Jump to content

[Scenario] [ET22] KWK Staszic - Juliusz *random events*


Tuco

Recommended Posts

Po paru (lub nawet parunastu)  próbach udało się.  Scenariusz świetny i wymagający. Większość moich nieudanych prób wynikała z pospiechu lub braku wiedzy więc technicznie bardzo dobrze napisany...

  • Like 1
  • Thanks 1
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Mnie udało się skończyć scenariusz.

Na czas nie udało się bo miałem 2 niespodziewane zdarzenia po drodze.

Grając w ten scenariusz czułem się tak samo jak podczas obowiązkowego symulatora dla maszynistów, które trzeba odbębnić raz w roku.

Nigdy nie wiesz co maszynista instruktor wymyśli żeby utrudnić ci życie

20240818202332_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Small scenario update on first post

initial freight moved under traction, slightly faster mission end in juliusz

I left driving to sidetrack on Juliusz to keep it immersive, just imagine there is traction (for 2 seconds ^^)



Mała aktualizacja scenariusza w pierwszym poście

początkowy skład przesunięty pod trakcje, szybsze zakończenie misji w juliuszu

Zostawiłem jazdę na bocznym torze na Juliuszu, aby zachować immersję, po prostu wyobraź sobie, że jest trakcja (przez 2 sekundy ^^)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 20.08.2024 o 15:37, mech miły damianek22 napisał(a):

Bardzo mi się podobało

 

W dniu 26.08.2024 o 18:36, ϟChorąży_Głuśϟ napisał(a):

Super scenariusz! Udało mi się go ukończyć za 2 razem.  

Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Update:
 

Dodałem do pobrania wersję z dużo mniejszą wagą i długością składu jeśli ktoś preferuje luźniejszą jazdę [Tuco_easier.zip]

 

I've added version with a much lighter freight and length if anyone prefers a less challenge ride [Tuco_easier.zip].

 

Edited by Tuco
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, djtweeter napisał(a):

Witam,

Scenariusz jest świetny! Tuco, a jest możliwość dodania scenariusza z cięższym składem? To będzie dopiero wyzwanie 😉

dzięki! cięższy przecież cały czas jest, jeżeli chodzi Ci żeby go zrobić jeszcze cięższym to jest cieńka granica wyjechania pod górkę po zdarzeniu, a w wersji cięższej jest osiągnięta.

Screenshot 2024-09-16 19-09-40.png

Edited by Tuco
Link to comment
Share on other sites

Tak się zmotywowałem, że nauczyłem się jak ogarniać te skrypty 😁

Zrobiłem wersję full heavy ponad 4500 t, ale w nagrodę tym razem skład prowadzimy ET25 Dragon 😉 przetestowałem cały scenariusz - działa, mały mankament to niedziałające ekrany w drugiej kabinie, ale tam jesteśmy tylko na chwilę przy cofaniu po wagony 😉

Wystarczy rozpakowany plik wkleić do folderu ...SteamLibrary\steamapps\common\SimRail\SimRail_Data\StreamingAssets\Sceneries\Tuco\Scenarios\et22_kwk_jul

Oczywiście polecam zrobić kopię oryginalnego pliku mission.lua 😉

Miłego grania!

Pozdrawiam

mission.rar

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze wersja z Wielosystemowym Traxx Cargounit 😉 ale tego scenariusza nie udało mi się skończyć 😜

 

Wystarczy rozpakowany plik wkleić do folderu ...SteamLibrary\steamapps\common\SimRail\SimRail_Data\StreamingAssets\Sceneries\Tuco\Scenarios\et22_kwk_jul

Oczywiście polecam zrobić kopię oryginalnego pliku mission.lua

 

 

mission.rar

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy