Jump to content
Następne podsumowanie tygodnia pojawi się 21.09 | The next summary of the week will be published on 21.09

[Event] Dzień Awarii Urządzeń – 15 września!


Recommended Posts

 

Zapraszamy wszystkich graczy SimRail na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 15 września w godzinach 16:00–20:00!

Motyw przewodni to Dzień z życia awarii urządzeń. Przygotowaliśmy realistyczne scenariusze awarii urządzeń kolejowych, które sprawdzą Wasze umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. 🚦🛠️

Wyzwania będą wymagały szybkiego podejmowania decyzji i współpracy z innymi graczami. To świetna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności w wymagających warunkach! 🕚

Zapraszamy wszystkich na serwer....... PL8💥

Do zobaczenia na torach! 🚆

Ekipa remontowa eventowa,
Kiki, Kaczy, Kryswalus, Martin

 

Edited by P1T0T
bo tak trzebabbyło 👀😘
  • Like 7
  • I disagree 1
  • Haha 3
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Ja to mam wystarczająco dużo stresu w robocie, żeby jeszcze się stresować w GRZE 🙂 Gra to ma być od relaksu i wyciszenia się, a przynajmniej taka gra, a nie radzenia sobie z awariami. To oczywiście moje zdanie. Są na pewno ludzie, szczególnie młodzi co to polubią.

  • I disagree 3
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, adamets2 napisał(a):

Ja to mam wystarczająco dużo stresu w robocie, żeby jeszcze się stresować w GRZE 🙂 Gra to ma być od relaksu i wyciszenia się, a przynajmniej taka gra, a nie radzenia sobie z awariami. To oczywiście moje zdanie. Są na pewno ludzie, szczególnie młodzi co to polubią.

weź urlop na życzenie 😉

  • Haha 1
  • I agree 2
Link to comment
Share on other sites

W dniu 11.09.2024 o 14:41, adamets2 napisał(a):

Ja to mam wystarczająco dużo stresu w robocie, żeby jeszcze się stresować w GRZE 🙂 Gra to ma być od relaksu i wyciszenia się, a przynajmniej taka gra, a nie radzenia sobie z awariami. To oczywiście moje zdanie. Są na pewno ludzie, szczególnie młodzi co to polubią.

Z doświadczenia tworzenia eventów wiemy jak to organizować aby nie działo się zbyt dużo. Tzn aby długo nie stać tylko aby były fajne mijanki i nie dokońca płynna jazda. Chodzi o delikatne rozluźnienie w oczekiwaniu na Wielką Aktualizacje 

Pozdrawiam Cię 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W rejonie Łaz a/c jadąc dziewiczymi , jak dla mnie torami (z perspektywy normalnego MULTI),  przysłuchiwałem się rozmowie Dyżurnego z Dąbrowy z jednym z maszynistów. Dyżurny wyraźnie mówił że wypisuje rozkaz pisemny ale nie dyktował go na radiu.Potem maszynista zapytany czy się zaznajomił ..powtórzył zwrotnie rozkaz na radiu.Czy jest jakiś inny kanał wypisywania i przesyłania sobie rozkazów poza radiem Simrailowym i czatem( bo na czacie też ten rozkaz w formie pisanej się nie pojawił? Czy może rozkaz wypisywany i kierowany na czacie do odpowiedniego maszynisty jest widoczny tylko dla niego? Jak to wygląda?

Edited by Piotr ET22
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy