Jump to content

ZUE 6290xx


Recommended Posts

Dzień dobry,

Po aktualizacji zrobiłem sobie kilka przejazdów ZUE 6290xx. I taką rzecz zauważyłem. Ruszamy z Katowic na Katowice Zawodzie. Przed Zawodziem do 40km/h musimy zwolnić i BOT w nastawni ZAWODZIE kieruje nas przez rozjazdy na Sosnowiec. To samo w Sosnowcu. W Zawodziu pól biedy bo zjazd w prawo jest. Ale w Sosnowcu w lewo i trzeba przeciąć tor od Będzina na Katowice. I mamy na obydwu stacjach puste perony, puste tory i toczymy się 40km/h przez rozjazdy. Dochodzi do kuriozalnej sytuacji że jak wylatujemy z Sosnowca na Będzin i przecinamy tor od Będzina, pendolino na Katowice stoi na czerwonym bo my się toczymy.  Potem Będzin i 16 minut postoju w rozkładzie jazdy. BOT daje przelot bez pt. Tym samym pendolino jadące za nami od  Katowic aż do Ząbkowic toczy się za nami. Czy można coś z tym zrobić?  Jadąc tym ZUE to mnie to odpowiada ale domyślam się co czuje gracz w pendolino. 

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
Link to comment
Share on other sites

W skrócie można to ująć tak... Niech wreszcie boty na nastawniach uwzględniają PT pociągów towarowych. Jeżdżąc w 98% towarowymi nie spotkałem jeszcze nigdy AI, które postawiło mnie na technicznym. Więcej, jak jakimś cudem jestem towarem parę minut przed czasem to na PT też nie postawi. Zawsze przelot, nawet jak wiem, że powinienem stać bo za mną jest od groma składów z większym priorytetem, które później będą się za mną tłuc pomstując na wszystko i wszystkich.

Mam nadzieję, że nie jest to zrobione z premedytacją, bo się kilku zapłakało, że na towarach to się za dużo na S1 stoi. 

Nie pasuje ten typ służby to "wio" na pasażerskie.  

Edited by Grandal74
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Grandal74 napisał(a):

W skrócie można to ująć tak... Niech wreszcie boty na nastawniach uwzględniają PT pociągów towarowych. Jeżdżąc w 98% towarowymi nie spotkałem jeszcze nigdy AI, które postawiło mnie na technicznym. Więcej, jak jakimś cudem jestem towarem parę minut przed czasem to na PT też nie postawi. Zawsze przelot, nawet jak wiem, że powinienem stać bo za mną jest od groma składów z większym priorytetem, które później będą się za mną tłuc pomstując na wszystko i wszystkich.

Mam nadzieję, że nie jest to zrobione z premedytacją, bo się kilku zapłakało, że na towarach to się za dużo na S1 stoi. 

Nie pasuje ten typ służby to "wio" na pasażerskie.  

Nie tylko powinno być to uwzględnione na towarach, jeszcze nigdy jadąc pasażerskim i mając w rozkładzie PT  nie miałem postoju a to dodałoby realizmu i imersji. Także byłoby super gdyby to w przypadku  pasażerskich też było uwzględnione.

Link to comment
Share on other sites

Po ostatniej aktualizacji boty jakoś lepiej ogarniają przejazdy Pendolino, ale tylko pod warunkiem, że dookoła jest pusto. I to też nie zawsze. Jadąc w stronę Katowic już kilka razy byłem zrzucany w Łazach na boczny tor mimo, że na głównym nic nie było. Raz jadąc na północ pochwaliłem w myślach AI za to, że wolniejszego towara puściła z Góry Włodowskiej po lewym torze. Tylko później się okazało, że po prawym jechało inne brutto, więc i tak wlokłem się do Psar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy