Jump to content

Lionv8

Member
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionv8

  1. Dobra wiem jak to naprawić. Info od mateusz424 z discorda: "Scenariusz Szczekociny od Tuco jest pojedynczym scenariuszem, a nie scenerią. Wrzuć ten scenariusz do folderu Scenarios w którymś z folderów scenerii, np do Kraków: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\SimRail\SimRail_Data\StreamingAssets\Sceneries\3_Krakow\Scenarios. Odpal symulację i wtedy znajdziesz scenariusz Szczekociny w scenerii Kraków w menu SinglePlayer."
  2. Wrzuciłem plik tam gdzie trzeba łącznię z tym fixem i nie pokazuje się scenariusz w menu
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy