Jump to content

Zawieszanie się gry podczas wjazdu/jazdy w tunelu i stacji Warszawa Centralna


glina20

Recommended Posts

Witam,  napotkałem taki oto problem. Po aktualizacji z 21 listopada, jadąc nowymi lokomotywami tj: EU07-005, EU07-082, EU07-92, EU07-174 przy wjeździe do tunelu średnicowego w Warszawie (wjazd na Dworzec Centralny) zawiesza mi się gra. Jadąc w kabinie zawiesza mi się już na wysokości przystanku Warszawa Powiśle a jadąc kamerą "orbitująca" (pozycja"2") zawiesza mi się kiedy lokomotywa wjedzie do tunelu i gra samoczynnie przełączy na kabinę (wtedy następuje zawieszenie się). Dotyczy to zarówno gry na Singleplayer oraz Multiplayer. Ma to miejsce niezależnie od ustawień graficznych (niskie/wysokie). Nadmienię, że problem nie dotyczy z nową lokomotywą EU07-241 (z żółtym czołem). Z kolei jak w trybie Multiplayer jak załączę którąś z wymienionych lokomotyw jak już ma postój na Warszawie Centralnej, to tylko chwilę podziała (jakieś 4 sekudy po załadowaniu) i również się zawiesza.. Czy ktoś już spotkał się z podobnym problemem??

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy