Jump to content

[Scenario] [EP08] [TLK] Szeligi shunting to W-wa Centralna


Tuco

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hej @Tuco, jeszcze nie grałem, ale taka mała sugestia organizacyjna: masz tu na początku wątku taki fajny opis co to za scenariusz - weź to też dodaj do samego scenariusza żeby się ten opis w SimRailu wyświetlał też. Teraz pamiętam, ale za miesiąc już nie będę wiedział który wgrany scenariusz jest "ten fajny" a który jest zwykły itd. Zakładam, że się da dodać porządny opis w miejscu, w którym jest to "Manewry i odjazd do centralnej". Pozdrawiam i dzięki.

Edited by PeVoo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej, świetny scenariusz!
Bardzo przyjemna spinka na początku, żeby potem móc sobie spokojnie jechać 🙂
Za pierwszym razem za wolno się zbierałem, bo musiałem sobie EU przypomnieć (mało nim jeździłem dotąd), ale za drugim podejściem scenariusz poszedł gładko 🙂

Dzięki!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Brawo! Kolejny bardzo dobry scenariusz, ale te przycinki w okolicach Waraszawy są nie do zniesienia! Trzeba się uwijać z robotą, zwłaszcza, że spory dystans mamy do cofnięcia spod Tm4 😀

Edited by Tomcik_Dublin
  • I agree 1
Link to comment
Share on other sites

Not sure if it's the same in EP08, but in EP06 there's another switch overhead, just behind the chair. That's the power supply for the radio.
image.thumb.png.641863b10473c23b4f613a94b9414529.png

Also make sure you're in the correct cab (facing the parking lot).

Edited by LeHack
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Siema,

Dla rządnych wyzwań wrzucam nieco przerobioną wersję scenariusza zamiast EP08 prowadzimy Dragonem 😉

 

Wystarczy rozpakowany plik wkleić do folderu ...SteamLibrary\steamapps\common\SimRail\SimRail_Data\StreamingAssets\Sceneries\Tuco\Scenarios\ep08_szel_wwa

Oczywiście polecam zrobić kopię oryginalnego pliku mission.lua

Miłego grania 🙂 

 

mission.rar

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy