Jump to content

Problem z zaliczaniem się stacji Parzniew.


MateoX_

Recommended Posts

Stacja Parzeniew nie zalicza się - serwer PL2 - można dojechać do końca stacji i nadal nic, a do tego bot na nastawni nie podaje sygnału zezwalającego. Zdaje się, żę dzieje się to już notorycznie - gracz przede mną stał 10 minut i również nie chciało zaliczć. Bot na forum niestety odrzuca te ogłoszenia, bo miesiąc temu i tydzień temu się pojawiały, jednak problem nadal występuje.

image.png

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
W dniu 15.01.2024 o 17:59, MateoX_ napisał(a):

Bot na forum niestety odrzuca te ogłoszenia, bo miesiąc temu i tydzień temu się pojawiały, jednak problem nadal występuje.

image.png

Forum odrzuca te zgłoszenia gdyż są to duplikaty. Problem został naprawiony w wersji testowej, w wersji publicznej poprawka wejdzie wraz z następnym patchem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A dlaczego nie mozecie wydac hotfixa do gry tak jak to robia inne studia ? Tylko teraz bedziemy czekac na patch ktorego daty wydania nawet jeszcze nie znamy a problem stacji Parzniew bardzo psuje zabawe w grze.

  • I agree 10
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Kolejarz1982 napisał(a):

A dlaczego nie mozecie wydac hotfixa do gry tak jak to robia inne studia ? Tylko teraz bedziemy czekac na patch ktorego daty wydania nawet jeszcze nie znamy a problem stacji Parzniew bardzo psuje zabawe w grze.

Nie można bo nie. Twórcy gry twierdzą że już nie ma żadnych małych rzeczy do poprawiania więc czekają na większą aktualizację. A ty graczu zapłaciłeś to siedź cicho 🤣

  • Like 1
  • Confused 2
  • I agree 7
Link to comment
Share on other sites

Ja przez ten błąd dostałem w plecy po 1000 punktów wczoraj i dziś za przejechanie stacji. HUD pokazuje ~1km do stacji w momencie przejeżdżania przez stację (Parzniew) jeśli się nie mylę, więc ja nawet nie zwalniam, a potem nagle zaczyna pokazywać, że jeszcze 2km do stacji lub więcej, możliwe, że nawet losowo to się zmieniało. Na screenie poniżej widać, że wg rozkładu stacja przejechana, a w prawym górnym HUD nadal pokazuje dodatnią odległość do stacji.

Jeszcze miałem jakieś jajo po wyjeździe z Zachodniej, że był znak R5, przełączyłem kanał na 5 i dostałem za jazdę ze złym kanałem bo prawidłowy to 2... ale nie mogę zagwarantować, że niczego nie przegapiłem bo zmęczony byłem.

 

20240130164714_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

W dniu 27.01.2024 o 17:03, Michał_Wx napisał(a):

Nie można bo nie. Twórcy gry twierdzą że już nie ma żadnych małych rzeczy do poprawiania więc czekają na większą aktualizację. A ty graczu zapłaciłeś to siedź cicho 🤣

Tak bardzo jak objechałeś tą grę na steam to mało kto zrobił. Po przeczytaniu tego co napisałeś nikt tego nie kupi.

Ale to Ty masz ponad 140 pkt reputacji, a ja który wszędzie ją chwalę - 40. To tak a propos toksycznej części społeczności i tego forum.

Edited by adamets2
  • I disagree 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, adamets2 napisał(a):

przeczytaniu tego co napisałeś nikt tego nie kupi

A po co ktoś ma wyrzucać pieniądze w błoto i kupować zabugowane gry w których oczywiste błędy nie są poprawiane miesiącami? Po to jest system ocen i opinii na steam, aby przestrzec innych przed topieniem pieniędzy.

 

13 minut temu, adamets2 napisał(a):

ja który wszędzie ją chwalę - 40. To tak a propos toksycznej części społeczności i tego forum

Wychwalasz zepsuty produkt. Dlaczego ktoś ma cię oceniać pozytywnie? To tak jakbyś zachwalał piramidy finansowe i oczekiwał od pokrzywdzonych podziękowań.

A poza tym to bardzo często piszesz jakieś głupoty i przytaczasz rzeczy wyssane z palca.

Edited by Rafał
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

Taakkk... Zapomniałem jeszcze dodać tego, że osoby, które po mnie najbardziej cisną za poglądy dotyczące ułatwiania gry i radio czy zwierzątka na torach, jednocześnie też... mocno jadą po samej grze...

Więc drodzy Producenci gry - wniosek jest tylko jeden - im zawsze będzie mało i zawsze będą niezadowoleni. Mam tu na myśli 2 osoby najmocniej się ze mną nie zgadzające czyli @Rafał i @mluczak.kutno którzy zresztą mocno zalajkowali @Michał_Wx , ale też z 10 innych. W związku z tym nie specjalnie musicie się wsłuchiwać w ich pretensje i żale. Czytajcie steam. Może też coś o czym ja pisałem znajdzie jakieś uznanie. Ja w przeciwieństwie do ww osób nie będę na steam czy gdziekolwiek jechał po SimRail. Wspieram ją i będę wspierać chyba, że stanie się dla mnie za trudna i po prostu nie będę w stanie w nią grać, ale nawet wtedy też będę wspierać, tylko nie kupię DLC. Obecnie w całej mojej aktywności w internecie ją wszędzie chwalę, nawet na forach nie gamingowych. Na steam nie napisałem recenzji, ale po wyjściu z EA zamierzam i będzie bardzo pozytywna. Do głowy by mi nie przyszło tak napisać na steam jak @Michał_Wx mimo, że tu pisałem co mi przeszkadza. A dlatego chociażby nie będę pisać nic negatywnego bo Polak powinien wspierać Polaka. No i nigdy nie mieliśmy symulatora z polskimi trasami. Pomijam oczywiście mega trudne darmowe i nie darmowe gry z grafiką z 8 bitowców 🙂

EOT.... Wszystko co miałem dotąd do powiedzenia już powiedziałem.

Edited by adamets2
  • I disagree 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, adamets2 napisał(a):

które po mnie najbardziej cisną za poglądy dotyczące ułatwiania gry i radio czy zwierzątka na torach, jednocześnie też... mocno jadą po samej grze...

Powiem to ostatni raz. Czytaj do skutku, aż w końcu zrozumiesz.

Na chwilę obecną w grze jest wiele rzeczy zepsutych, zamiast zawracać tyłek niepotrzebnymi ficzerami niech się skupią na naprawie błędów których nie naprawiają miesiącami i to jest nasz największy zarzut do tej gry. Proste bugi które tkwią w niej miesiącami. I abyśmy się dobrze zrozumieli, nie przyjmuję tłumaczenia że coś jest naprawione w testowym build'dzie. Nie jest na public'u więc nie jest naprawione.

A drugiej części to nawet nie będę komentował bo nie wiem jak to zrobić bez wyśmiewania ciebie.
 

  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

Najlepszy sposób na ten błąd (jak na razie) to po ruszeniu z Pruszkowa włączyć bota. Po zatrzymaniu się w Brwinowie i otwarciu drzwi przez bota przejąć skład. Nie zalicza wtedy żadnych punktów ujemnych

  • Thanks 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, adisuper napisał(a):

Ciekawe bo niedawno grałem i normalnie  mi zaliczyło postój w Parzniewie

Pewnie z drugiego kierunku jechałeś. Wtedy faktycznie Parzniew normalnie działa.

  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Aż nie można uwierzyć, że po 3 miesiącach ten problem (rażący i uniemożliwiający normalnie ukończyć scenariusz)  i jak i kilka innych dalej pozostaje TOTALNIE zignorowany przez zespol Simrail , tylko pogratulować zostaje !!

  • Confused 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

Przecież nie ma już drobnych rzeczy do poprawiania, zostały same poważne problemy. Tak powiedział ktoś od Simkola, chyba sam szef nawet 🙂

PS. Dawno temu popsuło się radio w Traxxie. Naprawę można było ogarnąć jednym hotfixem, ale nie- trzeba było (długo!) czekać na kolejnego mega turbo potężnego pacza- poprawiacza błędów wszystkich.

  • Confused 1
  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Our servers

    • Drivers | Maszyniści Drivers | Maszyniści
      • PL2
      • pl2
      • 16 / 41
          • Percentage filling 39%
          • Most players 90
      • PL3
      • pl3
      • 5 / 82
          • Percentage filling 6%
          • Most players 76
      • PL4
      • pl4
      • 0 / 40
          • Percentage filling 0%
          • Most players 84
      • PL8
      • pl8
      • 1 / 84
          • Percentage filling 1%
          • Most players 84
      • EN1
      • en1
      • 7 / 63
          • Percentage filling 11%
          • Most players 81
      • EN2
      • en2
      • 2 / 83
          • Percentage filling 2%
          • Most players 60
      • EN3
      • en3
      • 1 / 83
          • Percentage filling 1%
          • Most players 60
      • DE1
      • de1
      • 16 / 37
          • Percentage filling 43%
          • Most players 87
      • DE3
      • de3
      • 1 / 39
          • Percentage filling 3%
          • Most players 67
      • DE4
      • de4
      • 1 / 83
          • Percentage filling 1%
          • Most players 65
      • FR1
      • fr1
      • 4 / 41
          • Percentage filling 10%
          • Most players 49
      • UA1
      • ua1
      • 0 / 40
          • Percentage filling 0%
          • Most players 27
      • CN1
      • cn1
      • 0 / 83
          • Percentage filling 0%
          • Most players 28
      • CZ1
      • cz1
      • 1 / 41
          • Percentage filling 2%
          • Most players 61
      • ES1
      • es1
      • 0 / 40
          • Percentage filling 0%
          • Most players 23
    • Dispatchers | Dyżurni ruchu Dispatchers | Dyżurni ruchu
      • PL2
      • pl2
      • 7 / 34
          • Percentage filling 21%
          • Most players 34
      • PL3
      • pl3
      • 5 / 34
          • Percentage filling 15%
          • Most players 28
      • PL4
      • pl4
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 31
      • PL8
      • pl8
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 27
      • EN1
      • en1
      • 11 / 34
          • Percentage filling 32%
          • Most players 33
      • EN2
      • en2
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 21
      • EN3
      • en3
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 13
      • DE1
      • de1
      • 12 / 34
          • Percentage filling 35%
          • Most players 34
      • DE3
      • de3
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 29
      • DE4
      • de4
      • 5 / 34
          • Percentage filling 15%
          • Most players 24
      • UA1
      • ua1
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 17
      • FR1
      • fr1
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 23
      • ES1
      • es1
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 15
      • CZ1
      • cz1
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 28
      • CN1
      • cn1
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 19
    • 30 Total servers
    • 108 / 1390 Total players
    • 8% Filled servers
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy