Jump to content

Zamienny układ elektrowozów w składach towarowych na Sędziszów i Myszków.


Recommended Posts

Myślę, że nie jest to trudne do wprowadzenia, ale dałoby więcej różnorodności małym kosztem. Chodzi o przemieszanie elektrowozów w składach towarowych (245xx/421xx). W tej chwili Dragonem można jedynie lecieć w stronę Sędziszowa, a EU07 tylko na Myszków. Nie ma innej opcji. Dlaczego nie może być na zmianę raz Dragon a potem EU07? 

Ja prowadzę głównie towarowe i naprawdę chętnie bym Dragonem czy siódemką pojechał w innym kierunku bo takie ułożenie w rozkładzie nie daje nawet najmniejszej różnorodności. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To może ktoś mi wytłumaczy, bo ja nie bardzo to rozumiem... Dlaczego pociągi towarowe przykładowo 442037, jadące od strony Częstochowy, Myszkowa po respie można złapać w spisie dopiero tuż przed Zawierciem, czasami w Zawierciu, a nawet za nim? Przecież jest tyle drogi od wiaduktu za Myszkowem do Zawiercia gdzie można byłoby przejąć skład od bota, ale nie... nie da rady. Jest tego jakiś logiczny powód? Nie dość, że składy łapane w locie to jeszcze udostępnione do przejęcia w najgłupszych miejscach. 

Edited by Grandal74
Link to comment
Share on other sites

Każdy skład można przejąć jeżeli wjedzie w strefę następnego punktu kontrolnego po spawnie np. pociągi, które jadą z Warszawy Grochów można przejąć jeśli minie semafor wjazdowy w Warszawie Wschodniej lub jak coś przyjedzie z Brynowa albo Katowic Towarowej KTC to można je przejąć jeśli miną semafor wjazdowy w Katowicach. Wyjątekiem są pociągi osobowy na trasie Gliwice - Częstochowa, które powinny być przejęte na stacji Katowice Załęże, ale taki przystanek osobowy nie istnieje na mapie, więc można go dopaść jak minie semafor wjazdowy oraz drugi wyjątek jest w drugą stronę jak osobowy można przejąć jak jest na przystanku osobowym Zawiercie Borowe Pole. Nie da się przejąć na przystanku Myszków Mrzygłód pomimo, że jest odwzorowany, ale tylko jako dekoracja, a nie funkcja w grze (jak zatrzymasz się to pasażerowie wejdą). Stąd też wynika, że ten osobowy długo czeka przed Zawierciem, ponieważ pomija stacje choć nie powinien. 

  • Like 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy