Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry. możliwe ze wybrałem zły dział, lecz jestem nowy na forum więc jeszcze nie ogarniam paru rzeczy. Od kilku dni mam problem z uruchomieniem gry. Klikam normalnie na skrót na pulpicie odpala się jakiś program i po mniej niż sekundzie się wyłącza, w związku z czym nie widzę nawet nazwy tego programu. Widać zwykłe okienko, na dole pasek ładowania i logo SimRaila, a obok logo gry w lewym górnym rogu pojawia się wykrzyknik na czerwonym tle. Problem pojawia się znikąd, w jednym dniu symulator normalnie się załącza, a w np. kolejnym dniu napotykam ten problem. Otworzyłem plik .log i widzę tam jeden w kółko powtarzający się error. Jest on załączony w tym poście. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

SimRail_log_2024-07-08_18-02-41.txt

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie. Po przeanalizowaniu pliku log oraz posłużenia się nagraniami z YouTuba znalazłem rozwiązanie problemu. Należało zaktualizować różnego rodzaju rzeczy np. system. Krótko mówiąc żeby naprawić problem należy zaktualizować wszystkie niezbędne rzeczy do działania systemu. Temat według mnie rozwiązany.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy