Jump to content

Hamowanie przy przejściu z autopilota


Recommended Posts

Dołączyłem do gry gdy pociąg akurat zbliżał się do miejsca zatrzymania. Przejąłem kontrolę od autopilota przy pewnej mocy hamowania a następnie wyhamowałem skład samodzielnie. Gra nie zaliczyła zatrzymania na stacji oraz nie mogłem już zmniejszyć mocy hamowania. 

image.thumb.png.dfcf76de3ca239752f19166f97336cd4.png

Luzowanie hamulca pozwoliło zbić ciśnienie w przewodach do 89%

Link to comment
Share on other sites

Mnie wkurza, że jak zdejmuję autopilota, to dostaję z miejsca hamowanie awaryjne (które jak wiadomo nie jest już możliwe do wycofania, nawet jak się to zrobi od razu). Moim zdaniem przejęcie pociągu powinno zostawić wszystko tak jak jest i wystarczy "czuwak" jako zabezpieczenie przed niekompetentnym przejmującym pociąg graczem. Jak nie potwierdzi, to i tak dostanie hamowanie awaryjne, a jak wsiądzie do nieznanej mu lokomotywy i nie będzie wiedział gdzie jest hamulec żeby zahamować bo akurat dojeżdża do czerwonego światła przykładowo, to też celowo nie potwierdzi czuwaka ŻEBY dostać hamowanie awaryjne (sam to raz zrobiłem w takiej właśnie sytuacji - niestety czuwak pojawił się za późno i przejechałem, mógłby specjalnie pojawiać się parę sekund po przejęciu).

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy