Dobra wiem jak to naprawić. Info od mateusz424 z discorda:
"Scenariusz Szczekociny od Tuco jest pojedynczym scenariuszem, a nie scenerią. Wrzuć ten scenariusz do folderu Scenarios w którymś z folderów scenerii, np do Kraków: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\SimRail\SimRail_Data\StreamingAssets\Sceneries\3_Krakow\Scenarios. Odpal symulację i wtedy znajdziesz scenariusz Szczekociny w scenerii Kraków w menu SinglePlayer."