Jump to content

Dodanie posterunków dyzurnego ruchu na trasie sędziszów-katowice


Recommended Posts

Witam . 

wczoraj zrobiłem sobie trasę od Katowic w stronę Sędziszowa przez Bukowno , Olkusz itd i zauważyłem ze tamtejszy odcinek jest naszą ,, piętą achillesową " trasa jest i to jest super ale spostrzegłem  ze bardzo mało użytkowników porusza sie tą trasą , i taka cisza na radiu . wydaje mi się ze można by pomyśleć żeby stworzyć możliwość dyżurowania na niektórych stacjach większych na tym odcinku , w tunelu można by zrobić posterunek dyżurnego bo na tej właśnie stacji idzie linia w stronę Krakowa  można by pomyśleć o nowym odcinku od tunelu do Krakowa miedzy innymi przez stacje Słomniki , Miechów itd ....  

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

W gotowej wersji gry dla graczy będą dostępne wszystkie nastawnie na naszych trasach. Cały czas trwają prace nad dodaniem nowych posterunków ruchu i są one sukcesywnie oddawane do dyspozycji graczy. 

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

W dniu 2.04.2023 o 23:47, GoppelPL napisał(a):

Cały czas trwają prace nad dodaniem nowych posterunków ruchu i są one sukcesywnie oddawane do dyspozycji graczy. 

Jak już jesteśmy w tym temacie, to jaki status mają aktualnie prace nad urządzeniami mechanicznymi w Sosnowcu Płd.?

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team

Status odłożony na później - Sosnowiec Południowy został dodany w stanie, w jakim jest by usprawnić ruch pociągów przez to wąskie gardło, a prace nad urządzeniami mechanicznymi będą prowadzone po udostępnieniu posterunków ruchu na urządzeniach komputerowych i przekaźnikowych. W ten sposób osiągniemy pełnię doznań z gry w pełni obsadzonych nastawniach na całej trasie, a urządzenia mechaniczne będą swoistą "wisienką na torcie", utrudniającą zabawę dyżurnym.

  • Like 1
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy