Jump to content
Następne podsumowanie tygodnia pojawi się 21.09 | The next summary of the week will be published on 21.09

Łączenie składu


JoeBlack72

Recommended Posts

Mam takie pytanie. Generuję sobie lokomotywę, która następnie będzie wykonywała manewry, oraz generuję skład wagonów. Niestety po połączeniu lokomotywy z wagonami wszystko mi siada, tzn wygląda na to że nie działa sprężarka a przynajmniej działa niewłaściwie, potem opada pantograf którego już nie podniosę i w zasadzie nie mogę już nic zrobić.

Pytanie zatem jest takie. Robię coś źle, używam złych wagonów, lokomotywy (może nie mają tej własności że mogę je podłączać), czy może coś w parametrach tych składów ?

Próbowałem podglądać jak to wygląda w scenariusz od Tuco gdzie wszystko działa dobrze ale nawet skopiowanie generowania lokomotywy i składu nie działa u mnie.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Bazinga napisał(a):

Powiedzieli, że hamulce w pendolino już naprawione to są naprawione, nie ma co chłopakom przypominać co 4 miesiące o wypuszczeniu na steama update z poprawkami

No   wiadomo ale mógłby  już być bo trochę minęło od ostatniego

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Królik Uszasty napisał(a):

Przy łączeniu (póki co) wagony do podłączenia nie mogą być "dummy", bo to blokuje całą fizykę hamulca. W najbliższym paczu to ograniczenie będzie zniesione.

Właśnie do tego doprowadzało moje śledztwo. Ale coś jeszcze jest bo chyba się one z różnymi lokomotywami różnie zachowują, ale to jeszcze testuję jak znajduje czas.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Bazinga napisał(a):

Powiedzieli, że hamulce w pendolino już naprawione to są naprawione, nie ma co chłopakom przypominać co 4 miesiące o wypuszczeniu na steama update z poprawkami

Zawsze @Królik Uszasty mógł odpowiedzieć "U mnie działa 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy