Jump to content

Dodanie predefiniowanej komendy "pociąg odjedzie..."


bart_dem

Recommended Posts

2 godziny temu, bart_dem napisał(a):

@adamets2Nie grasz jako dyżurny, mylisz dyżurnych z dróżnikami, a śmiejesz się nie mając zielonego pojęcia z czego. No... troll pierwsza liga😄😂🤣

Lepszy troll niż donosiciel 🙂

Zanim kogoś zaczniesz oceniać zastanów się nad jego intencją. Bardzo zresztą znamienne jest komentowanie czyjegoś emotiona. Poziom paru aktywnych osób na tym forum to poziom toksycznej społeczności skrzyżowany z dziećmi i maszynistami z przerostem ego 🙂 Użyłeś @ po to żeby jechać po mnie? Sprowokować mnie? Żeby znów się wyżyć z kolegami dając emotiony? - Udało się 🙂 Mechanizm hejtu na każdym forum jest podobny. Grupka adoracyjna znajduje kogoś kto się z nimi nie zgadza i nawet jak przestaje się taka osoba odzywać to go prowokują i obrażają personalnie żeby móc w ten sposób się dowartościować. Oczywiście przestaje to już mieć jakiekolwiek uzasadnienie merytoryczne. 

... więc merytorycznie ode mnie - wyjaśniając: tak śmieję się z kolesia co przyczepia się do wszystkiego "zapominając" że gra jest w EA. Odnosząc się do wypowiedzi na steam tylko do jednego punktu napiszę, że gra mi nigdzie nie laguje. Przypomnijmy sobie początki Fernbusa. Przypomnijmy sobie TSW4 zaraz po premierze - tam to była zła optymalizacja. Tutaj nie jest może idealna, ale na bardzo przyzwoitym poziomie... Takiego paszkwila co on napisał to nie powstydziłby się wynajęty przez konkurencję koleś od złego PR. Więc - TAK - śmieję się i DOKŁADNIE WIEM Z CZEGO..

1.JPG

 

A pomijając wszystko Panie @bart_dem i pewno przyłączy się do ciebie parę innych osób - jak wy się śmialiście z mojego pomysłu na radio MAM TAKIE SAMO PRAWO śmiać się z innych pomysłów i nie Tobie oceniać moją intencję i jeszcze mnie wywoływać... Dla was śmieszne są zwierzątka i radio, a dla mnie robienie dodatkowych komend... Naprawdę coś wam się pomyliło - nawet najlepsza gra nigdy nie zastąpi świata realnego... 🙂 Ci co są maszynistami, a w wolnych chwilach pracują dalej - tylko już grając - gratuluję miłości do pracy. Całą resztę muszę oświecić - gracie wyłącznie w GRĘ - nawet jak przeczytacie wszystkie instrukcje z ruchu kolejowego. Chcecie zostać maszynistami czy dyżurnymi - nie ma przebacz - trzeba zdać odpowiednie egzaminy. Oczekujecie czegoś innego od gier niż ja. Szanuję to. Ja jednak już nie mam tego szacunku bo oczekuję od gier zbalansowania pomiędzy realizmem a relaksem.

Nie wiem jak potoczą się dalsze losy tego forum, ale generalnie Producenci będą tu mieli spory problem i powinni już się zacząć zastanawiać czy to był dobry pomysł próbować współpracować z polską społecznością na forum czy discordzie. My to nie Niemcy, którzy są spokojni, wyważeni i się wspierają. Polskie bagienko dosięga wszystko - łącznie z grami bez ograniczeń wieku u pociągach 🙂

Ja wysiadam z tego pociągu... 🙂 Myślałem, że jak przestanę pisać to będzie ok, ale widać nawet dawanie przeze mnie emotionów wywołuje prowokacje więc przestanę, jak już pisałem się udzielać. Najwyżej jak z czymś będę mieć problem to o coś się zapytam. No i wyrażę swoją opinię jak wyjdzie następny duży update i DLC.

Pozostaje jeszcze steam, który z pewnością jest o wiele ważniejszym kanałem informacji dla Producentów bo tam są gracze z całego świata. I to gracze różni, grający w różne gry.

EOT.

edit// dziękuję za zwrócenie uwagi - rzeczywiście użyłeś @ . Jakbyś użył # to bym nawet nie zareagował, ale dostałem powiadomienie. Znaczek poprawiony. I jeszcze odniosę się do tego co napisałeś poniżej choć nie jesteśmy w temacie radia - w pracy oczywiście jest to niedopuszczalne żeby słuchać radia, prowadząc pociąg - pełna zgoda. Ale ja włączając grę chcę się przy niej relaksować, a nie pracować bo pracę już miałem. Pisałem żeby to była OPCJA - kto chce to sobie włącza i nawet OPCJA wywoływana z menu, a nie z poziomu kabiny. Jedzie się kilka godzin. Będzie więcej. Jestem przekonany, że przyciągnęło by to wielu graczy i po prostu uczyniło tą grę fajniejszą. Dziwię się nawet trochę prawdziwym maszynistom -  w pracy nie możecie co jest oczywiste, ale naprawdę nie chcielibyście w GRZE sobie posłuchać radia jadąc parę godzin? Mamy tu głos goppela, że wyraził zdanie Producentów. Ok - szanuję to. Zresztą nawet jakby to kiedyś miało być to uważam, że i tak w ostatniej kolejności. Mimo, że tu dużo pisałem ja do SimRail nie mam większych zastrzeżeń i po dodaniu ruchu Ai pociągów w singlu i nowych trasach dla mnie już na dzień dzisiejszy ta gra jest mega fajna (w przeciwieństwie do bardzo wielu innych osób z tego forum)

Edited by adamets2
  • I disagree 2
  • Confused 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, adamets2 napisał(a):

Użyłeś #

Użyłem @

31 minut temu, adamets2 napisał(a):

wyjaśniając: tak śmieję się z kolesia co przyczepia się do wszystkiego "zapominając" że gra jest w EA.

Przypominam, że jesteśmy w dziale Sugestie usprawnień, a ten dział jest właśnie po to, aby zgłaszać swoje pomysły.

31 minut temu, adamets2 napisał(a):

jak wy się śmialiście z mojego pomysłu na radio MAM TAKIE SAMO PRAWO śmiać się z innych pomysłów

Wiesz zapewne, że maszynista ma skupić się na prowadzeniu pociągu, mamy tu do czynienia... a jednak z symulatorem, który kładzie bardzo duży nacisk na realizm, więc maszynista ma słuchać radia, ale nie Ry My Fy Fy My, a tego co do niego mówi dyżurny ruchu tudzież dróżnik😁. Z resztą takich rzeczy chyba zabrania regulamin. Natomiast pomysł autora wątku jest jak najbardziej merytoryczny.

 

Edited by bart_dem
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Lepszy troll niż donosiciel

Nie. Poza na kogo i gdzie doniósł? Wyraził opinię, do której miał prawo. Być może przestrzegł kilka osób przed zakupem, przekierował zainteresowanych aby zapoznali się z większą ilością recenzji. Dzielenie się swoimi odczuciami to nie donosicielstwo.

 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Poziom paru aktywnych osób na tym forum to poziom toksycznej społeczności skrzyżowany z dziećmi i maszynistami z przerostem ego

Według ciebie absolutnie każdy kto się z tobą nie zgadza, uważa że twój pomysł był nie na miejscu lub po prostu krytykuje grę jest toksyczny. A tak naprawdę toksyczny to jesteś ty. Ciągle wzniecasz jakieś gówno-burze, wysnuwasz wyimaginowane i niepodparte niczym teorie. Ogólnie brakuje ci szczypty pokory.

 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

tak śmieję się z kolesia co przyczepia się do wszystkiego "zapominając" że gra jest w EA

Wczesny dostęp nie oznacza że gra musi być zbugowana i że nie musi być naprawiana. Wczesny dostęp oznacza że nad grą trwają aktywne prace. I aktywne to słowo klucz. Tutaj aktywności nie widać, a przynajmniej nie widać takiej jakiej większość graczy oczekuje i do której przyzwyczaiły je inne gry.

 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

TAK - śmieję się i DOKŁADNIE WIEM Z CZEGO.

Nie wiesz, ale o tym poniżej.
 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

jak wy się śmialiście z mojego pomysłu na radio MAM TAKIE SAMO PRAWO śmiać się z innych pomysłów

No widzisz tylko różnica polega na tym że radio muzyczne nie jest czymś co ułatwia 'wirtualną' pracę. Jest to dodatek bez którego można się obejść. Natomiast to o czym mowa w tym temacie ma ułatwić komunikacje dyżurnego ruchu z pozostałymi graczami a w tej grze (i w rzeczywistości) komunikacja jest czymś kluczowym.

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Dla was śmieszne są zwierzątka i radio, a dla mnie robienie dodatkowych komend

Jak wyżej. Porównałeś coś co jest kluczowe do czegoś co jest tylko dodatkiem i stwierdziłeś że ten zbędny dodatek jest ważniejszy bo ty jako jedyny tak chcesz. A kto się z tobą nie zgadza to hejter. To bardziej twoje zachowania i twoja postawa nas (a na pewno mnie) śmieszą. 

 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Całą resztę muszę oświecić - gracie wyłącznie w GRĘ - nawet jak przeczytacie wszystkie instrukcje z ruchu kolejowego.

Co nie oznacza że w tej grze muszą być pociągi rakietowe latające w kosmos. Oczekujemy od tej gry realności i porównywalności z rzeczywistością na takim poziomie na jakim pozwala nam dzisiejsza technologia.

 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Chcecie zostać maszynistami czy dyżurnymi - nie ma przebacz - trzeba zdać odpowiednie egzaminy.

W tym rzecz że nie chcemy (znowu, przynajmniej ja). Chcę tylko przez chwilę pobawić się w prowadzenie pociągu. I częścią zabawy jest poznawanie całego tego ekosystemu, procedur i infrastruktury. Czytam manuale bo chcę coś robić tak jak jest to robione w rzeczywistości a nie nie jak mi się wydaje że będzie najprościej dla mnie.

 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

oczekuję od gier zbalansowania pomiędzy realizmem a relaksem.

Więc ta gra nie jest dla ciebie. Podobnie jak inne symulatory, bo one nie mają być zbalansowane. One mają symulować. As real as it gets.

 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Nie wiem jak potoczą się dalsze losy tego forum, ale generalnie Producenci będą tu mieli spory problem i powinni już się zacząć zastanawiać czy to był dobry pomysł próbować współpracować z polską społecznością na forum czy discordzie.

Żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości albo nie dostrzegasz faktu że zarówno baza graczy jak i całe te forum i disco są multinarodowe. Każdy gracz, niezależnie od narodowości może zgłaszać błędy, uwagi lub dzielić się opinią.

 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Polskie bagienko dosięga wszystko - łącznie z grami bez ograniczeń wieku u pociągach

Każdy ocenia rzeczywistość przez swój pryzmat.

 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Ja wysiadam z tego pociągu...

Szkoda, bo nie powiem że nie miałem ubawu, ale prawda. Tak chyba będzie dla ciebie lepiej.

 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

Pozostaje jeszcze steam, który z pewnością jest o wiele ważniejszym kanałem informacji

No to się zawiedziesz, bo tam w dyskusjach SimKol nawet się nie udziela, o sneak-peek'ach nie wspominając.

 

2 godziny temu, adamets2 napisał(a):

dla mnie już na dzień dzisiejszy ta gra jest mega fajna

Bo to prawda. Gra jest fajna, ale ma masę bugów i niedziałających rzeczy. Prognozowany czas wydania gry już minął a gra nadal jest na wpół surowa. 

Edited by Rafał
  • I disagree 1
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

Kolego @adamets2. Napiszę do Ciebie ostatni raz, choć wydaję mi się, że to błąd. Niech stracę. 

Ignorowałem większość Twoich wątpliwych jakości wypowiedzi i gówno-burze, w których brałeś udział, ale pisanie o Panu @Michał_Wx, że jest donosicielem czy jakimś wręcz wrogiem dla tej gry, bo wyraził swoją prywatną opinię recenzując ten produkt jest absurdem. Moja diagnoza jest krótka - jesteś skrajnie odklejony od rzeczywistości. 

Przeczytałem również tą recenzję i z większością się absolutnie zgadzam bo sam przejeździłem w Simrailu ponad 18 tyś. km. i wiem w jakim stanie ta gra jest. Podkreślam też, że jest to recenzja produktu kogoś kto ma w tej grze spędzone 650+ godzin. 

Nagle pojawiasz się Ty, który zakupił grę zapewne parę miesięcy temu, gra głównie na singlu te parę scenariuszy i piszesz takie rzeczy... że @Michał_Wx jest donosicielem, że atakuje Twórców i jak on tak śmie, przecież powinniśmy wszyscy tutaj wychwalać wspaniały Simkol za to, że nie potrafią zrobić hotfixa wycieraczek od ponad 2 miesięcy... Najpierw pograj w tą grę choć 1/10 tego co wyżej wspomniany użytkownik, doświadcz jak ta gra jest rozwijana a potem dopiero miej jakiekolwiek argumenty aby tak atakować użytkowników, którzy na tej grze zjedli zęby. 

Zanim znów coś napiszesz na tym forum, zastanów się 2-3 razy, czy ta wypowiedź jest jakkolwiek sensowna, choć po tym co czytałem do tej pory wątpię, że zastosujesz się do tej rady.

  • Like 1
  • I disagree 1
  • I agree 7
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Our servers

    • Drivers | Maszyniści Drivers | Maszyniści
      • PL2
      • pl2
      • 9 / 79
          • Percentage filling 11%
          • Most players 90
      • PL3
      • pl3
      • 1 / 79
          • Percentage filling 1%
          • Most players 76
      • PL4
      • pl4
      • 0 / 80
          • Percentage filling 0%
          • Most players 84
      • PL8
      • pl8
      • 0 / 53
          • Percentage filling 0%
          • Most players 84
      • EN1
      • en1
      • 9 / 76
          • Percentage filling 12%
          • Most players 81
      • EN2
      • en2
      • 3 / 83
          • Percentage filling 4%
          • Most players 60
      • EN3
      • en3
      • 1 / 88
          • Percentage filling 1%
          • Most players 60
      • DE1
      • de1
      • 3 / 77
          • Percentage filling 4%
          • Most players 87
      • DE3
      • de3
      • 1 / 76
          • Percentage filling 1%
          • Most players 67
      • DE4
      • de4
      • 1 / 78
          • Percentage filling 1%
          • Most players 65
      • FR1
      • fr1
      • 0 / 76
          • Percentage filling 0%
          • Most players 49
      • UA1
      • ua1
      • 1 / 76
          • Percentage filling 1%
          • Most players 27
      • CN1
      • cn1
      • 1 / 80
          • Percentage filling 1%
          • Most players 28
      • CZ1
      • cz1
      • 3 / 73
          • Percentage filling 4%
          • Most players 61
      • ES1
      • es1
      • 0 / 74
          • Percentage filling 0%
          • Most players 23
    • Dispatchers | Dyżurni ruchu Dispatchers | Dyżurni ruchu
      • PL2
      • pl2
      • 4 / 34
          • Percentage filling 12%
          • Most players 34
      • PL3
      • pl3
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 28
      • PL4
      • pl4
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 32
      • PL8
      • pl8
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 27
      • EN1
      • en1
      • 4 / 34
          • Percentage filling 12%
          • Most players 34
      • EN2
      • en2
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 21
      • EN3
      • en3
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 13
      • DE1
      • de1
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 34
      • DE3
      • de3
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 29
      • DE4
      • de4
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 24
      • UA1
      • ua1
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 17
      • FR1
      • fr1
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 23
      • ES1
      • es1
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 15
      • CZ1
      • cz1
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 28
      • CN1
      • cn1
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 19
    • 30 Total servers
    • 48 / 1658 Total players
    • 3% Filled servers
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy