). Tyle ode mnie i się zamykam już.
Jeśli jesteście z tego środowiska, popierając to wszystko szkodzicie sami sobie. Ludziom się w końcu uleje i się wahadło przegnie w drugą stronę wtedy, tak samo jak dziś świat radośnie zmierza z powrotem w stronę socjalizmu i komuny, bo się ludziom kapitalizm przejadł i młodzi już nie wiedzą jak to było żyć za czasów ich dziadków, więc znowu dadzą się nabrać na utopijne wizje (typu "bezwarunkowy dochód gwarantowany", "każdemu po równo", gospodarka centralnie planowana, czy też sławne "dobro ogółu jest ważniejsze od dobra jednostki" oraz "cel uświęca środki") i popełnią te same błądy co ich pradziadkowie i historia znowu zatoczy koło, bo ci którzy jej nie znają skazani są na jej powtarzanie, dokładnie tak jak mówi ten sławny cykl:

https://media.licdn.com/dms/image/C4E12AQGgYtNNWHnp6g/article-cover_image-shrink_720_1280/0/1653032756294?e=2147483647&v=beta&t=VOB-5jNsO-QzUEIBh7wTUEUIITmglZ799uV_EQvrs4Q

Pozdrawiam i życzę wszystkim zgody i zdrowego rozsądku. ✌️

(nie dajmy im się podzielić, żeby łatwiej im było nami zarządzać)

Edited by PeVoo
  • I disagree 2
  • Haha 3
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, PeVoo napisał(a):

Tyle ode mnie i się zamykam już.

Zastosuj się do tego, co sam piszesz, bo niby się zamykasz, a później "ulewa Ci się" w miejscu kompletnie do tego nie przeznaczonym.

  • I disagree 1
  • Thanks 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Skoro ten wątek jest już tak naprawdę o wszystkim, to ja zapytam o ten nieszczęsny, brakujący wagon z Cargo DLC. Pamiętacie jeszcze, że go brakuje? Mamy jakieś screeny z Krakowa (co w tym wątku chyba przeszło bez echa) a o tym wagonie ani widu ani słychu...

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, mluczak.kutno napisał(a):

o ja zapytam o ten nieszczęsny, brakujący wagon z Cargo DLC. Pamiętacie jeszcze, że go brakuje?

DLC Wawa - Łódź przypuszczam że kupisz? DLC Cargo też wielu kupiło. Płacąc za niepełne DLC do niepełnej gry potem możesz wiesz co. To samo co ja w sprawie mojego bana :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D  Zero wyjaśnień i spadaj na drzewo frajerze. 

Tak więc po co komu ten wagon  do szczęścia jak DLC wyprzedało się i zwróciło koszty po 24h sprzedaży? (dane za  komunikatorem X Pana Szota) :)))) 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, misiekczołgista napisał(a):

DLC Wawa - Łódź przypuszczam że kupisz?

A nie wiem. Powiem szczerze, że zupełnie na ten dodatek nie czekam. Swojego czasu dużo po tej trasie jeździłem, jakiś tam sentyment jest. Zobaczę, czy do tej trasy dorzucą więcej niż kilka scenariuszy do singla, wtedy zdecyduje.

Dostaniemy tą linię bez kilku stacji, zupełnie jak ten wagon w DLC Cargo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy