Jump to content

Pepdol_cz

Member
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pepdol_cz

  1. Witam, na stacji Koluszki podczas przejazdu pocirůst sygnalizator zmienia siě z zielonego na czerwony. Kiedy ustawiam trasě dla pocirůstgu na zielone šviatło, trasě ustawia siě na zielone ladhiatło, a potem, gdy przeježdžeza jakiš pocirůst, ten pocirůst zmienia ustawionrůst trasě na czerwone ladhiatlo i pocirůstg, który miał zielone ladhiatlo, nagle ma czerwone ladhiatlo. Załrůstczam zdděcie. Foto: https://freeimage.host/i/screenshot-2026-05-16-01-46-30.C32A9oX https://freeimage.host/i/screenshot-2026-05-16-01-46-41.C32AHVn EDIT//: https://freeimage.host/i/screenshot-2026-05-30-01-34-47.C32xmCJ https://freeimage.host/i/screenshot-2026-05-30-01-35-34.C32xDQa
  2. Witam, chciałbym zgłosić usterkę na stacji Łask. Wokół stacji, przy wejściu do budynku stacji Łask, doszło do zatoru i nie da się nigdzie przejść – nie ma możliwości dotarcia na peron ani do okolicy stacji. Załączam film. ENG: Hello, I would like to report a problem at the Łask station. There is a glitch all around the station, near the entrance to the station building in Łask, and you can’t get anywhere—you can’t reach the platform or the area around the station. I’ve attached a video.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy