Jump to content

Dyskusja o Roadmapie SR


Sn1ck3rs

Recommended Posts

11 minut temu, mluczak.kutno napisał(a):

Zobaczę, czy do tej trasy dorzucą więcej niż kilka scenariuszy do singla, wtedy zdecyduje.

Aha. Czyli nadal jest opcja że kupisz.  Idealny klient.  Nie dostał już dwa razy tego co obiecane miał i nadal chce kupować. Dzięki takiej postawie na to co obiecane było przy kupnie podstawki to możemy latami czekać. 

  • Haha 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, misiekczołgista napisał(a):

Aha. Czyli nadal jest opcja że kupisz.  Idealny klient. 

Idealny to nie, nie mam klapek na oczach i nie stronię od krytyki SR. Daleko mi do kościoła wyznawców Simkola, co zresztą znajduje odzwierciedlenie w moich nieraz hejterskich postach 🙂

6 minut temu, misiekczołgista napisał(a):

Nie dostał już dwa razy tego co obiecane miał

Oj, tu się nie zgodzę. Absolutnie! Tylko dwa razy? Nawet nie chce mi się otwierać kolejnych roadmap i wypisywać, co być miało ale wciąż tego nie ma.

Z tego DLC mamy tylko kilka(naście) screenów. To za mało, by podjąć jakąś decyzję. Na razie mogę stwierdzić co najwyżej, że ciągle w modzie jest ten okropny zielony dywan, pełniący tutaj rolę trawy. 

  • Haha 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mluczak.kutno napisał(a):

Skoro ten wątek jest już tak naprawdę o wszystkim, to ja zapytam o ten nieszczęsny, brakujący wagon z Cargo DLC. Pamiętacie jeszcze, że go brakuje? Mamy jakieś screeny z Krakowa (co w tym wątku chyba przeszło bez echa) a o tym wagonie ani widu ani słychu...

Pisali, że w ciągu kilku tygodni będzie dodany, nie trzeba im co pół roku przypominać.

 

A bardziej serio to żenujące jest co się z tą grą wyrabia, pokaz takiego olewania klienta jakiego dawno nie doświadczyłem. Zarządzanie projektem i komunikację to by lepiej zrobili dziecko z podstawówki, bo przynajmniej byłaby jakaś komunikacja.

  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, zbynak napisał(a):

Pisali, że w ciągu kilku tygodni będzie dodany, nie trzeba im co pół roku przypominać.

Tak dodany jak i naprawione zostało luzowanie hamulca w Pendolino. No faktycznie, poprawili, mają u siebie na buildzie i co z tego? Bardzo mnie w tym projekcie irytuje podejście do naprawy takich drobnych rzeczy- radio w Traxxie, przystanek Parzniew, teraz te hamulce... A może to nie są drobne rzeczy, wszak wedle prezesa nie ma już nic drobnego do poprawiania.

A propos komunikacji. Przeglądając zagraniczne fora mam wrażenie, że Simrail jest najbardziej znany właśnie z braku komunikacji między dewami a graczami. To boli, patrząc chociażby na konkurencje, która potrafi raz na tydzień wrzucić dość obszerny raport o tym, co się w ich produkcie dzieje...

  • Like 1
  • I agree 6
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, misiekczołgista napisał(a):

Aha. Czyli nadal jest opcja że kupisz.  Idealny klient.  Nie dostał już dwa razy tego co obiecane miał i nadal chce kupować. Dzięki takiej postawie na to co obiecane było przy kupnie podstawki to możemy latami czekać. 

Mnie możesz być pewnym, że nie kupię 🙂 Ok. Akceptowalna cena za ten pociąg to dla mnie max 10zł i jak kiedyś będzie w takiej promce to wtedy obietnicę mogę złamać 🙂 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, mluczak.kutno napisał(a):

Tak dodany jak i naprawione zostało luzowanie hamulca w Pendolino. No faktycznie, poprawili, mają u siebie na buildzie i co z tego? Bardzo mnie w tym projekcie irytuje podejście do naprawy takich drobnych rzeczy- radio w Traxxie, przystanek Parzniew, teraz te hamulce... A może to nie są drobne rzeczy, wszak wedle prezesa nie ma już nic drobnego do poprawiania.

A propos komunikacji. Przeglądając zagraniczne fora mam wrażenie, że Simrail jest najbardziej znany właśnie z braku komunikacji między dewami a graczami. To boli, patrząc chociażby na konkurencje, która potrafi raz na tydzień wrzucić dość obszerny raport o tym, co się w ich produkcie dzieje...

Nie znasz się, to wszystko hejterzy, szczegół z Polski, przecież Simkol wszystko robi dobrze, patch wgrany na build wewnętrzny, zgłoszenie zamknięte, kogo obchodzi kiedy gracz dostanie ten build dla siebie.

 

W ogóle idea zamkniętych beta testów dla wybranych w grze w EarlyAccess to jest jakieś niezrozumienie tematu, po to jest EA, żeby mieć dostęp do wczesnych wersji gry i pomóc znajdować błędy przed premierą.

Chociaż w sumie jak widzę co jest wypuszczane po tych wewnętrznych testach to się zastanawiam jakie tam muszą być błędy, których nie chcą nam okazać ;D

  • Sad 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mluczak.kutno napisał(a):

Dostaniemy tą linię bez kilku stacji, zupełnie jak ten wagon w DLC Cargo 🙂

A tam, pewnie tylko Łodzi nie będzie 😛
(Za to wszystkie inne stacje będą :P)

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mluczak.kutno napisał(a):

Bardzo mnie w tym projekcie irytuje podejście do naprawy takich drobnych rzeczy- radio w Traxxie, przystanek Parzniew, teraz te hamulce...

Tak dla ścisłości, nie wiem czy zauważyliście, ale Parzniew został naprawiony. Już nie nalicza -1000 za brak zatrzymania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, PeVoo napisał(a):

Parzniew został naprawiony

A no został. Jego miejsce godnie zajął inny błąd, który powinno się naprawić hotfixem a nie Wielką Kwartalną Półroczną Aktualizacją 🙂 Czy na Steamie deweloper płaci extra za wrzucenie takiej małej łatki czy co?

  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, PeVoo napisał(a):

A tam, pewnie tylko Łodzi nie będzie 😛
(Za to wszystkie inne stacje będą :P)

Z tego co wiadomo ma nie być wyłącznie Łódź-Fabryczna ponieważ jest robiony tunel średnicowy i czekają. Chyba wszystkie inne stacje będą.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Teraz, mluczak.kutno napisał(a):

A no został. Jego miejsce godnie zajął inny błąd, który powinno się naprawić hotfixem a nie Wielką Kwartalną Półroczną Aktualizacją 🙂

Jaki?

 

1 minutę temu, mluczak.kutno napisał(a):

Czy na Steamie deweloper płaci extra za wrzucenie takiej małej łatki czy co?

A tego to nie wiem.

  

2 godziny temu, mluczak.kutno napisał(a):
3 godziny temu, misiekczołgista napisał(a):

Nie dostał już dwa razy tego co obiecane miał

Oj, tu się nie zgodzę. Absolutnie! Tylko dwa razy? Nawet nie chce mi się otwierać kolejnych roadmap i wypisywać, co być miało ale wciąż tego nie ma.

Natomiast wiecie co, dajcie też trochę luzu chłopakom. Ja cały czas jestem zdania, że oni chcą dobrze dla nas i generalnie to i tak wymiatają w porónaniu do tego co odwala przykładowo ten Dovetail, lider rynku zdaje się. Moim zdaniem tu nie chodzi o złą wolę, ani nawet o brak kompetencji, bo takie rzeczy i tak gigantyczne opóźnienia zdarzają się chyba wszystkim małym zespołom od gier, zwłaszcza takim którzy mają ambicje wypuścić coś naprawdę dobrego. Jedyny problem jaki ja widzę to jest ta przeklęta komunikacja (która nie jest łatwą sztuką, zwłaszcza z roszczeniowymi Polakami). Gdyby to mieli ogarnięte tak jak np ten malutki zespolik od Derail Valley (czyli DA się!), to mogliby mieć tak samo wieloletnie opóźnienia jak oni i by mieli bandę wyznawców zamiast hejterów. Natomiast w pierś się też trzeba uderzyć. Jeśli będziecie ich non-stop jechać za spóźnienia i niedotrzymane obietnice, to oni albo przestaną to czytać żeby nie zwariować, albo przestaną nas szanować i zwyczajnie odechce im się "robić nam dobrze" ("dla tych debili którym i tak zawsze źle i mało jest, cokolwiek zrobimy!")  i zamkną temat na odwal się. A jakby nie było zaczęli z grubej rury, zmienili oblicze symulatorów kolejowych, udowodnili że można pójść w realizm, długie trasy itd., lepiej by było tego teraz nie spieprzyć tylko skończyć. Dla wszystkich lepiej. Zamiast jechać za spóźnienia itp ja bym raczej uderzał w komunikację - jeśli będzie na to parcie i się wreszcie na tym skupią, to może coś się wreszcie zmieni na lepsze zanim wszystko zostanie stracone. Postarajcie się ich nie zrazić do nas jednak, nie być niewdzięczni. Jakby nie było, ja sam już mam setki godzin nabite na tym i dobrze się przy tym bawiłem. Wy nie? Same dziury widzicie w całym? No chyba nie, mam nadzieję, bo to by nie było sprawiedliwe. Przyciśnijcie ich żeby się skupili na komunikacji lepiej i informowaniu nas na bieżąco co się dzieje i co się ZMIENIA względem tego co mówili wcześniej i DLACZEGO.

 

  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

No masz komunikację, że są robione dalsze rzeczy z road mapy. Co więcej komunikować? Napiszą, że to i to za 30 dni - po drodze pojawią się błędy i nie dotrzymają terminu. Napiszą kolejną rzecz, że np. za 45 dni i też pojawią się nieprzewidziane wcześniej problemy. Tak to można w koło.

Żeby była jasność - moja krytyka dotyczy wyłącznie priorytetów pracy, że jest jakiś płatny towar z DLC z paroma scenariuszami, manewry, a nie ma oczywistej rzeczy właściwie od 40 lat w gamingu czyli SAVE. Bo opóźnienie DLC z Łodzi też mogę zrozumieć. Praca poszła na jakieś pierdoły, a nie na podstawy. Takie jest moje zdanie. Pisałem wielokrotnie w TSW4 jest mnóstwo błędów w samej grze, a wydają DLC jedno za drugim bo chcą zarabiać kasę.

Edited by adamets2
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, adamets2 napisał(a):
37 minut temu, PeVoo napisał(a):

A tam, pewnie tylko Łodzi nie będzie 😛
(Za to wszystkie inne stacje będą :P)

Z tego co wiadomo ma nie być wyłącznie Łódź-Fabryczna ponieważ jest robiony tunel średnicowy i czekają. Chyba wszystkie inne stacje będą.

Czyli że co? Zgadłem??? 😮 

Bo ja tak tylko luźno zażartowałem sobie....

Jak kur... FABRYCZNEGO nie będzie... 😕
To po co ja mam jechać przez ten las kolejny?! 😕

Nie dość, że tego nowego dworca nigdy w życiu nie widziałem co tam zaorali wszystko i zbudowali już (chyba), to jeszcze nawet w grze nie zobaczę jak to wygląda?! 😕

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, adamets2 napisał(a):

No masz komunikację, że są robione dalsze rzeczy z road mapy. Co więcej komunikować? Napiszą, że to i to za 30 dni - po drodze pojawią się błędy i nie dotrzymają terminu. Napiszą kolejną rzecz, że np. za 45 dni i też pojawią się nieprzewidziane wcześniej problemy. Tak to można w koło.

Zawsze można jeszcze powiedzieć JAKIE problemy i dlaczego to jest problem i dlaczego warto go najpierw rozwiązać zamiast olać, dlaczego coś innego jest ważniejsze niż sejwy - itp.

19 godzin temu, adamets2 napisał(a):

Żeby była jasność - moja krytyka dotyczy wyłącznie priorytetów pracy, że jest jakiś płatny towar z DLC z paroma scenariuszami, manewry, a nie ma oczywistej rzeczy właściwie od 40 lat w gamingu czyli SAVE.

No to jest fakt. Jest to niezrozumiałe i jest to dość oczywiste, ze dla ludzi z zewnątrz jest to niezrozumiałe. Dlatego należałoby to zakomunikować i dobrze wyjaśnić. Bo może jest jakaś realna prawidłowa logika za tym, żeby tego jeszcze nie robić bo coś innego jest dużo bardziej potrzebne. Może stoi za tym jakaś (potencjalnie trefna) decyzja marketingowa nawet, że będzie gruby update po którym gra nagle stanie się super pod każdym względem i poleci wtedy gruba kampania marketingowa na reklamę, bo wszyscy hejterzy dostaną to o co tyle czasu prosili i wszyscy będą zachwyceni. (I żyli długo i szczęśliwie.) Nie wiemy. A skoro nie wiemy, oni wiedzą że nie wiemy i że się pultamy o to, to racjonalną decyzją jest założenie, że nie wyjaśniają nam tego, bo by tylko pogorszyli sprawę gdyby się przyznali do tego co odwalili. Jest to w pełni racjonalna rzecz do założenia w takiej sytuacji (jak polityk swojej aferki nawet nie dementuje, to też można śmiało założyć, że się przyznał do winy). Dlatego apelowałem do firmy o lepszą komunikację (i dlatego politycy nadal gębę otwierają żeby nas okłamywać dlaczego coś "musieli" zrobić). I teraz podejrzewam, że gdyby mogli nam to wyjaśnić, to już by to zrobili. I przez to będę bardzo ostrożny przy kupowaniu wszelkich kolejnych DLC lub EA od nich. Najpierw dam innym potestować i zobaczę co będą mówić. Żadnych presale'i czy innych takich. Może następnym razem będę wolał też poczekać na wyjście z EA żeby zobaczyć co z tego EA wyjdzie na zewnątrz i czy będzie to zgodne z przeszłymi obietnicami. A jak będzie seria poszlak wskazująca na olewanie nas, mamienie i dojenie z kasy, to wtedy dopiero dołączę do grupy hejterów. Póki co jeszcze jadą u mnie na początkowym zaufaniu, więc staram się ich wspierać, zgłaszam błędy, sugeruję co można by było jeszcze ulepszyć, co przeszkadza graczom, czego bym sobie życzył jako gracz itd. Zwłaszcza, że widać że włożyli kupę serca w tę grę, a nie jak np. twórcy tych odtwarzaczy spamu na telefony z krótkimi przerwami na grę w żenującej jakości. Dlatego też nawet staram się ich czasem bronić tutaj, żeby się ludzie nie nakręcali wzajemnie na hejty, bo to łatwe i mocno zaraźliwe jest, a często niesprawiedliwe.

 

19 godzin temu, adamets2 napisał(a):

Tak - ma nie być Fabrycznej. Jest wątek na forum o tym. Ale większość innych stacji będzie.

Seriously...?

A mogę tak nieśmiało spytać, ilu z Was czytających ten post jest skłonna kupić DLC "trasa do Łodzi"... bez Łodzi..?

(Odpowiedz szczerze, nie sugeruj się poprzednimi odpowiedziami innych ludzi. Masz prawo mieć własne zdanie.)

Wciśnij:

  • 😢 Smutnego na tym poście jeśli zamierzasz się poświęcić i kupić bez Łodzi,
  • 😆 u-Haha-nego jeśli taki pomysł wydaje Ci się śmieszny i tego nie zrobisz, lub
  • 🫤 Zmieszanego jeśli nie wiesz i się wahasz jeszcze.
  • Confused 4
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
56 minut temu, PeVoo napisał(a):

No to jest fakt. Jest to niezrozumiałe i jest to dość oczywiste, ze dla ludzi z zewnątrz jest to niezrozumiałe.

Podobno tak uwielbiany przez was (nie mnie) REALIZM... Na etapie produkcji gdy stwierdzono, że przecież prawdziwy maszynista też nie może zrobić save więc i niech gracz zapier.... przed TV po 5 godzin 🙂 Na szczęście błyskawicznie zostali sprowadzeni do ziemi, ale niestety jak od początku tego nie ogarnięto to czekamy już 3 lata.

PS Kupię DLC z Łodzi pod warunkiem, że będą SAVE bo jak już pisałem to dla mnie na dzień dzisiejszy ta gra jest niegrywalna.

Edited by adamets2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, mluczak.kutno napisał(a):

Skoro ten wątek jest już tak naprawdę o wszystkim, to ja zapytam o ten nieszczęsny, brakujący wagon z Cargo DLC. Pamiętacie jeszcze, że go brakuje? Mamy jakieś screeny z Krakowa (co w tym wątku chyba przeszło bez echa) a o tym wagonie ani widu ani słychu...

Trafne spostrzeżenie. Tak, pamiętam o tym brakującym wagonie i dalej na niego czekam. Wydając niepełny dodatek, priorytetem powinno być jak najszybsze uzupełnienie braków, a nie czekanie do kolejnych "wielkich" aktualizacji. Co szanowni państwo sądzą właśnie o ostatnich zrzutach ekranu dotyczących Krakowa, który jest już spóźniony... pół roku? 

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
14 minut temu, KOlorowy napisał(a):

Co szanowni państwo sądzą właśnie o ostatnich zrzutach ekranu dotyczących Krakowa, który jest już spóźniony... pół roku? 

Wygląda na następne pół roku, z takim przyrostem - z gwiazdką 😉 Tam jeszcze gołe ściany w wielu miejscach 😞 Tunelu nie ma jak w stolycy. 😄 

Edited by qbahn
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 godziny temu, PeVoo napisał(a):

Jaki?

Hamulce w Pendolino.

2 godziny temu, PeVoo napisał(a):

Jedyny problem jaki ja widzę to jest ta przeklęta komunikacja (która nie jest łatwą sztuką, zwłaszcza z roszczeniowymi Polakami)

Dobrze zidentyfikowałeś 1 z 2 moim zdaniem podstawowych problemów tej gry. I roszczeniowi Polacy nie mają tutaj wiele do rzeczy, bo inne nacje też zdaje się tracą cierpliwość. Komunikacja, ona jest potrzebna. Z jakiegoś dziwnego powodu jej nie ma. Trąbię tutaj od początku bytności na forum, że nawet mniejsze studia tego nie olewają. Mniejsze studia lubią chwalić się najmniejszym drobiazgiem nad którym aktualnie pracują albo będą pracować. Gracz takie coś widzi i nie musi zadawać potem głupich pytań typu "czy Simral w ogóle jeszcze żyje?" (takie pytanie padło na jakimś zagranicznym forum). Simkol jakimś cudem jednak ma to gdzieś, pośrednio sugerując podejście do klienta. A w tym przypadku klient= my.

Zanim zapytasz o drugi problem. Moim zdaniem jest to branie się za zbyt wiele rzeczy jednocześnie. Nie wiem, jak duże jest to studio, ale jak dla mnie trochę za dużo obiecują.

1 godzinę temu, PeVoo napisał(a):

Zawsze można jeszcze powiedzieć JAKIE problemy i dlaczego to jest problem i dlaczego warto go najpierw rozwiązać zamiast olać, dlaczego coś innego jest ważniejsze niż sejwy - itp.

O, no właśnie. Myślę, że nikt (prawie nikt) by tutaj nie narzekał chociażby na zepsute wycieraczki, gdyby problem został w jakiś sposób wyjaśniony. Albo gdyby padło chociaż "nie robimy tego, bo chwilowo wolimy zająć się zmiennym napięciem w sieci". Simkol nie robi przecież tajnych projektów dla rządu, o których mówić nie może.

26 minut temu, KOlorowy napisał(a):

Co szanowni państwo sądzą właśnie o ostatnich zrzutach ekranu dotyczących Krakowa, który jest już spóźniony... pół roku? 

Ja sądze, że zaraz do gwiazdki na roadmapie dołączy kolejna gwiazdka. Opóźnienie opóźnienia może ulec zmianie 😉 Gołe ściany, braki okien i tekstur... No nie wygląda mi to na ostatnią prostą. Chyba że taką agonalną 🙂

2 godziny temu, PeVoo napisał(a):

Jak kur... FABRYCZNEGO nie będzie...

Taboru ŁKA, jakże powszechnego w tych okolicach, też ma nie być. Może w przyszłości...

Edited by mluczak.kutno
  • Sad 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, KOlorowy napisał(a):

Trafne spostrzeżenie. Tak, pamiętam o tym brakującym wagonie i dalej na niego czekam.

O jakim brakującym wagonie jest mowa? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji o nim

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, KOlorowy napisał(a):

Co szanowni państwo sądzą właśnie o ostatnich zrzutach ekranu dotyczących Krakowa, który jest już spóźniony... pół roku? 

Jak zobaczyłem te screeny to mi się od razu nasunęło jedno: obecnie (czerwiec 2024) nie ma tam nawet okien w domach.

Co miał na myśli ktoś, kto zapowiadał wyjście Krakowa do końca roku 2023? W jakim stanie był ten dodatek pół roku temu, skoro nawet teraz okien nie ma? Albo w tym samym i nic się nie zmieniło (ale wtedy po co było mówić, że wyjdzie do końca roku), albo prace trwają i był w stanie jeszcze gorszym (tym bardziej, po co było pisać, że będzie w 2023 roku). Naprawdę Simkol (żeby było jasne - kieruję to do mitycznego Zarządu, nie do developerów, bo oni nie mają tu nic do gadania) ma ogromny problem w zarządzaniu zarówno komunikacją do graczy, jak i pracą wewnątrz studia (albo nie wiedzą jakie mają możliwości i co mogę zrobić w x miesięcy, albo nie wiedzą w jakim rzeczywistym stanie jest obecnie SR).

Niestety na obecną chwilę nie wierzę już, że to się zmieni, jeszcze po ostatnim patchu, jak na forum pojawiło się kilka informacji o załatanych błędach miałem jakąś nadzieję, ale jeśli przez 2 miesiące te poprawki nie są dostępne w wersji dostępnej dla graczy, to nie widzę szans na poprawę.

 

3 godziny temu, mluczak.kutno napisał(a):

A no został. Jego miejsce godnie zajął inny błąd, który powinno się naprawić hotfixem a nie Wielką Kwartalną Półroczną Aktualizacją 🙂 Czy na Steamie deweloper płaci extra za wrzucenie takiej małej łatki czy co?

Steamowi na pewno nie, ale kto wie czy nie mają znowu jakiejś dziwnej umowy jak na MetroSim, tam wyszły bardzo ciekawe powiązania w osobie Pana Piotra 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Pedzace_Imadlo napisał(a):
Godzinę temu, KOlorowy napisał(a):

 

O jakim brakującym wagonie jest mowa? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji o nim

W DLC Cargo brakuje jednego wagonu - miał być dodany w nieodległym terminie.

Tak, to znaczy, że wypuścili niedokończone DLC  do niedokończonej gry xD

  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, mluczak.kutno napisał(a):

Myślę, że nikt (prawie nikt) by tutaj nie narzekał chociażby na zepsute wycieraczki, gdyby problem został w jakiś sposób wyjaśniony.

akurat o wycieraczkach gdzieś było wyjaśnienie. Jakieś próbkowanie zbyt niskie... bo wydajność.

3 minuty temu, zbynak napisał(a):

Co miał na myśli ktoś, kto zapowiadał wyjście Krakowa do końca roku 2023? W jakim stanie był ten dodatek pół roku temu, skoro nawet teraz okien nie ma? Albo w tym samym i nic się nie zmieniło (ale wtedy po co było mówić, że wyjdzie do końca roku), albo prace trwają i był w stanie jeszcze gorszym (tym bardziej, po co było pisać, że będzie w 2023 roku).

Bratu ciotecznemu - gdy stawiał dom pod Krakowem - ukradli cały biały montaż i CO, jeszcze niezamontowane. Może tam też kradną okna? 😉

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, zbynak napisał(a):

W DLC Cargo brakuje jednego wagonu - miał być dodany w nieodległym terminie.

Przepraszam, że drążę, ale czy zapowiedź była w formie screenshotów, nazwy wagonu czy tylko liczby wagonów jakie zawiera DLC? I czy zapowiedź była na discordzie, forum, steamie czy innym źródle?

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, mluczak.kutno napisał(a):

Zanim zapytasz o drugi problem. Moim zdaniem jest to branie się za zbyt wiele rzeczy jednocześnie. Nie wiem, jak duże jest to studio, ale jak dla mnie trochę za dużo obiecują.

O tym też już była mowa niejednokrotnie. Co do studia to można sądzić po wielu wskazówkach, że jest naprawdę niewielkie. Z resztą jeden z członków zespołu Simrail jakiś czas temu przyznał się, że mają za małe moce przerobowe. Niestety, nie znajdę tego wpisu na forum, ale takowy był na 100%. Po prostu za dużo wzięli sobie na głowę, mając przy tym za małe możliwości szybkiej realizacji. 

39 minut temu, Pedzace_Imadlo napisał(a):

O jakim brakującym wagonie jest mowa? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji o nim

Drogi Klejnocie Nilu, jeśli dobrze pamiętam i rozumiem, chodzi o wagon kontenerowy SGS albo SGNS (Ale mogę się mylić. Samemu dodatkowi towarzyszył chaos i do ostatniej chwili nie było wiadomo co wyjdzie, a co nie) 

36 minut temu, zbynak napisał(a):

Jak zobaczyłem te screeny to mi się od razu nasunęło jedno: obecnie (czerwiec 2024) nie ma tam nawet okien w domach.

Co miał na myśli ktoś, kto zapowiadał wyjście Krakowa do końca roku 2023? W jakim stanie był ten dodatek pół roku temu, skoro nawet teraz okien nie ma? Albo w tym samym i nic się nie zmieniło (ale wtedy po co było mówić, że wyjdzie do końca roku), albo prace trwają i był w stanie jeszcze gorszym (tym bardziej, po co było pisać, że będzie w 2023 roku). Naprawdę Simkol (żeby było jasne - kieruję to do mitycznego Zarządu, nie do developerów, bo oni nie mają tu nic do gadania) ma ogromny problem w zarządzaniu zarówno komunikacją do graczy, jak i pracą wewnątrz studia (albo nie wiedzą jakie mają możliwości i co mogę zrobić w x miesięcy, albo nie wiedzą w jakim rzeczywistym stanie jest obecnie SR).

Z chwilą, kiedy zobaczyłem wpis (wraz ze zrzutami) na stronie Facebookowej Simraila, pomyślałem w zasadzie tak samo. Skoro mamy czerwiec i widzimy, w jakim stanie to jest, to co działo się pół roku temu? Prace naprawdę muszą być opóźnione i to nie jest kilka tygodni...

  • Thanks 2
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy