Jump to content

Hamulec "nie działa"


PeVoo

Recommended Posts

Pewnie już wszyscy dawno o tym zapomnieli i/lub się przyzwyczaili, ale jednak dla nowych graczy (jak i nawet dla mnie po tylu godzinach wprawy) jest to problem (a do tej pory nie znalazłem go na forum):

Hamulec żeby działał wymaga włączenia Num Lock.

Człowiek sobie sprawdza (lub widzi przy włączaniu misji), że hamuje się Num3, zapamiętuje, a potem przychodzi co do czego i "nie działa". To powinno zawsze działać. W dodatku czasem robi się Alt-Tab na czerwonym świetle (lub nawet podczas jazdy aż do czasu usłyszenia brzęczyka) żeby coś ogarnąć (mapę, samouczek na forum, komunikator - cokolwiek) i często NumLock się wtedy odruchowo wyłącza bo strzałki nie działają (ja przynajmniej tak mam), no a potem się zapomina, nagle brzęczy, przełączasz, próbujesz hamować i nie działa, tracisz cenny czas na reakcję zanim się połapiesz. Ponadto dla wtajemniczonych w programowanie jest to ewidentna prosta do naprawienia niedoróbka, a z kolei niewtajemniczeni mogą nawet nie wpaść na pomysł, że "Num3" w grze może nie działać przez NumLock (bo każda normalna gra zawsze wychwytuje te klawisze prawidłowo).

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy