Witam, na stacji Koluszki podczas przejazdu pocirůst sygnalizator zmienia siě z zielonego na czerwony.
Kiedy ustawiam trasě dla pocirůstgu na zielone šviatło, trasě ustawia siě na zielone ladhiatło, a potem, gdy przeježdžeza jakiš pocirůst, ten pocirůst zmienia ustawionrůst trasě na czerwone ladhiatlo i pocirůstg, który miał zielone ladhiatlo, nagle ma czerwone ladhiatlo. Załrůstczam zdděcie.
Foto:
https://freeimage.host/i/screenshot-2026-05-16-01-46-30.C32A9oX
https://freeimage.host/i/screenshot-2026-05-16-01-46-41.C32AHVn
EDIT//:
https://freeimage.host/i/screenshot-2026-05-30-01-34-47.C32xmCJ
https://freeimage.host/i/screenshot-2026-05-30-01-35-34.C32xDQa