Jump to content

Łączenie składu


JoeBlack72

Recommended Posts

Mam takie pytanie. Generuję sobie lokomotywę, która następnie będzie wykonywała manewry, oraz generuję skład wagonów. Niestety po połączeniu lokomotywy z wagonami wszystko mi siada, tzn wygląda na to że nie działa sprężarka a przynajmniej działa niewłaściwie, potem opada pantograf którego już nie podniosę i w zasadzie nie mogę już nic zrobić.

Pytanie zatem jest takie. Robię coś źle, używam złych wagonów, lokomotywy (może nie mają tej własności że mogę je podłączać), czy może coś w parametrach tych składów ?

Próbowałem podglądać jak to wygląda w scenariusz od Tuco gdzie wszystko działa dobrze ale nawet skopiowanie generowania lokomotywy i składu nie działa u mnie.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Bazinga napisał(a):

Powiedzieli, że hamulce w pendolino już naprawione to są naprawione, nie ma co chłopakom przypominać co 4 miesiące o wypuszczeniu na steama update z poprawkami

No   wiadomo ale mógłby  już być bo trochę minęło od ostatniego

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Królik Uszasty napisał(a):

Przy łączeniu (póki co) wagony do podłączenia nie mogą być "dummy", bo to blokuje całą fizykę hamulca. W najbliższym paczu to ograniczenie będzie zniesione.

Właśnie do tego doprowadzało moje śledztwo. Ale coś jeszcze jest bo chyba się one z różnymi lokomotywami różnie zachowują, ale to jeszcze testuję jak znajduje czas.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Bazinga napisał(a):

Powiedzieli, że hamulce w pendolino już naprawione to są naprawione, nie ma co chłopakom przypominać co 4 miesiące o wypuszczeniu na steama update z poprawkami

Zawsze @Królik Uszasty mógł odpowiedzieć "U mnie działa 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Założyłem nowy wątek o problemie który teraz poruszę ale jakoś nie mogę od kilku dni doczekać się na jego zatwierdzenie więc wrzucę tu bo w sumie jakoś też się to łączy. 

 

Czy ktoś wie dlaczego te wyświetlacze relacyjne (zaznaczone na zdjęciu) nie działają mi w scenariuszu, który robię ? Jaki widać po tabliczce na drzwiach rozkład jest przypisany dobrze, ale te wyświetlacze nie pokazują nic ? Czy trzeba użyć jakiejś innej komendy czy może pliku z rozkładem jakieś inne pola powinny być ?

wywietlacz_rel.thumb.jpg.f9bd1a093ceb95698cddc07b29b69d7f.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy