Jump to content

Kamera nr 2 nie pamięta kąta patrzenia


PeVoo

Recommended Posts

Dzięki temu, że udało mi się zobaczyć kawałek live'a dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak środkowy przycisk myszy na kamerze nr 2, dzięki któremu można wreszcie ustawić dokładnie taki widok, jaki się chce (mimo że czasami jest to trudne i trwa i się nie zdąża, ale zawsze lepsze niż nic).

Błąd który odkryłem polega na tym, że kiedy kamerę zewnętrzną ustawi się środkowym przyciskiem, to po wciśnięciu klawiszy 1 i 2 (przełączenie widoku do środka i z powrotem) kamera pamięta pozycję, ale nie pamięta już kąta ustawionego środkowym, co powoduje, że np. oglądam dach lokomotywy zamiast widzieć do przodu tak jak miałem ustawione. Naprawienie tego byłoby niezwykle pomocne, bo wtedy dałoby się szybko przełączać kamerę do środka (żeby zobaczyć znak) i z powrotem, bez konieczności całego ustawiania widoku od nowa.

PS:
Dodatkowym "błędem" jest to, że o tej funkcji dowiedziałem się z live'a, a nie z opcji gry. Podobnie zresztą jak o kombinacjach typu Shift+ dowiedziałem się z forum zamiast z gry. Pomyślcie  proszę o tych wszystkich ludziach, którzy nie czytają Wam w myślach i nie śledzą każdego live'a i myślą, że bardzo potrzebne im funkcje NIE ISTNIEJĄ więc gra jest kiepska. Wy uważacie, że coś "jest", a w rzeczywistości tego nie ma i ludzie się denerwują. Jest tylko dla niektórych szczęśliwców, którzy gdzieś na to trafili. Ja wiem, że są priorytety, ale to co piszę to są tzw. "low hanging fruits". Duży zysk małym kosztem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy