Jump to content

Scenario Warszawa Zachodnia -> Grodzisk Mazowiecki


ksaszu

Recommended Posts

We pick up En57 in Warsaw Zachodnia. We begin short maneuvers to enter the platforms. After arriving in Grodzisk Mazowiecki, we report to the traffic dispatcher and go to the siding to end our shift.

 

Scenerio description:

  • Start: 4:00 AM
  • Duration: 45 minutes
  • Season: Winter
  •  AI traffic
  •  Maneuvers

Known issues:

  • In Grodzisk Mazowiecki, it throws an error after crossing the platform - just ignore it and keep driving to end the scenario

Installation:

  • Unzip archive in your "Steam\steamapps\common\SimRail\SimRail_Data\StreamingAssets\Sceneries\1_KatowiceWarszawa\Scenarios" folder

Changelog:

  • 2.0:
  1. change of train to EN57
  2. change of summer to winter season

 

Script file: WWA_GR.zip

 

 

Edited by ksaszu
new version of the script
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
W dniu 23.11.2023 o 18:04, bartbus napisał(a):

Witam próbowałem przejechać ten scenariusz na najnowszej wersji, podmieniając na EN57. Po manewrach nie pojawia się sygnał S2 , przez co nie można kontynuować jazdy. 

 

18 godzin temu, t.wieczorek80 napisał(a):

Zielone na semaforze a zatrzymuje jak po przejechaniu czerwonego.

Cześć, jest mi ten błąd znany od 2 dni. Jestem w trakcie tworzenia nowej wersji tego scenariusza. Jeśli chcecie możecie napisać do mnie na discordzie to podeślę działający scenariusz (wersja zimowa, en57)

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ksaszu napisał(a):

Cześć, jest mi ten błąd znany od 2 dni. Jestem w trakcie tworzenia nowej wersji tego scenariusza. Jeśli chcecie możecie napisać do mnie na discordzie to podeślę działający scenariusz (wersja zimowa, en57)

Dzięki za szybką reakcję. Pewnie podmienisz ten plik tutaj, więc nie poganiam i poczekam grzecznie aż będzie nowy.

Link to comment
Share on other sites

Scenariusz wyśmienity, ale nie zalicza zatrzymania na stacji Parzniew. Wspominam też o tym, ponieważ błąd ten nie jest chyba ujęty w Readme. W innym scenariuszu z EN57 także błąd ten występuje, więc nie wiem czy na dzień dzisiejszy jest to wina symulatora, czy można ww. defekt poprawić. Dodam jeszcze, że w ogóle jakoś dziwnie odlicza kilometry do stacji Parzniew. Tak czy siak, super robota. Przeczytałem teraz, że błąd na stacji Parzniew tkwi w SR, więc można byłoby tymczasowo usunąć stację z rozkładu. 🙂

Edited by skylake
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, skylake napisał(a):

Scenariusz wyśmienity, ale nie zalicza zatrzymania na stacji Parzniew. Wspominam też o tym, ponieważ błąd ten nie jest chyba ujęty w Readme. W innym scenariuszu z EN57 także błąd ten występuje, więc nie wiem czy na dzień dzisiejszy jest to wina symulatora, czy można ww. defekt poprawić. Dodam jeszcze, że w ogóle jakoś dziwnie odlicza kilometry do stacji Parzniew. Tak czy siak, super robota. Przeczytałem teraz, że błąd na stacji Parzniew tkwi w SR, więc można byłoby tymczasowo usunąć stację z rozkładu. 🙂

Tak - potwierdzam. Bardzo fajny scenariusz, ale nawet zatrzymałem się tak bez trybu w tym Parzniewie i otworzyłem drzwi, ale oczywiście mi nie zaliczyło.

I takie pytanie - dojechałem do końca, wypuściłem pasażerów, ale scenariusz się nie skończył sam z siebie. Tak powinno być? Musiałem go opuścić.

Generalnie bardzo fajny scenariusz. Dzięki @ksaszu  za zrobienie 👍

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, adamets2 napisał(a):

I takie pytanie - dojechałem do końca, wypuściłem pasażerów, ale scenariusz się nie skończył sam z siebie. Tak powinno być? Musiałem go opuścić.

Na radiu bodajże powinieneś dostać informację, że po opuszczeniu przez pasażerów pociągu, masz się zgłosić, poda Tobie manewr, masz podjechać na koniec toru, zmienić kabinę, a następnie podjechać pod tm na około 30 metrów. Udało mi się zakończyć ten scenariusz.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy