Jump to content

Pełna wersja


Recommended Posts

Mam pytanie do Twórców, czym się będzie różnić "wersja ostateczna" od "wczesnego dostępu", jakie są rokowania. Jeżeli zostanie to co jest obecnie z poprawkami (nawet jeżeli będą manewry i ETCS) to nie chyba nie jest to, na co liczymy jako użytkownicy.

Z poważaniem

TomekzT 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Wersja pełna będzie wersją gotową i w pełni działającą, z zadowalającą dla nas optymalizacją, obsługą kontrolerów gier, manewrami, obsługą lokomotyw parowych, efektami pogodowymi i wszystkimi nastawniami na mapie dostępnymi dla gracza, a także dostępem do "lokomotywowni". Do tych założeń dojdą oczywiście zapowiedziane już, a nieuwzględnione pierwotnie pojazdy EN57 i ET22 oraz przedłużenie trasy z Tunelu do Krakowa. Takie są założenia pełnej wersji symulatora. Oczywiście dzięki rozwojowi oprogramowania i logiki wirtualnego dyżurnego pojawi się więcej scenariuszy singleplayer oraz serwery "profesjonalne". Wczesny dostęp to forma udostępnienia chętnym, świadomym tego faktu graczom niedokończonej gry, zawierającej błędy i ograniczenia, która jest optymalna dla graczy (można sobie pograć w coś nowego) i dla nas (dostajemy zgłoszenia co mamy poprawić, a co dodać).

  • Like 12
  • Thanks 8
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GoppelPL said:

Η πλήρης έκδοση θα είναι μια ολοκληρωμένη και πλήρως λειτουργική έκδοση, με ικανοποιητική βελτιστοποίηση, υποστήριξη ελεγκτή παιχνιδιών, ελιγμούς, υποστήριξη ατμομηχανής, καιρικά φαινόμενα και όλα τα κιβώτια σημάτων στον χάρτη που είναι διαθέσιμα στον παίκτη, καθώς και πρόσβαση στην "αποθήκη ατμομηχανών" . Φυσικά, αυτές οι παραδοχές θα συμπληρωθούν από τα ήδη ανακοινωθέντα αλλά μη συμπεριλαμβανόμενα αρχικά οχήματα EN57 και ET22 και την επέκταση της διαδρομής από τη σήραγγα προς την Κρακοβία. Αυτές είναι οι υποθέσεις της πλήρους έκδοσης του προσομοιωτή. Φυσικά, χάρη στην ανάπτυξη του λογισμικού και τη λογική του εικονικού αξιωματικού καθήκοντος, θα υπάρξουν περισσότερα σενάρια singleplayer και «επαγγελματικοί» διακομιστές. Η πρώιμη πρόσβαση είναι μια μορφή διάθεσης στους πρόθυμους και ενήμερους παίκτες ενός ημιτελούς παιχνιδιού, που περιέχει σφάλματα και περιορισμούς,

I hope we don't have to wait after 20 years

  • Like 1
  • I agree 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A ja chciałem przypomnieć, że wydając grę styczniu obiecywaliście okres wczesnego dostępu na 3 do 6 miesięcy maksymalnie. Na chwilę obecną od ponad 2 miesięcy nie ma żadnej aktualizacji. Podejrzewam, że pojawi się po wakacjach i w grudniu kolejna. Znowu naobiecujecie, że już kończycie już gotowe i tak kolejne 2 lata będziemy się bujać. Zaznaczam na obecnym etapie jest wykonane 50 % tego co obiecujecie czyli w tym tempie singla z prawdziwego zdarzenia doczekamy się kiedy? W przyszłym roku pod koniec? Nie będę ukrywał, że jestem bardzo rozczarowany postępami. Na początku co kilka dni usprawnienia a teraz kolejna gra zmierza w kierunku wiecznego early access.

  • Like 2
  • Haha 5
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, boban121 napisał(a):

A ja chciałem przypomnieć, że wydając grę styczniu obiecywaliście okres wczesnego dostępu na 3 do 6 miesięcy maksymalnie. Na chwilę obecną od ponad 2 miesięcy nie ma żadnej aktualizacji. Podejrzewam, że pojawi się po wakacjach i w grudniu kolejna. Znowu naobiecujecie, że już kończycie już gotowe i tak kolejne 2 lata będziemy się bujać. Zaznaczam na obecnym etapie jest wykonane 50 % tego co obiecujecie czyli w tym tempie singla z prawdziwego zdarzenia doczekamy się kiedy? W przyszłym roku pod koniec? Nie będę ukrywał, że jestem bardzo rozczarowany postępami. Na początku co kilka dni usprawnienia a teraz kolejna gra zmierza w kierunku wiecznego early access.

Możesz tu wkleić tą informację tą o której piszesz, że ktoś podał że wczesny dostęp będzie maksymalnie za 6 miesięcy? Ja śledzę forum i wiem że wczesny dostęp może trwać nawet kilka lat a tu informacji od SimRail nikt nie podał żadnej daty. To że aktualizacji nie ma tyle czasu, to też dostaliśmy informację i powód dlaczego teraz nie będzie aktualizacji przez długi czas. Watro poszperać na Forum aby być na bieżąco.  Kolego wczesny dostęp naprawdę jeszcze długo, długo będzie i chyba wszyscy o tym wiedzą, a im dłużej trwa tym lepiej dla nas, bo wszystko co dodali i jeszcze dodadzą, będzie nieodpłatnie i z korzyścią dla wszystkich, więc nie rozumiem twojego rozczarowania, bo będzie też więcej usprawnień i lepiej dopracowana ostateczna wersja, a i wiele naszych zachcianek zostanie wprowadzonych. Wyobrażasz sobie pełną wersję w czerwcu tego roku? Jak by ona wyglądała? Uzbrój się w cierpliwość, bo ekipa robi co może, i robi to dla nas wszystkich, a wszystko wymaga czasu i testów i poprawek, więc na spokojnie, krok po kroku. Jeszcze nie raz może się coś wysypać i trzeba będzie coś poprawić, sami pisali że oni też się uczą.

Edited by Ir.Ba.
  • I disagree 5
  • I agree 6
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ir.Ba. napisał(a):

Możesz tu wkleić tą informację tą o której piszesz, że ktoś podał że wczesny dostęp będzie maksymalnie za 6 miesięcy? Ja śledzę forum i wiem że wczesny dostęp może trwać nawet kilka lat a tu informacji od SimRail nikt nie podał żadnej daty. To że aktualizacji nie ma tyle czasu, to też dostaliśmy informację i powód dlaczego teraz nie będzie aktualizacji przez długi czas. Watro poszperać na Forum aby być na bieżąco.  Kolego wczesny dostęp naprawdę jeszcze długo, długo będzie i chyba wszyscy o tym wiedzą, a im dłużej trwa tym lepiej dla nas, bo wszystko co dodali i jeszcze dodadzą, będzie nieodpłatnie i z korzyścią dla wszystkich, więc nie rozumiem twojego rozczarowania, bo będzie też więcej usprawnień i lepiej dopracowana ostateczna wersja, a i wiele naszych zachcianek zostanie wprowadzonych. Wyobrażasz sobie pełną wersję w czerwcu tego roku? Jak by ona wyglądała? Uzbrój się w cierpliwość, bo ekipa robi co może, i robi to dla nas wszystkich, a wszystko wymaga czasu i testów i poprawek, więc na spokojnie, krok po kroku. Jeszcze nie raz może się coś wysypać i trzeba będzie coś poprawić, sami pisali że oni też się uczą.

Proponuję TEŻ pogrzebać na forum. Najwięcej mają do gadania fanatycy, którzy wiecznie uważają, że wszystko jest dobrze i krytykują tych co mają zastrzeżenia co do SR. Grajcie sobie w to co jest i bądźcie szczęśliwi następne kilka lat. Jest was kilka osób, którzy pod każdym negatywnym postem lub pytaniem o rozwój gry, dodajecie krytyczne posty i "nie zgadzam się", pod względem autora, a wiecznie bronicie SR. Wygląda to tak jakbyście byli ślepi lub wam to wystarczało. Dołączam oficjalny Road Map ze Steam przed wydaniem płatnego EA. I tak się kupuje klientów obietnicami. Ludziska kupili i okazuje się, że poczekają kilka lat na pełną wersję. Wg. Ciebie oczywiście. Wszyscy wiecie co i jak, i jesteście wróżkami, bo jak widać, to chyba mało wiecie co było obiecywane na forum i Steam przed wyjściem płatnego EA. Ludzie zakupili grę czytając obietnice, a od tego czasu tak naprawdę nic poważnego się nie dzieje. Wszystko można obiecać, ale jak widać trudno się wywiązać z obietnic. Choćby z części obietnic. Przypomnę też, że obiecywano wydanie gry we wrześniu 2021 roku. Potem nic i cisza, aż do grudnia 2022 gdzie uruchomiono PT. Czy teraz też poczekamy na patch rok? Tu nie chodzi o obiecanki, ale konkrety, fakty. Nic takiego nie widzę. Widzę to samo co na udostępnionym screenshot. I jak widać do tej pory niewiele jest zrobione. Jestem już dużym chłopcem i obietnice mnie nie biorą. Wolę konkretne czyny. Jak do tej pory od połowy roku 2021, to tylko są obietnice, ale jeśli komuś to wystarcza, to rozumiem.

Byłem u wróżki i powiedziała, że SR będzie się rozwijał. Wierzyć albo nie wierzyć.

Czekam na fanatyczny hejt. Dziękuję.

Screenshot_1.png

Edited by Pasiur
  • Haha 3
  • I agree 9
Link to comment
Share on other sites

Trzeba czytać ze zrozumieniem. W tym zdaniu jest słowo klucz, "estimate". Być może przeszacowali swoje oceny i coś widocznie ich przerosło. 

W mojej osobistej ocenie gra jest spoko i jak wszystko co nowe cierpi na choroby wieku dziecięcego. Jak się rozwinie w dobrym kierunku to zajebiście a jak nie to i tak nic się nie stanie.

Żałujesz wydanych 100 cebulonów czy co cię tak mocno dręczy?

 

  • Like 5
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, olo101 napisał(a):

Trzeba czytać ze zrozumieniem. W tym zdaniu jest słowo klucz, "estimate". Być może przeszacowali swoje oceny i coś widocznie ich przerosło. 

W mojej osobistej ocenie gra jest spoko i jak wszystko co nowe cierpi na choroby wieku dziecięcego. Jak się rozwinie w dobrym kierunku to zajebiście a jak nie to i tak nic się nie stanie.

Żałujesz wydanych 100 cebulonów czy co cię tak mocno dręczy?

Dodam tylko że to oszacowanie było na podstawie tego co było planowane od początku, a my jako gracze mieliśmy też swoje pomysły, które zostały wdrożone i wiele usprawnień i poprawek o których zdaje się pan Pasiur zapomniał już, pisząc że od zakupu wczesnego dostępu nic poważnego się nie dzieje, tak jakby nie było żadnych aktualizacji. Ale dopiero od dwóch miesięcy nie ma aktualizacji i wiadomo z jakiego powodu a Ty panie Pasiur już zaczynasz starą nutę że się nic nie robi. Przypomnę Ci że jest to aktualnie najlepszy symulator multiplayer na świecie, a jeszcze nie jest skończony i już teraz wart jest swojej ceny. Zaprzeczysz? I nie obchodzi mnie, ile to jeszcze potrwa do wydania pełnej wersji, ważne jest że już teraz mogę się nim cieszyć razem z innymi. Nie chodzi o to żeby wylać na Ciebie hejt, jak Ci się nie podoba to po prostu nie graj, jest takie powiedzenie, "widziały gały co brały." i za ile. Ja nie musiałem iść do wróżki, sam widzę że idzie to w dobrym kierunku, może brakuje Ci cierpliwości.

Edited by Ir.Ba.
  • I agree 10
Link to comment
Share on other sites

Na wypadek gdyby ktoś nie znał podstaw angielskiego, tłumaczenie brzmi:

"OCENIAMY, że SimRail pozostanie [tł. kontekstowe zamiast dosłownego] we Wczesnym Dostępie od 3 do 6 miesięcy." - słowo klucz wyróżnione wielkimi literami. Na pewno nie jest to żadne ostateczne ZOBOWIĄZANIE.

Mam nadzieję, że nikt nie chce aby wersja, jaką mamy obecnie po tych 6 miesiącach EA została pełną wersją, zresztą sami twórcy raczej tak tego dziś nie oceniają - zatem pozostaje czekać i nie zanudzać reszty czekających bliźniaczymi wątkami co kilka(naście) dni od powtarzającej się grupy użytkowników, sprowadzającymi się do nacisku na szybsze wydanie kolejnej wersji, nawet jeśli nie jest gotowa do publikacji i wywołałaby falę zgłoszeń dziecinnych błędów.

To nie jest proste oprogramowanie, nawet jeśli zdaniem niektórych na takie właśnie wygląda i jednak wiele czasu i pracy trzeba włożyć, aby działało jak należy, że o stronie wizualnej nie będę nawet wspominał (niektórym ona nie odpowiada, ale może oczekują zbyt wiele od zastosowanego silnika - na drugi raz proponuję więcej poczytać o składnikach, z jakich to jest robione jeszcze przed zakupem, bo tak to "mądry Polak po szkodzie", skoro jak się okazało wszystkie te problemy graficzne związane z Unity BYŁY ZNANE przed powstaniem tego symulatora).

Dziecinne błędy sam piętnuję i tego efektem jest moja obecna ocena na Steamie - jakże inna od początkowej (od tamtej pory nie mam problemów z graniem całymi godzinami na komputerze, który nie spełnia OFICJALNYCH wymagań, bo nie tam był problem, panie twórco - ale powtarza się ten problem u wielu innych użytkowników, nawet spełniających sprzętowe wymagania, o czym świadczą utworzone na forum wątki na ten sam, powtarzający się temat wyrzucania z dowolnego serwera po minucie lub dwóch).

Edited by Nieciej
  • I disagree 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Panowie  Ir.Ba. i NieciejTak jak myślałem. Pierwsi się odezwiecie pod negatywnym postem, ale to już standard. Zasłużyliście na miano najlepszych adwokatów SR. Gratulacje.

2 godziny temu, Nieciej napisał(a):

Na wypadek gdyby ktoś nie znał podstaw angielskiego, tłumaczenie brzmi:

Na ten "wypadek", to mieszkam w anglojęzycznym kraju od 18 lat, a na drugi "wypadek" jest różnica między 3-6 miesięcy, a 3 do 6 lat 😁

10 godzin temu, Ir.Ba. napisał(a):

Przypomnę Ci że jest to aktualnie najlepszy symulator multiplayer na świecie, a jeszcze nie jest skończony i już teraz wart jest swojej ceny.

Ja Ci przypomnę, że to jest Twoja prywatna opinia i nie narzucaj jej innym. I jeszcze jedno. Nie powielaj tych samych tekstów o cenie, bo nie o to chodzi ile kosztuje.

Po drugie, to jest gra zręcznościowa. Najpierw upoluj ulubiony skład, potem jesteś teleportowany do tego składu. Następnie próbujesz dojechać na czas, a jak dotrzesz do stacji docelowej to zostajesz katapultowany, bo skończyłeś misję. Nie potrzeba zapisywać się na ekstremalne loty. SR oferuje teleportacje i katapultowanie. I to ma być symulator? Czego?

Edited by Pasiur
  • Confused 1
  • Haha 3
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Pasiur napisał(a):

Panowie  Ir.Ba. i NieciejTak jak myślałem. Pierwsi się odezwiecie pod negatywnym postem, ale to już standard. Zasłużyliście na miano najlepszych adwokatów SR. Gratulacje.

Na ten "wypadek", to mieszkam w anglojęzycznym kraju od 18 lat, a na drugi "wypadek" jest różnica między 3-6 miesięcy, a 3 do 6 lat 😁

Ja Ci przypomnę, że to jest Twoja prywatna opinia i nie narzucaj jej innym. I jeszcze jedno. Nie powielaj tych samych tekstów o cenie, bo nie o to chodzi ile kosztuje.

Po drugie, to jest gra zręcznościowa. Najpierw upoluj ulubiony skład, potem jesteś teleportowany do tego składu. Następnie próbujesz dojechać na czas, a jak dotrzesz do stacji docelowej to zostajesz katapultowany, bo skończyłeś misję. Nie potrzeba zapisywać się na ekstremalne loty. SR oferuje teleportacje i katapultowanie. I to ma być symulator? Czego?

Narzuca mi się jedno pytanie. Po co kupiłeś SimRail? Jeśli Ci nie pasuje, odłóż go na "półkę" na rok, czy dwa, zapomnij o nim na jakiś czas. Są inne symulatory kolejowe, przykładowo TSW 3. Po co lamentujesz publicznie? Rozumiem, jakieś konstruktywne uwagi, ale u Ciebie to już jest szukanie popularności na siłę, aby się przyczepić.

  • Like 1
  • I disagree 1
  • Haha 1
  • I agree 6
Link to comment
Share on other sites

Powtórzę jeszcze raz panie pasiur. Jest to obecnie najlepszy symulator multiplayer ze wszystkich jakie wyszły do tej pory do tego rodzimy, spełnione marzenie nas wszystkich, i będę Ci to przypominał do puki będziesz narzekał, a ty sam tego dowodzisz grając w niego, siedząc i jeżdżąc, bo mijam Cię czasem i słyszę cię przez radio często  a piszesz jaki to nie symulator. Jak masz takie bzdety pisać, to proponuję Ci żebyś sam się wyteleportował  do innego symulatora  i katapultował na inną planetę, tam są lepsze symulatory lotów w kosmos. Przecież napisali już dawno że trwają prace nad manewrami. Tak jak kolega napisał powyżej, dla Ciebie są inne symulatory, powodzenia. Ten twój powyższy post jest kolejnym twoim niezadowoleniem i robieniem samych problemów.  Mówisz że taki to nie symulator, żądasz zwrotu pieniędzy, a dalej w nim siedzisz i w niego grasz, i narzekasz, człowieku wykończysz się jak tak dalej będzie, proponuję zagrać w Super Mario Bros na uspokojenie do czasu wyjścia pełnej wersji SR. A twórcą życzę powodzenia w tworzeniu tego dzieła, perełki w naszym oku.

Ps. Panie Pasiur, nikt tu nie potrzebuje adwokata, wystarczy spojrzeć co twórcy zrobili do tej pory i na to co jeszcze zrobią i porównać to do tego co Ty zrobiłeś do tej pory. Raczej ty potrzebujesz psychologa niż ja oni adwokata, bo siedzisz tu i narzekasz jak bardzo ci się nie podoba, że to nie jest symulator, ale jakoś dalej w niego grasz, oni sami się obronią swoim dziełem po wydaniu pełnej wersji, nie potrzebują adwokata.

Edited by Ir.Ba.
  • Confused 2
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, to najlepszy model symulatora kolejowego. Co nie znaczy, że na dzisiejsze standardy konsumenckie w świecie gier, wszystko jest ok. Czas oczekiwania na rozwój gry jest naprawdę długi, a komunikacja z graczami nie rozpieszcza. Myślę, że nikt nie kwestionuje tego, że to co mamy jest dobre. Tylko, że to wszystko bardzo długo trwa. I nie jest to tylko jednostkowa opinia kilku malkontentów. Zobaczcie jak przyjęto ostatniego newsa na FB. Powiedziałbym, że przyjęcie było dość chłodne i to ze sporym udziałem zagranicznych graczy. To tak, żeby nie było, że tylko Polacy narzekają. Na razie da się to wszystko obrócić w żart, mając nadzieję na jakąś fajną aktualizację. Ale jeśli to ma być gra komercyjna, stworzona dla kogoś więcej, niż kilkuset mikoli z Europy, to trzeba trochę więcej dynamiki w temacie, bo ludzie zwyczajnie znudzą się i zapomną. Tak naprawdę, te narzekania będą się powtarzać do czasu udostępnienia nowej trasy. Jak wyjdzie odcinek do Krakowa, a już szczególnie, kiedy pojawi się zupełnie nowa trasa, to wszyscy skupią się na graniu.

  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

Co nie zmienia faktu, że zostaliśmy oszukani. Jeżeli płacę za jakąś usługę to oczekuję, że będzie wykonana do tej daty i tak ma być. W normalnym świecie są kary umowne za nie dotrzymanie terminów. Do końca roku jeszcze przymknąłbym oko ale tu nic takiego nie będzie miało miejsca. Za takie oszustwo powinna być możliwość zwrotu pieniędzy wtedy oczka by się otworzyły. TAK ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ WYDAWCE SIMRAIL. Gdyby było napisane,że EA będzie trwał 2 lata na pewno nie wydałbym pieniędzy, taka prawda. Widząc, że piszą o 6 miesiącach dokonałem zakupu OSZUŚCI ! ! ! 

  • Like 1
  • Confused 2
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

I nadal nie zmienia to faktu, że już kilka razy twórcy SR coś obiecywali, a potem nic i tylko screenshots jakie to fajne rzeczy będą. Bardzo dobrze pamiętam jak większość narzekała na zbyt prześwietlony obraz. Było to w Prologu. Czy coś się zmieniło od ponad pół roku? Nic. Żeby nie oślepnąć w godzinach południowych jadąc na południe, potrzeba użyć Reshade. Po prostu ludzie już nie wieżą w to co piszą i obiecują twórcy. Osobiście nie płaczę nad brakiem nowej zawartości typu Kibel, ale nad poprawą grywalności tego co jest. Przy moim komputerze max FPS jest 80 i skacze jak szalony. Troche za mało.

Co do nowej zawartości, to po co robić parowóz, kibel skoro gra ma być podobno realistyczna i odwzorować rok 2018. Gdzie jest EP09? W 2018 roku wycofali je z eksploatacji? 

16 godzin temu, MavPL napisał(a):

Narzuca mi się jedno pytanie. Po co kupiłeś SimRail? Jeśli Ci nie pasuje, odłóż go na "półkę" na rok, czy dwa, zapomnij o nim na jakiś czas. Są inne symulatory kolejowe, przykładowo TSW 3. Po co lamentujesz publicznie? Rozumiem, jakieś konstruktywne uwagi, ale u Ciebie to już jest szukanie popularności na siłę, aby się przyczepić.

Kupiłem SR, bo obiecywano coś innego. Czy znowu mam dołączyć screenshots z Steam? Jakie to piękne zdjęcia były, a potem ludzie się pytali gdzie jest taka grafika, gdzie jest to co obiecywali. Gdzie jest taka zawartość o której z rozmachem pisali i się chwalili twórcy?

Szkoda, że to nie są konstruktywne uwagi z mojej strony. "Szukanie popularności"- zastanów się co piszesz MavPLI bardzo proszę ponownie nie narzucać panie **IrBa.** swojego zdania. Nie będziesz mi mówił w co mam grać i kiedy. Gram w to co chcę i kiedy chcę. Nie jesteś moim tatusiem żeby mi pisać w co mam grać. Popatrz na swoje reakcje na posty. Wszędzie gdzie jest pozytywna opinia, to jesteś na tak. Wszędzie gdzie ktoś krytykuje SR jesteś na "NIE". Nie wydajesz się wiarygodny.

 

Edited by Pasiur
  • I disagree 1
  • Haha 4
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Pasiur napisał(a):

Co do nowej zawartości, to po co robić parowóz, kibel skoro gra ma być podobno realistyczna i odwzorować rok 2018. Gdzie jest EP09? W 2018 roku wycofali je z eksploatacji? 

 

W 2018 roku jeździło po Polsce (nie obchodzi mnie co jeździ po krajach anglojęzycznych) całkiem sporo EN57 mniej lub bardziej zmodernizowanych, w tym co najmniej jeden taki pojazd niewiele odbiegający od oryginału (mam na myśli 038 w stanie sprzed standaryzacji w KM i przywróceniem żółto-niebieskiego malowania, bo w zielono-żółtym była ta jednostka bardziej "fabryczną", niż jest obecnie - nawet hamulec Knorr wtedy "babcia" jeszcze miała - taki sam, jaki kible odziedziczyły po EW55).

W Polsce nadal jeżdżą parowozy, tzn. są czynne egzemplarze z dopuszczeniem do ruchu i prowadzą pociągi pasażerskie - zasoby tych lokomotyw są zarówno państwowe (PKP Cargo), jak i prywatne - nie chce mi się ustalać czy w 2018 roku jeździły z Wolsztyna (tj. te od PKP Cargo) LINIOWO, tj. z rozkładowymi, codziennymi pociągami, ale to całkiem możliwe - dawniej jeździły nawet pełen obieg Wolsztyn - Wągrowiec, p. Poznań Gł.

Przestań się mądrzyć co kto ma prawo wyrażać, a czego nie ma prawa, bo tobie się nie podoba. Polska to (prawie) wolny kraj i nikt się ciebie nie pyta o zgodę!

Edited by Nieciej
  • Like 1
  • I disagree 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Pasiur napisał(a):

Szkoda, że to nie są konstruktywne uwagi z mojej strony. "Szukanie popularności"- zastanów się co piszesz MavPL.

Wiem, co piszę. Niestety, lecz twoje praktycznie wszystkie wypowiedzi reflektują tylko jedno, że tylko Ty masz rację i tak ma być.

Jeśli tak bardzo nie podoba Ci się SR, stwórz swoją. Napisz kod, stwórz modele lokomotyw, wagonów, stwórz fizykę jazdy, hamowania, stwórz fizykę światło-cieni, swoje malowania, itd. Wtedy może przestaniesz płakać publicznie i przekonasz się, ile zajmie zrobienie tego, co oczekujesz.

 

  • Like 1
  • I agree 5
Link to comment
Share on other sites

W dniu 12.08.2023 o 14:54, LIWCIA napisał(a):

Jeśli coś zrobicie to poprostu dawajcie aktualizacje ludzie pobierają i grają i by nikt nie nażekał

Częściową aktualizację zawartości gry na stary silnik w trakcie procesu aktualizowania silnika tej gry do nowej/nowszej/najnowszej (nie wiemy dokładnie - w sumie po nic to enduserom) wersji? Chyba sobie żartujesz...

Poza tym: "po prostu" i "NaRZekał*".

  • I disagree 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Our servers

    • Drivers | Maszyniści Drivers | Maszyniści
      • PL2
      • pl2
      • 77 / 84
          • Percentage filling 92%
          • Most players 103
      • PL3
      • pl3
      • 6 / 77
          • Percentage filling 8%
          • Most players 76
      • PL4
      • pl4
      • 14 / 80
          • Percentage filling 18%
          • Most players 84
      • PL8
      • pl8
      • 9 / 78
          • Percentage filling 12%
          • Most players 84
      • EN1
      • en1
      • 35 / 80
          • Percentage filling 44%
          • Most players 81
      • EN2
      • en2
      • 1 / 30
          • Percentage filling 3%
          • Most players 60
      • EN3
      • en3
      • 3 / 78
          • Percentage filling 4%
          • Most players 60
      • DE1
      • de1
      • 22 / 104
          • Percentage filling 21%
          • Most players 87
      • DE3
      • de3
      • 4 / 81
          • Percentage filling 5%
          • Most players 67
      • DE4
      • de4
      • 1 / 79
          • Percentage filling 1%
          • Most players 65
      • FR1
      • fr1
      • 24 / 78
          • Percentage filling 31%
          • Most players 49
      • UA1
      • ua1
      • 3 / 76
          • Percentage filling 4%
          • Most players 27
      • CN1
      • cn1
      • 1 / 76
          • Percentage filling 1%
          • Most players 28
      • CZ1
      • cz1
      • 6 / 74
          • Percentage filling 8%
          • Most players 61
      • ES1
      • es1
      • 3 / 86
          • Percentage filling 3%
          • Most players 23
    • Dispatchers | Dyżurni ruchu Dispatchers | Dyżurni ruchu
      • PL2
      • pl2
      • 32 / 34
          • Percentage filling 94%
          • Most players 34
      • PL3
      • pl3
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 28
      • PL4
      • pl4
      • 6 / 34
          • Percentage filling 18%
          • Most players 32
      • PL8
      • pl8
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 27
      • EN1
      • en1
      • 16 / 34
          • Percentage filling 47%
          • Most players 34
      • EN2
      • en2
      • 0 / 34
          • Percentage filling 0%
          • Most players 21
      • EN3
      • en3
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 13
      • DE1
      • de1
      • 17 / 34
          • Percentage filling 50%
          • Most players 34
      • DE3
      • de3
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 29
      • DE4
      • de4
      • 3 / 34
          • Percentage filling 9%
          • Most players 29
      • UA1
      • ua1
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 17
      • FR1
      • fr1
      • 14 / 34
          • Percentage filling 41%
          • Most players 23
      • ES1
      • es1
      • 1 / 34
          • Percentage filling 3%
          • Most players 15
      • CZ1
      • cz1
      • 9 / 34
          • Percentage filling 26%
          • Most players 28
      • CN1
      • cn1
      • 2 / 34
          • Percentage filling 6%
          • Most players 19
    • 30 Total servers
    • 321 / 1671 Total players
    • 19% Filled servers
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy