Jump to content

Na nastawni możliwość .


Recommended Posts

Witam mam taki pomysł by w nastawniach zrobić tak bardziej realistycznie reflektor który się włącza jak przejeżdża skład w nocy , można nim operować , oraz zrobić przy tym otwierane okno . Dało by to w dyżurce kolejny element realistyczności , a np. Opoczno południe ma takie fajne drzwi na balkon i np. tam dać reflektor i zrobić otwierane drzwi do wyjścia na ten balkon . Myślę że może to się sprawdzić . ;)

Lokalne_Centrum_Sterowania_LCS_Grabowno_Wielkie_Grabowno_Wielkie_6361602.jpg

  • Like 1
  • I agree 6
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Salva71 napisał(a):

Witam mam taki pomysł by w nastawniach zrobić tak bardziej realistycznie reflektor który się włącza jak przejeżdża skład w nocy , można nim operować , oraz zrobić przy tym otwierane okno . Dało by to w dyżurce kolejny element realistyczności , a np. Opoczno południe ma takie fajne drzwi na balkon i np. tam dać reflektor i zrobić otwierane drzwi do wyjścia na ten balkon . Myślę że może to się sprawdzić . 😉

Lokalne_Centrum_Sterowania_LCS_Grabowno_Wielkie_Grabowno_Wielkie_6361602.jpg

Ciekawy pomysł. Myślę, że większość dyżurnych by z tego korzystała. 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wydziwiacie już aby za bardzo z tymi usprawnieniami? 😛 Lepiej aby zespół SimRail skupił się na tym, co jest w tej chwili do poprawy. Na przykład na inteligencji botów, która czasem woła o pomstę do nieba. Gra jest w fazie EA, na inne smaczki czas przyjdzie później.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy