Jump to content

Sadyzm w samouczku od ELF-a ;)


HTD

Recommended Posts

Przejeżdżam prawie całą trasę do Będzina perfekcyjnie, jak w zegarku, co do sekundy. I już w ogródku, już witam się z gąską. Będzin Miasto, "gotów do odjazdu", parę minut i... Czy to jest S1? Ale jak to, gotów do odjazdu z S1 na semaforze? Z zaskoczenia i nerwów nie zdążyłem zahamować. Czy nie powinno przypadkiem być tak, że sygnał odjazdu nie powinien być podawany jak jest S1 na semaforze wyjazdowym? Znaczy się powinien być chyba podawany dopiero jak jest wyjazd. W MaSzynie to się nie zdarzało. Znaczy się rozumiem, dyżurnemu może się coś pomylić, ludzie się mylą, automaty psują i krzaczą, ale to trochę sadystyczny test jak na samouczek. Zwłaszcza pod koniec misji, takie podpuchy można by dać na początku.

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Ten semafor to semafor wyjazdowy do stacji Będzin - odjazd z przystanku Będzin Miasto odbywa się po zakończeniu wymiany pasażerskiej i o rozkladowym czasie odjazdu. Podczas odjazdu pociągu masz obowiązek obserwować, czy nie są podawane sygnały "Stój", a także drogę przebiegu pociągu. 

Jest dobrze tak jak jest - przystanki osobowe nie posiadają semaforów, więc można wyprawić pociąg nawet, kiedy semafor wjazdowy do stacji wskazuje sygnał "Stój". 

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy