Jump to content

Opadające pantografy EN57


Recommended Posts

Miałem niedawno taką sytuację - po ruszeniu po dłuższym postoju spod S1 opadły mi oba pantografy. Nie udało mi się ich podnieść ponownie. Czy jest jakaś metoda na podniesienie pantografów w singlu? W multi wystarczy pewnie na chwilę aktywować bota, który w cudowny sposób uzdrowi sytuację. W MasSZynie jest konkretna procedura - idziesz do szafy, uruchamiasz sprężarkę pomocniczą pantografów, nabijasz odpowiednie ciśnienie, podnosisz pantografy, wyłączasz sprężarkę pomocniczą, uruchamiasz w kabinie skład. 

Tu próbowałem wszystkich kombinacji. Oczywiście wszystkie nastawniki na "0". Wyłączanie sprężarki, przetwornicy, odblokowywanie przekaźników nadmiarowych, w końcu nawet deaktywacja kabiny i wyłączenie i włączenie baterii w szafie. I nic nie pomogło.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, GoppelPL napisał(a):

Tak, błąd jest znany i już usunięty, łatka będzie zawarta w najbliższej aktualizacji gry. 

Jest jakiś termin wspomnianej aktualizacji w najbliższej przyszłości, czy raczej spodziewać się odpowiedzi z okresu świetności pewnej dużej firmy: "It is done when it is done"? 😉

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy