Jump to content

lokomotywa na 160km/h (Jaką byście chcieli i czy potrzebna?)


Recommended Posts

Witam! Tak z ciekawości zapytam czy uważacie że w niedalekiej przyszłości (kiedy np już gra wyjdzie z EA i wydadzą resztę DLC) powinna w grze się pojawić jakaś lokomotywa która pojedzie 160km/h? Nie ukrywam że na pewno by taka poprawiła trochę ruch na trasie po której V-Max to 160km/h bo jednak kiedy jedziemy Pendolino to czasami musimy się wlec za EP08 czy Traxxem 140km/h aż do miejsca gdzie nas przepuści a tak by sobie można było jechać równiutko jeden za drugim. I drugie pytanie jaką byście chcieli? EP09, Griffin czy coś innego co posiada IC w swoim taborze? A może jakiś EZT typu Flirt lub Dart? 

Link to comment
Share on other sites

Z EZT miło byłoby z Dartem (Flirty jakoś wizualnie kłują mnie w oczy), a co do lokomotyw to obowiązkowo EP09, ewentualnie Griffin w dwóch wariantach, jedno- oraz dwusystemowe. Brakuje co prawda jeszcze zmodernizowanych Elfów czy Impulsów. Proste gdybanie. Każdy by chciał zobaczyć, ale wykonanie tych modeli i zaimplementowania ich fizyki i dźwięków, to nie lada wyzwanie. Zobaczymy, czas pokaże, co zaprezentują nam Twórcy 🙂 Chociaż była gdzieś wstawka, że może rozkręci się współpraca z KD, więc może impulsy następne?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, adisuper napisał(a):

Vectron. Dart,.Flirt, Ep09, Ep 05, Griffin, Ed jak i mnóstwo innych starszych kultowych klasyków ale na to pora przyjdzie kiedyś

W takim tempie pewnie ta pora szybko nie nadejdzie haha ale poczekamy zobaczymy ja osobiście bym zobaczył EPO9 i Griffina a z EZT to Flirta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy