-
Posts
27 -
Joined
Everything posted by 1394
-
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
-
Podczas jazdy na odcinku Retkinia - Gajewniki ponownie rzuciły mi się w oczy notoryczne pasy z roślinności, idące po skosie w nieskończoność. Wygląda to dość nienaturalnie i szpeci piękny krajobraz towarzyszący okolicom linii kolejowej. Uznałem, że sprawdzę ten temat ,,z bliska'' i jak widać - nie przewidziało mi się. (Rozmiar grafiki umyślnie zmniejszony, by nie rozciągał posta. Aby powiększyć, kliknij na grafikę. Dodajcie kiedyś w ACP spoilery do edytora, proszę...) S: pabianice_sedzice_terrain_x2_z297, P: (1151.61, 185.11, 152319.50), R: (44.54, 62.83, 0.00) 1151, 185, 152319 Patrząc z góry wygląda to jeszcze gorzej. S: pabianice_sedzice_terrain_x6_z299, P: (3200.93, 178.46, 153343.80), R: (14.17, 272.95, 0.00) 3200, 178, 153343
-
EDR odejmuje postój techniczny od czasu przyjazdu. Tym oto sposobem okazuje się, że pociąg powinien pokonać odcinek Sprowa-Kozłów w dokładnie -7 minut. Czas postoju technicznego nie powinien być powodem wcześniejszego czasu przyjazdu, a co najwyżej - wcześniejszego czasu odjazdu. Pociągi nie potrafią się teleportować. Aby powiększyć obraz, kliknij go - rozmiar zmniejszony, by nie rozciągał wątku. Wrzuciłbym w spoiler, ale ktoś w ACP nie wrzucił go do edytora : (
-
S: lazy_psary_terrain_x22_z34, P: (11308.08, 327.13, 17410.47), R: (47.85, 62.28, 0.00) Identyczny problem występuje na wielu innych stacjach. Domniemam, że jest to po prostu jedna brakująca tekstura. Jeśli się mylę - proszę o informację, to przelecę wszystkie stacje.
-
Drogi są nienaturalnie połączone, pojazdy zderzają się i jadą pod prąd. S: pabianice_rogow_terrain_x33_z326, P: (17335, 195, 167179), R: (46.50, 324.03, 0.00) S: pabianice_rogow_terrain_x33_z326, P: (16911.67, 199.31, 166940.80), R: (16.20, 58.08, 0.00)
-
Aha. No to jak zrobią, to będzie.
-
Zachęcam do zapoznania się z wikipedią gry oraz rozkładami jazdy pociągów. Można również zerknąć na zewnętrzne mapy, by zobaczyć jakie pociągi znajdują się w oczekiwanym przez Waćpana obszarze. https://simrail.pl
-
Roślinność prześwitująca przez ścianę. S: rokiciny_rozprza_terrain_x71_z274, P: (36605, 193, 140330), R: (12.18, 99.30, 0.00)
-
Już kilkukrotnie jadąc przez Dąbrowę Górniczą Południową udało mi się zaobserwować samochody, które skręcają 'w las', przenikają przez drzewa i roślinność i kończą swoją podróż przy ekranach akustycznych, często zderzając się. Raczej nie powinno tak być. S: katowice_lazy_terrain_x16_z14, P: (8433, 286, 7658), R: (59.06, 90.62, 0.00)
-
Mechaniczne kiedyś pewnie będą. Podczas jakiejś transmisji na żywo z kimś z Zespołu SimRaila ponoć padały jakieś określenia, jakoby ich pojawienie się było planowane w stosunkowo bliskiej przyszłości. Według odpowiedzi użytkownika milek z dn. 30.01.2026 - w lutym nie będzie. Według październikowej wypowiedzi Eridora - chcieliby oddać wszystkie nastawnie dla graczy i pojawił się zamysł kształtowych sterowanych przekaźnikowo. Zaś według informacji od lewnemejski, z mechanicznych byłyby w DLC Sieradz, Łódź Chojny oraz Piotrków Trybunalski. Mi coś się jeszcze kojarzy, że ktoś gdzieś kiedyś powiedział, że Sieradz i inne mechaniczne nie będą dla graczy dostępne. Żadnego screena potwierdzającego tego jednak nie znalazłem, więc mogło mi się tylko wydawać.
- 1 reply
-
- 3
-
-
-
-
W okolicach stacji Warszawa Zachodnia brakuje tekstury dla słupa sieci trakcyjnej. Dość mocno rzuca się to w oczy. Testowane w wersji obecnej oraz next. S: opoczno_warszawa_grochow_terrain_x236_z432, P: (121133, 124, 221254), R: (23.55, 272.29, 0.00) Dodatkowo w pobliżu brakuje również kilku elementów (tych samych, co na zdjęciu poniżej), mniej zauważalne z daleka: S: opoczno_warszawa_grochow_terrain_x236_z431, P: (120956, 124, 221175), R: (24.30, 287.65, 0.00) S: opoczno_warszawa_grochow_terrain_x236_z432, P: (120979, 124, 221190), R: (19.05, 244.60, 0.00) S: opoczno_warszawa_grochow_terrain_x236_z432, P: (121174, 124, 221273), R: (15.30, 257.95, 0.00)
-
Wincyj PSEUDO w Twoim poście. A co tam, forum wytrzyma! A teraz uświadom sobie, że moderator to też człowiek taki sam jak ty. Zalecałbym mimo wszystko zastosować pewne zasady współżycia społecznego i rozpocząć dyskusję na forum kulturalnie, a nie wyskakiwać z jakimiś personalnymi wycieczkami.
-
W niektórych typach wagonów nie istnieje możliwość usunięcia/dodania tabliczki końca pociągu na danym wagonie poprzez kliknięcie na miejsce, w którym powinna się znajdować. Błąd występuje z pewnością na wagonach typu Uacs oraz Falns, innych póki co nie testowałem. Mam jednak pewność, że na zwykłych węglarkach działa to poprawnie. Błąd zauważony w trybie wieloosobowym (nie gram zbytnio w trybie jednoosobowym), stąd zgłoszenie właśnie tutaj.
-
Krótko i na temat... Pociąg towarowy 412154 jest na tyle długi, że jak bot w Łazach wpuszcza go na peron 2, to ten blokuje mu zwrotnice. Wtedy bot nie wie co ma zrobić i wszystko stoi. Rozwiązanie: a) Nauczyć bota dyżurować na Łazach. b) Skrócić towara. c) Wymusić wysłanie go na inny tor/podanie przelotu, ażeby nie korkował LK1.