Jump to content

Nocna Moderacja


noepoland

Recommended Posts

Szanowny Zespole SimRail.

Czy ktoś mógłby w nocy również pomagać Użytkownikom, biorąc pod uwagę dostępność gry w różnych lokalizacjach, (tam gdzie jest dzień - gdzie indziej noc), ale nie tylko bo inni są tez nocnymi Markami i lubią nocna zabawę a w takim przypadku nie ma możliwości kontynuowania rozgrywki jeżeli pojawi się człowiek który specjalnie psuje atmosferę gry.

 

Oto taki przykład Serwer PL 2 - Użytkownik: cris - STEAM konto: (...)profiles/76561198283203402

 

Na Zrzucie widać innych uczestników gry, którzy tak czekali i czekali aż w końcu musieli zmienić, serwer i zacząć od początku.

GW.png

Edited by noepoland
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
Thank you for reporting this issue. A similar problem has already been reported by other users.
Dziękujemy za zgłoszenie tego problemu. Podobny problem był już zgłaszany przez innych użytkowników.
Link to comment
Share on other sites

Ten gracz mógł dopiero wejść na stację by ją rozładować, boty potrafią złapać zawiechę i są osoby które chętnie takie stany naprawiają.

Edited by Chad
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, ostatnie czyściłem Idzikowice gdzie były wszystkie tory zajęte łącznie z toramami szlakowymi. Myślałem, że ktoś jaja sobie robił, ale dopiero koledzy mnie uświadomili, że tylko bot tam siedział. Także AI też bywa złośliwe 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trzeba tu wielu graczy (dyżurnych ruchu) pochwalić. Kilka razy byłem świadkiem wzorowej współpracy 2-3 posterunków. Bałagan na godzinę - dwie stania rozładowali w 30 minut. Naprawdę podziwiam ich i szanuję za cierpliwość i zaangażowanie. Przez ich upór w dążeniu do wyjścia z sytuacji udało się dowlec do miejsca docelowego z towarem. 

Takim graczom trzeba naprawdę dziękować. 👍

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy