Jump to content

Dyskusja o Roadmapie SR


Sn1ck3rs

Recommended Posts

3 godziny temu, mluczak.kutno napisał(a):

To poprosimy kolejny odcinek Twojego pamiętnika

O to to to, z tym że takie coś powinno się pojawiać w miarę regularnie i może nie koniecznie z perspektywy jednego deva a z postępu ogólnego. Wtedy nawet żadne road mapy by nie były potrzebne bo pisałyby się same.

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Królik Uszasty napisał(a):

nijak nie podciagnę pod prace nad SimRailem

no dobrze, a co podciągnie? Możemy jakoś pomóc?

  • Like 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

A wracając do road mapy... Wiem, że to w stylu kiedyś pewnej partii: "A Balcerowicz musi odejść"... 🤣  ale kiedy będzie ten SAVE? Bo ja czekam na niego jak wędrowiec na pustyni bo mnie tak ciągnie do SimRail.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minut temu, adamets2 napisał(a):

ale kiedy będzie ten SAVE?

w przyszłości? 😉 Po co Ci kolejny termin, skoro już wielu nie dotrzymano?

Edited by qbahn
  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, maszynista_ezt napisał(a):

Pytanie do developerów? Czy jest szansa, żeby przed wakacjami pojawiła się aktualizacja? Potem są wakacje, okres urlopowy, więc pewnie nic się nie ukaże😪

parowoz.png.5ad6af2c8fb1eb79d68b9d4f503bdc01.png

Jakbym miał strzelać to bym strzelał w listopad-październik z opóźnieniem na luty 😅

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, maszynista_ezt napisał(a):

Pytanie do developerów? Czy jest szansa, żeby przed wakacjami pojawiła się aktualizacja? Potem są wakacje, okres urlopowy, więc pewnie nic się nie ukaże😪

Chyba że ktoś ma wakacje 24 na 365/6  

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, en57 napisał(a):

Chyba że ktoś ma wakacje 24 na 365/6  

Ale tak na serio: ten brak komunikacji i podanie chociażby przybliżonego terminu wydania aktualizacji jest nie do zniesienia. Zniechęca to do gry, przynajmniej mnie

  • I agree 7
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, maszynista_ezt napisał(a):

Pytanie do developerów? Czy jest szansa, żeby przed wakacjami pojawiła się aktualizacja? Potem są wakacje, okres urlopowy, więc pewnie nic się nie ukaże😪

Nawet jak obiecają cokolwiek, to szanse na powodzenie są takie same jak parowóz i Kraków w grudniu 2023. Albo hotfix w kwietniu. Albo... Ech, szkoda gadać.

  • Haha 2
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, maszynista_ezt napisał(a):

Pytanie do developerów? Czy jest szansa, żeby przed wakacjami pojawiła się aktualizacja? Potem są wakacje, okres urlopowy, więc pewnie nic się nie ukaże😪

Ale wakacje tego roku czy przyszłego? 🙂 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, maszynista_ezt napisał(a):

Ale tak na serio: ten brak komunikacji i podanie chociażby przybliżonego terminu wydania aktualizacji jest nie do zniesienia. Zniechęca to do gry, przynajmniej mnie

 

Godzinę temu, zbynak napisał(a):

Nawet jak obiecają cokolwiek, to szanse na powodzenie są takie same jak parowóz i Kraków w grudniu 2023. Albo hotfix w kwietniu. Albo... Ech, szkoda gadać.

Ot i całe podsumowanie 

  • Like 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, maszynista_ezt napisał(a):

Ale tak na serio: ten brak komunikacji i podanie chociażby przybliżonego terminu wydania aktualizacji jest nie do zniesienia. Zniechęca to do gry, przynajmniej mnie

Hm. Zniechęca do grania, powiadasz? Ale w Simraila? Jeśli tak, to tuszę iż zaakceptowałeś warunki EA. Zatem masz pełne prawo oczekiwać poprawek... w milczeniu, z cierpliwością, szczodrze okazując swoją wdzięczność, że cokolwiek się pojawia... co pół roku. 😉 W przeciwnym razie, możesz być posądzony o trollowanie czy nawet hejt.  Miej się więc na baczności. 🙂 

PS natomiast jeśli chodzi o przybliżony termin... to proszę bardzo, masz go ode mnie w gratisie: 22 października 2024 (szacuję na podstawie aktualizacji co 6M) 😄 

Edited by qbahn
  • Haha 1
  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, adamets2 napisał(a):

Ja obstawiam, że na koniec 2024 będzie DLC z Łodzi do Warszawy

Całkiem słuszna teoria. Skoro jedno EA DLC (innowacyjny nowy koncept) się "zwróciło w 24h" i ludzie to łyknęli, to po co robić darmowe poprawki jak można znowu zrobić kolejne płatne żniwa? Dovetail tak robi i żyje, nie? Wszyscy go nienawidzą, klientela ma ogromną rotację, ale póki co cały czas nowi płyną i hajs się zgadza. Inna sprawa, że oni mają już wyrobioną pozycję #1 na rynku i wszędzie ich pełno, ale kto by się tam przejmował szczegółami technicznymi. Lepiej tak zrobić, żeby zarobić, a żeby się NIE narobić. 

image.jpeg.2da411a4b912ee928cec538132de9ab7.jpeg

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, PeVoo napisał(a):

, ale póki co cały czas nowi płyną i hajs się zgadza.

Nie tylko nowi... Ja jestem starym klientem dovetail i też kupuję nowe DLC. Ostatnio gdzieś w marcu kupiłem parę.

Link to comment
Share on other sites

Co @Schinken235, wolisz USA niż Serbię? Mamy już USA w TSW i wszędzie indziej przecież 😛

Ja tam bym wolał żeby u nas były "dzikie" kraje, których nigdzie indziej nie ma u konkurencji, skoro już i tak idą w świat z DLC zamiast skupić się na skończeniu Polski. Zwłaszcza, że tu takie perełki są, śliczne trasy, stare loko + teraz to pierwsze chińskie pędolino (że tak powiem) w Europie (wygląda ciekawie).

 

33 minuty temu, damianos08pl napisał(a):

Jak myślicie kiedy logo PKP dodadzą? Roadmapa z 9 marca 2023

Zważywszy na fakt, że jest to na szarym końcu prawej listy "in queue", to zapewne nie prędzej niż po odhaczeniu elementów z listy po lewej, czyli tak około... 2029r. 😛 

A tak bardziej serio, to zapewne jest to dla nich po pierwsze nieistotna pierdoła (zmiana tekstury), a po drugie pewnie licencja to blokuje i muszą czekać lub negocjować. Kto wie, może nawet jeszcze nie zaczęli procesu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja się tak zastanawiam, po co oni zamieścili w styczniu tę roadmapę dając terminy 1-3 miesiące, skoro ten termin nie został i nie zostanie dotrzymany. Rozumiem, że jest tam "gwiazdka", ale za chwilę to już będą 3 miesiące po terminie i nie ma żadnych przesłanek, że w najbliższym czasie ukaże się jakaś nowa zawartość z tej roadmapy.

  • Like 2
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 19.06.2024 o 19:48, PeVoo napisał(a):

Co @Schinken235, wolisz USA niż Serbię? Mamy już USA w TSW i wszędzie indziej przecież 😛

Ja tam bym wolał żeby u nas były "dzikie" kraje, których nigdzie indziej nie ma u konkurencji, skoro już i tak idą w świat z DLC zamiast skupić się na skończeniu Polski. Zwłaszcza, że tu takie perełki są, śliczne trasy, stare loko + teraz to pierwsze chińskie pędolino (że tak powiem) w Europie (wygląda ciekawie).

W pełni popieram. Liczę na to, że dożyję kiedyś jakiegoś porządnego symulatora kolejowego i autobusowego na terenie Indii czy to w formie DLC do istniejących gier czy jako nowe produkty. Sieć kolejowa w Indiach jest bardzo rozwinięta i są genialne widoki, a i dla fanów pociągów dużo by się znalazło.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, maszynista_ezt napisał(a):

Ja się tak zastanawiam, po co oni zamieścili w styczniu tę roadmapę dając terminy 1-3 miesiące, skoro ten termin nie został i nie zostanie dotrzymany.

Warto przypomnieć w jakich okolicznościach publikowane są te grafiki na których widnieją informacje odnośnie przyszłych aktualizacji. Podpowiem, że atmosfera przed publikacją nie jest zbyt przyjemna 🙂 co do określenia czasu, zostało już tutaj o tym wspomniane. Chyba kolega Pevo nawet nie mógł uwierzyć w tak skrajną pomyłkę (i to nie jest tydzień, czy dwa, ale czas idzie w miesiące)

Edited by KOlorowy
  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

Wygląda jakby osoba wrzucająca te roadmapy nie miała pojęcia na jakim etapie jest projekt albo nie miała pojęcia ile pracy jeszcze potrzeba na dokończenie poszczególnych elementów.

Ewentualnie te terminy są specjalnie podawane błędnie, tylko szczerze mówiąc nie wiem po co miało by tak być.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy