Jump to content

Sugestia nowego taboru


Recommended Posts

Witam. Pytanko do twórców gry.

Wiem, że nowy tabor tzn seria EN57 i seria ET22 są "w drodze". Myślę (wydaje mi się), że nie jeden miłośnik (w tym Ja 😉 ) tego typu gier zastanawia się czy są w planach dalszy rozwój taboru w SimRail. Powinno z pewnością pojawić jeszcze z lokomotyw EP09 czy EU160, a z wagonów pasażerskich wagony bezprzedziałowe, bagażowe (mimo iz PKP ich już nie praktykuje) czy choćby sypialne.

Z czego co wiadomo, w trakcie realizacji jest trasa odc TUNEL-KRAKÓW GŁ, więc czy pojawi się z czasem malowanie KOLEI MAŁOPOLSKICH???

Zachęcam też do dyskusji graczy, co o tym sądzicie??? Zdjęcia poglądowe 😉 🙂

elf.jpg

EP09.jpg

Griffin.jpg

sypialny.jpg

wagon 1.JPG

wagon bagazowy.jpg

  • Like 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

Mnie się marzy skład jak kiedyś TLK Monciak - Krupówki. 13 wagonów? Rozdzielany w Częstochowie na Kraków i Katowice jak dobrze pamiętam. "Siódemkę" na początku składu pamiętam na pewno. Ale chyba też EP09 była. Taki długi skład przez całą mapę:)  Gdzieś na youtubie widziałem mod że gracz jechał "siódemką" Od Warszawy do Sosnowca Głównego, potem w lewo na Dańdówkę i na Sędziszów. Dajcie taki skład z 13 wagonami:) 5h jazdy:) 

Co do lokomotyw - Jeżeli taki skład będzie można w trybie manewrów "stonką" zrobić i pociągnąć "dziewiątką" to będzie ok.  A jak jeszcze rozdzielić i podjechać kolejna "siódemką" po samotne wagony na Katowice. To by było coś fajnego. 

Generalnie wydaje mi się że w podstawce gry będzie to co teraz plus lokomotywa parowa i "byczek"

EN57 obstawiam że DLC. Trasa USA i Niemcy obstawiam jako DLC.  Tak to bym typował. 

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Tworzenie nowego taboru jak widać trwa wiele miesięcy. Dużo szybciej można by stworzyć "nowy" tabor z tego co już jest dostępne np: ET41, EU07- ver 303e, wersje zez i tv z jakimiś lekko zmienionymi kabinami. Do tego kilka malowań i znów byłby szturm na takie składy przez kilka tygodni (jak ze EP08)

  • Like 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Plany rozwoju symulatora i kolejne planowane pojazdy są już wam znane. Temat, gdzie wspominacie o pojazdach, które chcielibyście zobaczyć też już istnieje w dziale offtopic - zamykam ten wątek, aby go niepotrzebnie nie dublować. 

  • Sad 1
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy