Jump to content

przejęcie od bota


Oskarl424

Recommended Posts

Dzisiaj przejąłem pociąg od bota EU07 po przejęciu w zbiorniku głównym powietrze spadło do 0 gdy bot się aktywował było ok i znowu gdy przejąłem to samo powietrze 0 atm sprężarki chodzą ale powietrze się nie nabijało

ot tak dziwnie

Link to comment
Share on other sites

w tej chwili nie pamiętam który to był pociąg dokładnie i na którym serwerze

na pewno IC przejęty od bota gdzieś za Pruszkowem przy 125 KM/h

wyłączyłem autopilota w tym momencie powierzę 0 w zbiorniku głównym tak że aż wał kułakowy nie działał

no i pociąg stawał i tak jak w pierwszym poscie

być może to był jednorazowy incydent jak powtórzy mi się sytuacja spiszę na kartce co i jak

 

 

Edited by Oskarl424
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

@Królik Uszasty inaczej:

@Oskarl424 czy jesteś w posiadaniu jakichkolwiek logów z tej służby, bądź nagrania, które ułatwi Nam diagnozę? Na chwilę obecną, prócz Twoich słów, numerów pociągu i "screena na szybko", to ciężko cokolwiek stwierdzić, czy nawet uznać błąd do zgłoszenia.

Na przyszłość, proszę Ciebie uprzejmie o to, abyś nie pisał tak chaotycznie - zgłaszasz błąd? Załącz przede wszystkim logi i jakiekolwiek "dowody" (pozwolę sobie tak to nazwać). Jeśli chcemy wszyscy wyłapać jakiekolwiek błędy w obecnej wersji symulatora, to ręczę, że jak najbardziej szczegółowe opisanie problemu, jak i załączenie logów i innych możliwych załączników - bardziej pomoże w tej czynności 🙂

  • Thanks 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy