Jump to content
Następne podsumowanie tygodnia pojawi się 21.09 | The next summary of the week will be published on 21.09

Warszawa Śródmieście w SimRail (Czy będzie?)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Posted (edited)
W dniu 20.06.2024 o 20:53, MALECKI napisał(a):

Ano właśnie. Tymczasem cwaniaczki z Dovetail wypuszczają kolejną grę do dojenia portfeli. Tym razem tramwaje.

Żeby oni jeszcze wypuścili kolejną grę o tramwajach to byłoby dobrze 🙂 Oni odkupili od ViewApp TramSim Monachium i Tram Sim Vienna - coś tam poprzerabiali i "wypuścili" jako City Transport Simulator: Tram... 🤣 I to w EA! A co najciekawsze jako posiadacz obu TramSimów zapytałem na steam czy będzie jakaś zniżka na City Transport Simulator: Tram to ViewApp odpisali, ze by chcieli, ale Dovetail im zabroniło 🙂 Ta gra to przeróbka obu tram simów i miasta są te same.

Edited by adamets2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

W dniu 19.06.2024 o 15:14, Rafał napisał(a):

To że w grę gra garstka osób i dla tak małej garstki nie ma sensu wychodzić poza zaplanowany schemat prac.

Nie liczy się ile osób w danej chwili gra (to tylko koszt utrzymania serwerów), ale ile osób potencjalnie kupi dodatek. Myślę że potencjalnym "sprawdzam" będzie wydanie dodatku Łódź + porty na PS/X. Wtedy może ktoś pomyśli że na rozwoju gry można nieźle zarobić.

  • Like 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Posted (edited)
W dniu 8.07.2024 o 08:02, PL_Andrev napisał(a):

Nie liczy się ile osób w danej chwili gra (to tylko koszt utrzymania serwerów), ale ile osób potencjalnie kupi dodatek. Myślę że potencjalnym "sprawdzam" będzie wydanie dodatku Łódź + porty na PS/X. Wtedy może ktoś pomyśli że na rozwoju gry można nieźle zarobić.

Na tą Łódź niestety pewnie jeszcze długo poczekamy bo nawet Kraków nie wyszedł jedyne co to dali miesiąc temu zdjęcia i tyle żadnych informacji. W koło zdjęcia i zdjęcia żadnych konkretów z mniej więcej datą premiery. Oni dużo obiecują dużo gadają a już nie raz zawiedli swoją społeczność tylko szkoda że wiele osób ich tak broni XD bo może jak by każdy zaczął narzekać to by ruszyli 4 litery do roboty zatrudnili więcej osób albo przynajmniej przestali obiecywać coś co i tak nie wychodzi wtedy kiedy obiecują 🙂 ja jedynie czekam na Kraków w sumie tylko i może z czasem fajnie jak by wspomniane w tym temacie Śródmieście dodali 😛

Edited by Forizoo
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Forizoo napisał(a):

[...] tylko szkoda że wiele osób ich tak broni XD bo może jak by każdy zaczął narzekać to by ruszyli 4 litery do roboty zatrudnili więcej osób albo przynajmniej przestali obiecywać coś co i tak nie wychodzi wtedy kiedy obiecują [...]🙂 😛

To istnieją jeszcze osoby, które ich bronią? Współczuję głupoty i naiwności. I tak, potrzeba powiększyć zespół (i to od dawna) ale ktoś kto tym zarządza uważa inaczej. Z drugiej strony to jest bardzo prosta sprawa. Nie należy im wierzyć w to, co ogłaszają, bo nauczeni doświadczeniem wiemy, że wychodzi inaczej. JEDNAK! (I powiem na swoim przykładzie) Wieczna krytyka jest bez sensu. Jeśli zrobią coś dobrze to należy ich pochwalić, jeśli nie to skrytykować - za dobre chwalimy, za złe ganimy. Jak w życiu!

  • Like 3
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 16.07.2024 o 15:07, KOlorowy napisał(a):

To istnieją jeszcze osoby, które ich bronią? Współczuję głupoty i naiwności. I tak, potrzeba powiększyć zespół (i to od dawna) ale ktoś kto tym zarządza uważa inaczej.

Istnieją istnieją 🙂 wystarczy czasem wbić na ich FB albo gdzieś indziej to wiele osób będzie ci pisać w ich obronie. W powiększenie wątpię raczej się to nie stanie prędko albo w ogóle ale może się coś zmieni poczekamy zobaczymy ja tylko czekam na Kraków nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 17.07.2024 o 16:05, Forizoo napisał(a):

ja tylko czekam na Kraków nic więcej.

Jak to "tylko na Kraków" - przecież kluczowy może być tu edytor, który zadecyduje o być albo nie być tej gry w szerszej perspektywie.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, PL_Andrev napisał(a):

Jak to "tylko na Kraków" - przecież kluczowy może być tu edytor, który zadecyduje o być albo nie być tej gry w szerszej perspektywie.

Weźcie pod uwagę, że trasy z edytora będą działały tylko w single player, obecnie nic nie wskazuje, żeby miały być dodane w multiplayer na serwerach oficjalnych, a na serwery prywatne nie ma zgody.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 21.07.2024 o 22:28, PL_Andrev napisał(a):

Jak to "tylko na Kraków" - przecież kluczowy może być tu edytor, który zadecyduje o być albo nie być tej gry w szerszej perspektywie.

Bo tylko mnie ta trasa najbardziej interesuje i jest jedną z moich ulubionych w realnym świecie 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy