Jump to content

Nowe DLC ET22-911


Recommended Posts

Pytanie do autorów gry. Na zrzutach ekranu z DLC CARGO pokazaliście ET22-911. Trzy ujęcia na pewno są na FB i forum. Tylko że pokazane ET22-921 wg  https://ilostan.forumkolejowe.pl/   jest w malowaniu sprzed roku 2012. Bo w 2012r już jest zdjęcie z cyferkami i opisem pod napisem ET22-921 a od 2015 r już inne malowanie jest. To jest jakiś wstępny render ET22 i będzie oryginalne malowanie z roku 2018? Czy też tak zostanie w starym malowaniu? Bo zakładam że DLC jak podstawka jest z roku 2018.  Na zdjęciu 2017 roku jest imię lokomotywy KASIA. A w 2018 już bez imienia jest.  Dopuszczacie malowanie imion na lokomotywach w grze i wypuszczanie ich z imionami? Np KASIA. ?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Może trochę nie w temacie ale pytanie z innej beczki, czy to DLC będzie płatne czy darmowe? Jeżeli płatne to w jakim zakresie będzie cena?🤔

 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Sebek napisał(a):

Przypuszczam że cena DLC będzie oscylować w granicach 90 zł

Myślę podobnie, w granicy 100 cebulionów😆🤪, bo gdyby kosztowało powyżej 130 to by się nie opłacało bo tyle kosztował z samego początku symulator, przynajmniej jak ja kupowałem to był jeszcze na promce jak dobrze pamiętam to było -15%  😕

 

Edited by PKPziom
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Sebek napisał(a):

Przypuszczam że cena DLC będzie oscylować w granicach 90 zł

Oby nie aż tyle, tylko ciut mniej.

Edited by Conrad
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

Ludzie, poczekajcie, aż cena się pojawi. Nie popełniajmy starych błędów, że ktoś coś tam powiedział i tak się przyjmie. A może ma być tańsze, a Wy właśnie dajecie sygnał do podwyżki? Poczekamy, zobaczymy. W tym wypadku akurat wiemy, że nie poczekamy zbyt długo.

  • I agree 9
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie osobiście cena ewentualnych dodatków nie ma większego znaczenia (oczywiście w granicach rozsądku). Gdy widzę i czuję, że gra jest robiona z sercem i pasją, dostaję regularne aktualizację i hotfixy naprawiające poważne błędy gry i nowa zawartość jest "dowożona" w rozsądnych odstępach czasu a nie przekładana w nieskończoność, to byłbym wstanie zapłacić za dodatek nawet zawyżoną cenę aby wspomóc twórców i w pewnym sensie się im odwdzięczyć. 

W aktualnej sytuacji, oceniam poziom rozwoju gry negatywnie i nie zamierzam wydać na najbliższe DLC ani złotówki.

Podkreślam, że to tylko moje podejście, a każdy niech decyduje w oparciu o własną opinię. 

  • I agree 8
Link to comment
Share on other sites

Tak jak nie kupuję tras wyłącznie z towarami w TSW4 tak i tu nie zamierzam. Tym bardziej, że nawet nie chodzi o trasę tylko same pociągi towarowe 🙂 To tak jakby w TSW4 wyszło DLC z jakimiś samymi pociągami towarowymi. Oczywiście jakby było DLC z trasą to bym kupił za niemal każdą cenę. Oczekiwałem Łódź-Warszawa. Dostanę towary 🙂 

Ale całkiem możliwe, że to DLC cargo wyjdzie jako bezpłatne DLC bo jest ogromna krytyka na steam za to, że przed wyjściem z EA jest wydawane DLC. Niektórzy producenci na początku gry wydawali bezpłatne DLC np tak było z Omsi 2 czy Fernbusem.

edit// rozumiem, że osoby dające mi negatywy nie chcą aby było bezpłatne... 🤣 Wolą zapłacić... Ok... Sprawdzimy kto z was kupił... 🙂

Edited by adamets2
  • Like 1
  • I disagree 12
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, adamets2 napisał(a):

 

Ale całkiem możliwe, że to DLC cargo wyjdzie jako bezpłatne DLC bo jest ogromna krytyka na steam za to, że przed wyjściem z EA jest wydawane DLC. Niektórzy producenci na początku gry wydawali bezpłatne DLC np tak było z Omsi 2 czy Fernbusem.

Proszę nie tworzyć takich domysłów na podstawie kilku głosów sprzeciwu. Co do ceny, oczekuję, że nie będzie wygórowana (granica 90 złotych to czysty żart).

Edited by KOlorowy
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Ale jakich domysłów? Ja nie jestem przedstawicielem producenta. Po prostu dyskutujemy i napisałem, że DLC można wydawać również bezpłatnie co jest powszechną praktyką.

Link to comment
Share on other sites

Proszę przeczytać jeszcze raz swoją wypowiedź. To są czyste DOMYSŁY (i nie wiem, co ma do tego przedstawicielstwo producenta). Są one o tyle niebezpieczne, że zaraz (za przeproszeniem) jakiś ćwierćinteligent to podłapie, poleci na Facebookową grupkę i zacznie się festiwal głuchego telefonu. Może dojść do tego, że gdy poznamy cenę dodatku, podniosą się głosy, że miał być za darmo! Przypominam, że umiejętność odpowiedniego formułowania zdan, jak i słów jest tutaj znacząca. Jest różnica między "być może", a "tak będzie" , "najprawdopodobniej", a "całkiem możliwe "

  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

No jeśli tak faktycznie jest to ja już nie wiem 🙂 To poziom 5 latków z przedszkola. Jakiś random z netu jak ja pisze swoją opinię, że DLC może być za darmo i w oparciu o to ktoś ma gdzieś puszczać jakieś wiarygodne info? Absurd...  🤣

To tylko moja opinia, że tak może być bo wydało mi się naprawdę dziwne, że na to 22.04 zaplanowano wydanie DLC przed wyjściem gry z EA i to Cargo. Myślę, że może być miła niespodzianka i może wyjść za darmo. Ale oczywiście to tylko moje zdanie.

Mnie osobiście wszystko jedno czy płatne czy bezpłatne bo i tak nie zamierzam używać. Raz się przejechałem towarem w samouczku i to jeszcze większa męka niż w TSW4. 🙂  Jechać 20 km/h... Ciągle skład albo za bardzo przyśpiesza albo zwalnia... Żaden fun jak dla mnie....

Edited by adamets2
  • I disagree 10
Link to comment
Share on other sites

Ale "mus" w jakim sensie? Każde zaplanowane DLC można dodać do listy życzeń, a potem może być bezpłatne albo płatne. Bezpłatne też się klika tylko zamiast przycisku: "kup" jest "pobierz". Ja mam np. nie pobrane bezpłatne DLC do Omsi 2 i też je mogę dodać do listy życzeń 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, adamets2 napisał(a):

Mnie osobiście wszystko jedno czy płatne czy bezpłatne bo i tak nie zamierzam używać

To po jaki ...grzyb w ogóle wypowiadasz się w tej dyskusji i snujesz jakieś dziwne domysły. Nie interesuje Cię ten dodatek to tu nie zaglądaj. 

  • Confused 1
  • I agree 12
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, darth-gregorius napisał(a):

Sam CEO Simraila powiedział, że cena będzie rynkowa, zbliżona do cen DLC podobnej skali, dodatki raczej będą płatne.

No nie wiem... Nawet jak tak było to producenci jeszcze mogą zmienić zdanie bo fala negatywnych komentarzy na temat wydania tego jako płatne DLC zaczyna płynąć coraz mocniej... 🤣 No chyba, że chcą wydać DLC i mieć na starcie większość negatywnych opinii...🤣 Jakiś dział marketingu to chyba działa w tej spółce, a nie sami fanatycy - maszyniści i dyżurni...🤣

Ja szczerze to mam obecnie wywalone. Zapowiadane zmiany, które mają wejść w życie budzą nieukrywaną złość... Np to, ale też wiele innych:

Przechwytywanie.JPG

I żeby była jasność: to jeden z wielu podobnych komentarzy.

Edited by adamets2
  • I disagree 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Ale "mus" w jakim sensie? Każde zaplanowane DLC można dodać do listy życzeń, a potem może być bezpłatne albo płatne. Bezpłatne też się klika tylko zamiast przycisku: "kup" jest "pobierz". Ja mam np. nie pobrane bezpłatne DLC do Omsi 2 i też je mogę dodać do listy życzeń 🙂

mus w sensie że trzeba dodać a potem kupić bo inaczej nie pogramy

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Póki co to minęło już prawie pół roku od ostatniej większej aktualizacji i nic nie zostało póki co do gry dodane. Nie wiadomo tak naprawdę co będzie, a co nie, bo nie zdziwię się jak za miesiąc dostaniemy informacje o aktualizacji która doda tylko połowę z obiecanych rzeczy a na drugą połowę poczekamy do wigilii 🙂

  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

A ja mam w pompie towarówki i nie kupie zadnego DLC towarowego bo mnie nie interesują bo są nudne i wolne. Dali by więcej pasażerskich tras i pociągów to odrazu bym kupował i więcej ludzi tez pewnie liczy na pasażerskie. Dali by coś z nowoczesnych pociągów a nie stare złomy wprowadzają np dali by Flirt,Dart,EU44,EN57A,EN57AL,SA139

  • I disagree 8
  • Confused 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

W dniu 11.04.2024 o 10:02, Domin92 napisał(a):

Póki co to minęło już prawie pół roku od ostatniej większej aktualizacji i nic nie zostało póki co do gry dodane. Nie wiadomo tak naprawdę co będzie, a co nie, bo nie zdziwię się jak za miesiąc dostaniemy informacje o aktualizacji która doda tylko połowę z obiecanych rzeczy a na drugą połowę poczekamy do wigilii 🙂

Cytat

W najbliższym update będą dostępne nowe nastawnie, ruch AI oraz manewry w misjach, w pełni funkcjonalny system ETCS (ponad 3 lata pracy!), tor doświadczalny w Żmigrodzie oraz liczne poprawki + oczywiście Cargo Pack, który jest niezależnym dodatkiem i nie koliduje z głównymi pracami, a pozwoli nam przed wyjściem z EA sprawdzić mechanizm obsługujący DLC. Być może opublikujemy też wersję beta edytora misji (ale tu jeszcze będziemy podejmowali decyzję).

Zacytowałem tutaj Pana Szota, który napisał, co ma wyjść w następnej aktualizacji. Miejmy nadzieję, że nic nie ulegnie zmianie 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka... i niezaprzeczalna oraz potwierdzalna myślę przez znaczną większość społeczności, że do tego symulatoru (skoro już zdecydowano się, aby główną linią do jeżdżenia w tym symulatoru była linia kolejowa nr 4) najodpowiedniejsza byłaby obecnie lokomotywa EP09, która raz, że stworzyłaby kompromis pomiędzy stare i szybkie, a także byłaby bardziej racjonalna pod względem zastosowania jej na serwerach... 

Bardzo mnie ciekawi statystyka sprzedaży tego DLC. Myślę, że nawet jak ktoś kupi to tylko po to, żeby mieć. Raz się przejedzie (efekt świeżości), stwierdzi że wygląda tak samo jak EU07 i nudne i tyle było.

Ale tak samo bardzo mnie ciekawi jak gra zareaguje na inną zawartość u użytkowników. SimRail lubi ciekawie zaskakiwać 😄 

 

Edited by en57
  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Our servers

    • Drivers | Maszyniści Drivers | Maszyniści
      • PL2
      • pl2
      • 43 / 94
          • Percentage filling 46%
          • Most players 93
      • PL3
      • pl3
      • 15 / 154
          • Percentage filling 10%
          • Most players 76
      • PL4
      • pl4
      • 0 / 0
          • Percentage filling 0%
          • Most players 84
      • PL8
      • pl8
      • 7 / 95
          • Percentage filling 7%
          • Most players 84
      • EN1
      • en1
      • 26 / 87
          • Percentage filling 30%
          • Most players 81
      • EN2
      • en2
      • 0 / 127
          • Percentage filling 0%
          • Most players 60
      • EN3
      • en3
      • 1 / 103
          • Percentage filling 1%
          • Most players 60
      • DE1
      • de1
      • 28 / 88
          • Percentage filling 32%
          • Most players 87
      • DE3
      • de3
      • 0 / 76
          • Percentage filling 0%
          • Most players 67
      • DE4
      • de4
      • 1 / 99
          • Percentage filling 1%
          • Most players 65
      • FR1
      • fr1
      • 4 / 82
          • Percentage filling 5%
          • Most players 49
      • UA1
      • ua1
      • 1 / 78
          • Percentage filling 1%
          • Most players 27
      • CN1
      • cn1
      • 0 / 55
          • Percentage filling 0%
          • Most players 28
      • CZ1
      • cz1
      • 6 / 152
          • Percentage filling 4%
          • Most players 61
      • ES1
      • es1
      • 3 / 79
          • Percentage filling 4%
          • Most players 23
    • Dispatchers | Dyżurni ruchu Dispatchers | Dyżurni ruchu
      • PL2
      • pl2
      • 24 / 34
          • Percentage filling 71%
          • Most players 34
      • PL3
      • pl3
      • 6 / 34
          • Percentage filling 18%
          • Most players 28
      • PL4
      • pl4
      • 0 / 0
          • Percentage filling 0%
          • Most players 32
      • PL8
      • pl8
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 27
      • EN1
      • en1
      • 18 / 34
          • Percentage filling 53%
          • Most players 34
      • EN2
      • en2
      • 5 / 34
          • Percentage filling 15%
          • Most players 21
      • EN3
      • en3
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 13
      • DE1
      • de1
      • 14 / 34
          • Percentage filling 41%
          • Most players 34
      • DE3
      • de3
      • 7 / 34
          • Percentage filling 21%
          • Most players 29
      • DE4
      • de4
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 29
      • UA1
      • ua1
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 17
      • FR1
      • fr1
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 23
      • ES1
      • es1
      • 4 / 34
          • Percentage filling 12%
          • Most players 15
      • CZ1
      • cz1
      • 10 / 34
          • Percentage filling 29%
          • Most players 28
      • CN1
      • cn1
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 19
    • 30 Total servers
    • 231 / 1845 Total players
    • 13% Filled servers
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy