Jump to content

podwójna trakcja ED250


Recommended Posts

  • SIMRAIL Team

Na szybko nie jesteśmy w stanie tego wprowadzić - obecny model pojazdu nie jest przystosowany do otwierania osłony sprzęgu. Czy będzie to dodane - nie wiem, nie ode mnie to zależy. Temat poruszony "wyżej".

  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

Na szybkości jeszcze zapytam odnośnie ED250. Czy będzie możliwość sterowania nim z 7 wagonu jako domyślnie? Obecnie zawsze skład pojawia się kabiną w pierwszym wagonie. Na MP 7 wagon byłby przodem do kierunku jazdy w stronę Warszawy.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 15.07.2024 o 20:04, GoppelPL napisał(a):

 Czy będzie to dodane - nie wiem, nie ode mnie to zależy. Temat poruszony "wyżej".

A od kogo zależy? W końcu jesteś z zespołu SIMRAIL więc warto się dowiedzieć czy ktoś inny planuje a taka opcja by była fajna przynajmniej na singlu 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
W dniu 17.07.2024 o 16:07, Forizoo napisał(a):

A od kogo zależy? W końcu jesteś z zespołu SIMRAIL więc warto się dowiedzieć czy ktoś inny planuje a taka opcja by była fajna przynajmniej na singlu 🙂

raczej tylko na singlu bo na mp nie ma pasażerów w ed250

  • I disagree 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 8/16/2024 at 8:33 AM, Królik Uszasty said:

Jeśli funkcja ukrotnienia ED250 będzie, to na pewno pochwalimy się tym również w zestawieniach na multi.

Lepiej nie, bo będzie odhamowywać dwa razy dłużej, a nie każdy ma czas czekać 6 minut po każdym dotknięciu hamulca

  • Like 3
  • I disagree 2
  • Thanks 1
  • I agree 4
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy