Jump to content

Przejazd przez punkt kontrolny o czasie


okles92

Recommended Posts

Cześć,

zauważyłem coś takiego, że pomimo tego, że na kilku punktach jestem -1 przed czasem, raz dostaję punkty za przejazd o czasie, a raz dostaję ich mniej za bycie przed czasem. O co tu chodzi, o jakąś zdublowaną, niezsynchronizowaną aproksymację?

To samo dotyczy prędkości, czasami jadąc z maksymalną dopuszczalną, prędkość na HUD świeci się na biało, czasami na zółto. IMO dopiero od Vdop + 1km/h powinno być żółto, bez aproksymacji ;).

Pozdrawiam,
Łukasz

Edited by okles92
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
W dniu 13.01.2023 o 22:37, okles92 napisał(a):

To samo dotyczy prędkości, czasami jadąc z maksymalną dopuszczalną, prędkość na HUD świeci się na biało, czasami na zółto. IMO dopiero od Vdop + 1km/h powinno być żółto, bez aproksymacji ;).

Ta część zostanie poprawiona w nadchodzącej aktualizacji, kolorystyka prędkościomierza została ustalona na liczbach całkowitych, a zaokrąglanie od 0.5 w górę - zlikwidowane.

  • Thanks 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

A mnie osobiście bardzo odpowiada zmiana koloru prędkości w taki sposób jak jest obecnie, bo jadąc siódemką (a tym najczęściej jeżdżę) jeżeli prędkość zmieni kolor z białego na żółty bez zmiany swojej wartości na HUD, to wiem że skład jednak powoli cały czas przyspiesza i muszę zmniejszyć pozycję bocznikowania lub nastawnika o 1.

  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
W dniu 13.01.2023 o 22:37, okles92 napisał(a):

pomimo tego, że na kilku punktach jestem -1 przed czasem, raz dostaję punkty za przejazd o czasie, a raz dostaję ich mniej za bycie przed czasem. O co tu chodzi

Prosimy o doprecyzowanie, podanie konkretnych przykładów - jaka stacja, jaki scenariusz, w którym miejscu wystąpił problem.

Niestety z tak ogólnego opisu nie jesteśmy w stanie odtworzyć błędu.

@okles92

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • SIMRAIL Team
6 minutes ago, Pablox11 said:

Tak występuję niezgodność czasu z punktami . Małe ale są.

To nic nie mówi. Potrzebuję scenariusz, stację / punkt oraz godzinę przejazdu (z sekundami)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy